KOWALE

Co do Grobelnego to nic więcej nie dodam ponad to co przedmówcy.

Wojtka Taranowicza również gorąco polecam - z tym, że to "łapanie" może być trudne, zajęty dosyć jest... 😉
dobrze
czy ci kowale których tu wymieniliscie  znają sie na kopytach? łącznie z brzezinskim,dąbrowskim
wiedzą jak działa ,jaki jest mechanizm kopyta?
przeciez którego kolwiek zapytam to niestety ale  mają niewystarczający poziom wyszkolenia w kwestii anatomii i fizjologii kopyta .
po prostu  nie wiedzą i sciemniają

jaki z nich ukonczyl szkole kowalstwa ,kurs udokumentowany?

jak mogą miec pojecie o kopytach?

który sie podpisuje ,daje rachunek na usługi kowalskie ,szczegolnie jesli spartaczy kopyta?
zaden
a ja baaaardzo polecam Sławka Leśniaka w kuj-pom.  Zawsze 100% profeska 😀  robi moje konie już od 9 lat 😀
danon
Brzeziński daje rachunek, zaliczył nawet słynny kurs dr Strasser.
A ja mogę z czystym sumieniem polecić Zbyszka Jurasika.Profesjonalnie,dobre podejście,cena w normie.Kuł mojego konia zanim jeszcze go kupiłam i nie mam juz zamiaru tego zmieniać 😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
17 grudnia 2008 13:00
DANON przestań się szarogęsić w każdym wątku związanym z kopytami. To jest wątek informacyjny a nie dyskutancki. O kuciu sa własciwie 3 wątki, których nie opuszczasz, więc już tam zostań, bo szykuje Ci się kolejne ostrzeżenie.


A ja polecam Mariusza Wojciechowskiego, tel. 510-051-310, mail: podkuwacz@wp.pl, wystawia faktury vat, robi konie w całej Polsce, kucie na zimno i gorąco, ortopedia
[flash=200,200]http://opolanka[/flash]
twoj post skierowany do mnie zostawie bez komentarza

śledz teraz dalej gdzie sie poruszam


nie musisz komentować mojego posta. prosze jedynie w imieniu moderatorów, abyś trzymał się tematu wątku, w którym się udzielasz. I edytuj posty, bo po raz kolejny tego nie robisz. To nie boli. /o
danon
Brzeziński daje rachunek, zaliczył nawet słynny kurs dr Strasser.


pokaz  ten rachunek ,zeskanuj tu
  nam niestety odmówił bo nie moze
pytany o metode strasser byl negatywnych opinii ,chyba ze karta sie odwróciła ,zapytam
dużo gada ,słabo robi

Pokaż  ten rachunek, zeskanuj tu!
 Nam niestety odmówił, bo nie może...



Skoro jesteś przeciwna/przeciwny kuciu - to pewnie tego nie robisz - więc dobrze, że odmówił, bo niby za co miał wystawić? Za niekucie?

Korzystając z okazji, poproszę - poleć jakąś bezkuciową metodę mocowania haceli - pewien jestem, że nie tylko ja chciałbym ją poznać.
Może rozkuwać konia po zawodach? Albo na rzepy mocować podkowy?

Wy, tam za granicą wogóle nie kujecie? Jak to jest?

Sorry za OT 🙂
[quote author=danon link=topic=97.msg122515#msg122515 date=1229535735]



Skoro jesteś przeciwna/przeciwny kuciu - to pewnie tego nie robisz - więc dobrze, że odmówił, bo niby za co miał wystawić? Za niekucie?

Korzystając z okazji, poproszę - poleć jakąś bezkuciową metodę mocowania haceli - pewien jestem, że nie tylko ja chciałbym ją poznać.
Może rozkuwać konia po zawodach? Albo na rzepy mocować podkowy?

Wy, tam za granicą wogóle nie kujecie? Jak to jest?

Sorry za OT 🙂


🙂 odmówil wystawieniu rachunku bo nie ma dzialalnosci na uslugi kowalskie jak wiekszosc kowali
czy kuje czy struga nie powinno byc problemu z wystawienienm zwyklego rachunku nie wspominając o fakturze

apropo ,,okazji,,jesli kon ma prawidlowe mocne zdrowe kopyta nie musi miec podków tym bardziej hacele sa zbedne
masz wiecej pytan ,pytaj dr STRASSER , pełnomocników,kto pyta nie błądzi

starego psa trudno nauczyc nowych sztuczek
opolanka   psychologiem przez przeszkody
18 grudnia 2008 07:01
Mój kowal rachunki wystawia 🙂 Z tym, że one mi nie sa do niczego potrzebne, bo jakośc nie zależy od tego, czy ktoś wystawia fakture czy nie  🙄
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
18 grudnia 2008 07:17
Pomorskie: polecam szczerze Andrzeja Staśkowiaka.
Dyplom ma, kursy ukończył, rachunki wystawia (jakby się jakiś użytkownik dopytywał  😉 ). A z rzeczy najważniejszych: rzetelny fachowiec, myślący i otwarty, ma bardzo dobre podeście do koni.
Do korygowania wad kopyt polecam Rusaka ( Śląsk ). Tylko jest bardzo drogi. Ale mam nadzieję, że się opłaciło.
A tak z Dolnego Śląska kogo polecacie?

Danon a czy Ty musisz wszędzie wyjeżdzać z metodą dr.Strasser ( jest do tego odpowiedni wątek). 🤔wirek:
A tak z Dolnego Śląska kogo polecacie?

Danon a czy Ty musisz wszędzie wyjeżdzać z metodą dr.Strasser ( jest do tego odpowiedni wątek). 🤔wirek:


dyra odpowiedzialam na glupie pytanie nestora gdzie tego robic nie powinnam
jesli mam udowodnione i nie tylko ja ze metoda strasser pomaga to oczywiste ze bede ją polecała a ze tobie cos przeszkadza to lepiej przemilcz

[quote author=paa link=topic=97.msg122153#msg122153 date=1229509692]
danon
Brzeziński daje rachunek, zaliczył nawet słynny kurs dr Strasser.


pokaz  ten rachunek ,zeskanuj tu
  nam niestety odmówił bo nie moze
pytany o metode strasser byl negatywnych opinii ,chyba ze karta sie odwróciła ,zapytam
dużo gada ,słabo robi

[/quote]

Danon widać nie zasłużyłaś  🤔wirek:
Wystawia rachunki kiedy potrzebuje, jak każdy kto ma działalność gospodarczą.
Averis   Czarny charakter
18 grudnia 2008 14:51
Ja z opolskiego polecam Izabelę Gosiewską.Robi mojego źróba i powoli wyprowadzamy mu kopytka (zawsze miał tendencję do stromych kopyt, ale zaniedbanie regularnego werkowania przez poprzedniego właściciela sprawiło, że zarówno ich kąt jak i wysokość piętek są nie do przyjęcia ) Ceny uważam, za bardzo konkurencyjne. Rzetelna i z podejściem do koni, można o wszystko zapytać. Także polecam 🙂 Telefon : 601262643
Witam wszystkich, podpinam cennik moich uslug, pod post kolezanki powyzej.
Pozdrawiam serdecznie

www.natural.stadniny.pl
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak reakcji na prośbę o usunięcie reklamy z podpisu
Danon przemilczę jedynie dlatego, że nie będę się zniżać do Twojego poziomu, robienia awantur itp na forum bo nie o to tu chodzi.
Tak jak już wspomniałam jeśli chodzi o dr.Strasser to jest do tego osobny wątek.
I wiesz trochę kultury też powinno Cię obowiązywać.

Więc ponawiam kogo polecacie z Dolnego Śląska?
Bo ja często wzywałam Kaczora ale on jest strasznie nie słowny jeśli chodzi o terminy, ale inny jest fakt że jest bardzo dobrym kowalem.
Jeśli CI się uda, to polecam Mamajka - trudno mu się wcisnąć, ale dla mnie jest numerem 1 na dolnym śląsku
epk a o ktorego Ci chodzi młodego (to chyba zięć Mamajka) czy Mamajka seniora ? bo mi robił Dyrekcję młody parę razy i fakt nie narzekałam, zawsze dobrze i wogóle, ale jak było już trzeba puźniej moją młodą  Dolce podbierać trochę korekcyjniej to w sumie zaczął mi ją robić Kaczor i wszystko było dobrze, ale tak jak wpomniałam jest niesłowny jak diabli a ja nie mogę sobie przy młodej na to pozwolić, więc obecnie rozczyszcza ją T.Krzesaj i jestem bardzo zadowolona.
Ale tak z ciekawości pytałam bo może są jeszcze jacyś kowale lepsi o których nie wiem.
Mamajka seniora - młody to Marek, ale nazwisko ma jakieś inne, coś na B...
No ale tak naprawdę masz całkiem dobrego kowala - Tomek naprawdę zna się na rzeczy, jest słowny i wie co robi - więc nie wiem czy jest sens zmieniać, szczególnie że do "starego" Mamajka to trudno się dostać 😉
Marek Biela(e?)żewski 🙂
No i podobnie jak dla epk- p.Rysiu Mamajek  :kwiatek:
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
20 grudnia 2008 00:29
A znacie jakiegoś kowala ze Śrema?
Ze Śremu, znam, nawet dwóch- braci, ale niestety dwóm koleżankom załatwili konie. Teraz mamy innego kowala  i nie narzekamy, jakoś zaradził na poprzednie problemy.... jak by co to mogę podać namiary na pw
Ada   harder. better. faster. stronger.
12 kwietnia 2009 18:33
Czy miał ktoś styczność z Panem Jackiem Kowerskim ?
Jakieś opinie ?  👀
nyelle   buntownik z wyboru
12 kwietnia 2009 19:51
Czy ktoś zna i może polecić naprawdę dobrego kowala z północnych okolic Warszawy?  :kwiatek:

Legionowo, Pułtusk, Rynia, okolice zalewu zegrzyńskiego.

Chodzi mi o kowala, który może bezproblemowo dojeżdżać do dwóch koni w SEROCKU.
m.indira   508... kucyków
12 kwietnia 2009 20:44
w wawie jest dwóch z braci Ciołków Jan i Paweł , obu polecam tel w spisie kowali i wetów
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 kwietnia 2009 22:37
Solina, Luzak, Ushia z Krk ja bardzo polecam T. Powroźnika. Zawsze jestem zadowolona z jego pracy, zarówno ze strugania jak i kucia. Nigdy mi jeszcze podkowy od niego nie odpadły, za to od innego kowala tak...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się