konie małopolskie

Misia, przepiękne zdjęcie,  cudny koń!  Gratuluję świetnej pracy!
Budżet zwiększyłem do 15 tyś Easter Grey kosztuje 11 tyś. Jest spoko ale trzeba włożyć dużo pracy .


hmm, no ciekawe. chyba w takim razie nie mówimy o tym samym koniu, bo ten którego jak oglądałam kosztował właśnie 15k.

Za te pieniądze kupi się już konia do sportu i nie podwórkowego sportu. Jeśli  chodzi o to  zrobił na mnie pozytywne wrażenie ale po  filmiku spodziewałem się czegoś więcej.
To że przez rok nie kupiłem konia  to tylko i wyłącznie przez to że nic nie ma ciekawego. Po za jednym którego cena jest dla mnie zaporowa.Nie sztuką kupić konia -sztuką jest kupić konia który coś będzie reprezentował . Kupuje konai dla siebie to też mi  na jak najlepszym materiale do szkolenia. Głownie patrze na charakter


Śmieszne. Koni jest zatrzęsienie, a takiego jakiego szukasz to już w ogóle bardzo dużo. Tylko, że - wiem po sobie - szukanie konia przez internet po ogłoszeniach to jakieś totalne nieporozumienie.
Olson, to ten sam koń🙂
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
22 czerwca 2014 22:06
15 tys to było za ogiera a teraz to walach więc cena spadła .  olson wiem czego szukam  i jakie mam  wymagania.  jął mi się kon spodoba to go kupię . nie widzę w tym nic śmiesznego.
galopada_   małoPolskie ;)
01 lipca 2014 18:22
Ja i mój prosiak pozdrawiamy! 😉





Katharina   "Be patient and trust in the process"
01 lipca 2014 20:18
galopada_ jak on PIĘKNIE wygląda !  😜  😍 Btw pytałam ostatnio w MK ale chyba przeoczyłaś więc zapytam tutaj 🙂 Co masz do zajazdki w tym sezonie? 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
01 lipca 2014 21:23
Huzar i BB. Już miały na grzbiecie jezdzca bo mnie sesja dopadła i dopiero zaczęłam wakacje 😉
A mój Huzar na razie póki co podróżuje bez jeźdźca, ale z siodłem. Jego mina mówi wszystko, co myśli na ten temat  🤣
galopada_   małoPolskie ;)
03 lipca 2014 10:10
sonatka kiedy wsiadanie? 😉

Dzisiejsze 7 razy D. Brakuje tylko Brysia z matką, ale jest terrorystą i nie chodzi z innymi źrebakami  🤣



galopada_, mi się zbytnio nie spieszy, ale myślę, że w lipcu da radę 🙂 Dziś za to pierwszy raz skakał w korytarzu, trochę nie bardzo łapał, co ma robić, ale może się jeszcze ogarnie 🙂
galopada_ wyglądasz na nim jak mrówka na słoniu! Swoją drogą super wygląda 😉

sonatka mina z serii 'mam w.bane?'  😁

Ja się dorzucę z naszymi pastwiskowymi 😉

najmłodszy:





co robi źrebię, jak gryzą bąki?  😁





mamuśka:



i babcia:







Może ktoś mi coś powiedzieć jak wygląda sprawa z Czempionatem w Białce? Dużo koni będzie?
Jade pierwszy raz z młodym więc może ktoś coś napisze mi,podpowie  jak dobrze przygotować konia,pokazać??.. 🙇 
  😉
montana   małopolskie
05 lipca 2014 13:31
Tu jest dużo napisane na ten temat
http://www.malopolaki.darmowefora.pl/index.php?topic=46.0

Dziś zaczął się czempionat w Opatowcu, ktoś uczestniczy ?
dzieki 🙂
A jak się ubrać? Białe bryczesy sztyblety koszula?
sonatka trzymam kciuki żeby poszło gładko i bezstresowo
breakaway ale małe śliczne 🙂 a jak się miewa mały Ariosek?

my z Bondziem pozdrawiamy kącik i dorzucam filmiki i zdjęcia z tego co ostatnio żeśmy działali 🙂

pierwsze zawody Pączka 🙂




a wczoraj udało się potrenować z Adasiem Kaźmierczakiem i jak kazał tośmy skakali 🙂





Dysponuje ktoś może fotkami ogiera Malibou po Bekas?
Sisisa
Malibou miał robioną całą sesję przed sezonem, kilka zdjęć znajdziesz na stronie jego właściciela KLIK

W razie "w" pisz  :kwiatek:
armara, widzę, że jesteś autorką zdjęć 🙂. Więc podpytam od razu.
Jak u niego z ruchem, charakterem na żywo? Bo co innego popatrzeć w rzeczywistości, a inaczej tylko na zdjęciach.
Są już po nim jakieś źrebaki?
Pierwsze źrebaki dopiero się urodzą (pierwsza już jakoś w styczniu, albo nawet przełom grudnia-stycznia). Dla mnie ogier jest bardzo ciekawy, zdecydowanie bardziej w typie konia ujeżdżeniowego, gumowy, obszerny w ruchu. Zresztą Divisory dobrze się ruszały. Widziałam go dwa razy - raz na ZT, potem u właściciela, wydał mi się bardzo miłym, zrównoważonym koniem. Zdecyowanie jest to ciekawy ogier, a nie ma ich za dużo w tej rasie ostatnio 🙁
Dla mnie mógłby być troszkę wyższy, ale poz atym nie ma się czego czepiać - piękna głowa, dobry typ, swietne oszenie szyi.
Rzeczywiście ogier wygląda na bardzo urodziwego 🙂.
Zastanawiam się nad pokryciem nim naszej drugiej małopolki.
galopada_   małoPolskie ;)
15 lipca 2014 14:07
Rzeczywiście ogier wygląda na bardzo urodziwego 🙂.
Zastanawiam się nad pokryciem nim naszej drugiej małopolki.

Tak, tak jest bardzo urodziwy 🙂 Taki cukiereczek. Myslę, że to jest dobry pomysł, bo poza wsyztskim ogier jest jeszcze jezdny 😉
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
15 lipca 2014 17:33
Ja mogę dodać, że Malibou ma dobry charakter, co też jest ważne 🙂
[quote author=galopada_ link=topic=98.msg2139765#msg2139765 date=1405429651]
mój smok 🙂

https://www.facebook.com/photo.php?v=720113984692379&set=vb.100000813513188&type=2&theater
[/quote]

jaki zapasiony  😲 pracuj z nim, pracuj, bo niedługo będzie go lepiej przeskoczyć niz obejść 🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
15 lipca 2014 21:16
ha ha zapasiony, dobre sobie 😉

galopada_   MASZYNA !  😜
galopada_   małoPolskie ;)
16 lipca 2014 07:07
korysindex4 mój maluszek ma blisko 180 w kłębie, jest głęboki w klacie i ogólnie jest typem mocnego, zbitego konia 😉 gruby był bo nie pracuje przez 9 miesięcy w roku. Aktualnie już mu się schudło i moim zdaniem wygląda dobrze. Ciesze się, że wygląda tak jak wygląda, bo utyć chudego, wielkiego konia jest bardzo ciężko.



http://re-volta.pl/galeria/img/119296

Katharina maszyna, maszyna! I to z taką mocą, że mi ostatnio wyrwał rękę ze stawu i mocno ponaciągał mięśnie bo sobie walnął w terenie dwa barany.  🤣
Miltonek 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 lipca 2014 18:12
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się