Rywalizacja jeździecka na Endomondo - Horseloverz Race

Figaro, dziękuję za linki!
A na froncie mamy już lidera - 50 km zaledwie w jeden dzień!
Zapowiada się ciekawie.
.
Na hali to zrozumiałe, ponieważ w budynku przenośne urządzenia mają problem z sygnałem GPS. Na odkrytej ujeżdżalni wszystko jednak powinno działać. Spróbuj jeszcze raz  🙂
Pół terenu ( dosłownie) ściągałam, instalowałam i logowałam się :P
Ja również dołączam! 🙂😉
Figaro, dziękuję za linki!
A na froncie mamy już lidera - 50 km zaledwie w jeden dzień!
Zapowiada się ciekawie.


To ja 😁 Byłam dziś w terenie na 4 koniach.
Co weekend robię ok 120km. Będzie ciekawie 🙂
tuch- to nie fair- ja mam tylko jednego konia :P
tuch- to nie fair- ja mam tylko jednego konia :P


Ja też 🙂 Pozostałe 7 nie są moje 🤣
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
28 lutego 2015 21:31
To ja 😁 Byłam dziś w terenie na 4 koniach.
Co weekend robię ok 120km. Będzie ciekawie 🙂


Tuch, rozwaliłaś system :P Fajne wyzwanie - zmotywowało mnie, żeby w końcu rozgryźć endo. Nawet zorganizowałam sobie komórkę z symbianem i gps, żeby sprawdzić czy na tutejszych pagórka w ogóle zasięg złapię 🙂
no to i ja dołączam ;] może teraz będę pamiętała o włączeniu endo  😀
Ja też! Akurat w piątek mieliśmy podchody konne (a tydzień wcześniej jeszcze dłuższe 😁 ), trochę km zrobiłam 🙂 Moja jazda po ujeżdżalni śmiesznie wygląda na endomondo 🤣
Tuch to zacznie się zabawa jak ja uruchomię swoją 5 😉 Na razie byłam na 5miejscu wyjeżdżając na tylko jednym koniu 🤣
kasik No i fajnie. Ciekawa jestem wyników 🙂
No nie, ja musze chyba koni dokupić, bo mój jeden to padnie jak bym chciała was dogonić  🤣
[quote author=dalton link=topic=97081.msg2303944#msg2303944 date=1425141438]
Figaro, dziękuję za linki!
A na froncie mamy już lidera - 50 km zaledwie w jeden dzień!
Zapowiada się ciekawie.


To ja 😁 Byłam dziś w terenie na 4 koniach.
Co weekend robię ok 120km. Będzie ciekawie 🙂
[/quote]

A ja zastanawiałem się nad mega kondycją tego konia.... Podejrzewałem rajdy długodystansowe, zajrzałem nawet w statystyki treningu - a tu taki manewr  🤣
Taka praca, że największa kondycję to i tak musi mieć jeździec 🤣
włączyłam endo, a nie włączyłam gps ( gdzie moja głowa?)

tuch- a jak dodać zdjęcie ( czy da się juz po zatrzymanym treningu?)
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
01 marca 2015 14:13
Dołączyła z dzisiejszym terenem  🏇
Czy jest jakiś sposób żeby dodać trening? Musiałam wyłączyć endomondo i wszelkie inne aplikacje żeby oszczędzić baterie w telefonie, więc teren podzielił się na 2treningi z czego tylko jeden automatycznie dołączył się do rywalizacji. Buu, 13km w plecy  😕
niee te ręcznie wprowadzane podobno się nie liczą 😉
marysia550 Można w każdej chwili dodać zdjęcie po zakończonym treningu. Ja tak robię za każdym razem żeby zaoszczędzić baterię. Trening kończę na koniu z telefonu a zdjęcia dodaję wieczorem w domu przez wi-fi.

Są 2 metody w zależności skąd będziesz dodawać zdjęcia:

-  telefonu: wchodzisz w > HISTORIA >WYBIERASZ trening do którego chcesz dodać zdjęcie poprzez kliknięcie na niego> KLIKASZ w długopisik w prawym górnym rogu > KLIKASZ w zielone okienko z aparatem > DODAJESZ zdjęcia

z komputera (gdy np. masz możliwość zgrania zdjęć z karty telefonu): klikasz TRENINGI > WYBIERASZ trening do którego chcesz dodać zdjęcie poprzez kliknięcie na niego > klikasz w SPOŁECZNOŚĆ który znajduje się obok mapy > DODAJESZ zdjęcia

dzięki. Właśnie z kompa wrzuciłam, a nie mogłam rozkminić z tym długopisikiem 🙂
Fajna inicjatywa. Popieram. Chętnie dołączę - tylko ktos mi musi wyjasnić (najlepiej na pw) jak. Endomondo mam korzystam, często włączam w tereny najczęściej koło 10 km taki lajtowy  terenik mi wychodzi. Nie korzystam jednak z facebooka (z aplikacji)i nie moge podpiac Endomondo do face - to bede mogła?
Swoją drogą uważam, że  rywalizacja powinna obejmować tylko wyjazdy w teren/rajdy a nie jazda po kole ujeżdżalni.
ale nie musisz w ogóle podpinać endomondo do facebooka 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
01 marca 2015 18:41
Czy nie byłoby lepiej żeby każdy koń pracował na swoje konto? Jak ktoś jeździ kilka koni to będą mieli dużo lepsz wyniki, ci z jednym koniem nie mają szans uzyskać takich średnich.
- wejdź w link w pierwszym poście, kliknij "dołącz" i załatwione. Ja też nie mam podpiętego endo do fb.
[quote author=Euforia_80 link=topic=97081.msg2304814#msg2304814 date=1425235290]
Czy nie byłoby lepiej żeby każdy koń pracował na swoje konto? Jak ktoś jeździ kilka koni to będą mieli dużo lepsz wyniki, ci z jednym koniem nie mają szans uzyskać takich średnich.
[/quote]


podobnie jak skoczek chodzący C klasę  nie ma szans z koniem chodzącym L w rajdach czy P wkkw  😉

ale chyba nie ma co rozdrabniać się na 1 koń, 2 konie, 5 koni... skokowe, ujeżdżeniowe, wkkw...

Poza tym nawet koń dajmy na to wkkw wymaga też pracy w terenie i galopów kondycyjnych. Jak sprawdzą czy mam 1 czy 5 koni? Ok, jeden trening dziennie, ale codziennie ten terenowy, tyle, ze na innym koniu  😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
01 marca 2015 19:33
No właśnie o to mi chodzi, jeden koń dziennie, jeżdżąc kilka koni można dużo więcej km zrobić.
Tuch w jaki sposób połączyłaś te 5 treningów? Nie wyłączałaś endomondo?
kasik Jak to? Nie łączyłam ich ze sobą. Każdy z nich jest oddzielnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się