konie małopolskie

a to ja się wetnę z moim 3latkiem (Jurand xx Elf)

edit: już zmniejszone
[b]kkk[b] foty masz ogromne  😉
[b]kkk[b] foty masz ogromne  😉


Na sprzedaż? Piękny koń! wałach czy ogier?
Figaro.Winner ogier.
jeszcze jedno w miarę świeże zdjęcie autorstwa Krzysztofa Jarczewskiego
to może i ja się pochwalę swoim Emetytem 🙂
jankesiara ale ciacho! Poproszę więcej zdjęć, gdzie widać go całego 💘
jak dopadnę fotografa to oczywiście wstawię więcej zdjęć 🙂
jankesiara fajowy  😜 pokazuj częściej koniecznie!
sei   . let's grow old together & die at the same time .
04 września 2014 17:43
kkk, już Ci mówiłam. z wiekiem pięknieje i fajnie się wyrabia użytkowo. będziesz mieć z niego dużo pociechy 🙂
jankesiara, fajny pingwin! też chcę zobaczyć więcej. masz może film?

wciskam się z moim jako, że była u nas ostatnio (wreszcie!) armara  🙇 a młody dzisiaj zaliczył swój pierwszy samotny (trzeci w ogóle) teren i obyło się bez ofiar  😁
[img]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10600467_10203761204822478_2336032261204491747_n.jpg?oh=f466145b08f1fc8fc26891c53ebed74e&oe=545CBDA4[/img]
[img]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10406687_10203753439828358_2147142807826229484_n.jpg?oh=4579349f719e9e164811a2b2a933a3b0&oe=547DB1DE[/img]
sei wspaniała sesja  😍
dziękuję bardzo za miłe słowa  :kwiatek: mam nadzieję, że będzie się dalej tak rozwijał i będzie chętny do roboty. Może kiedyś będzie tak fajny jak Jerry  😜
sei, bardzo fajny ten twój młody!  🙂
kkk bardzo urodziwy, pokazuj go jak najczęściej 😉

sei już się zachwycałam na fb, ale i tu napiszę - zdjęcia przepiękne, ale czemu się dziwić, jak model cudowny  😍

Ja się wcisnę z moimi, niestety komórkowo i mało wyjściowo, ale cieszę się że w ogóle coś mam  😁



młody dziś pokazał co myśli o pozowaniu do zdjęć  😁



i dwulatek




jankesiara , bardzo ładny!
sei , mój ideał 😜
My się przypomnimy ze Szczerbatym z debiutu w C klasie 😉


Katharina   "Be patient and trust in the process"
05 września 2014 20:34
sei na fp Pani Oliwii się już zachwycałam i tu napiszę - masz PRZEPIĘKNEGO konia !!!!  😜

breakawayy fajne Twoje małopolaczki - jak sprzedaż dwulatka idzie?  😉

Ruda77 Gratulacje ! Super się prezentujecie !  🙂

To ja jeszcze zaspamuje jednym z moich ulubionych zdjęć  😉



I Siwa Kula  🏇
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
05 września 2014 20:36
jankesiara, ale piękności 😍
Ruda77, wygląda super! 😉
Katharina, jesli Siwe, to piękne 😀
Moje małopolskie 🙂

jankesiara, fajny pingwin! też chcę zobaczyć więcej.


to nie pingwin tylko wkkwista 😉

film z ostatnich zawodów --->
Katharina było kilka telefonów z pytaniami, ale póki co nic konkretnego. Twoje zdjęcie mega! Powiało dość mocno jesienią, ale bardzo klimatyczne 😉
Katharina   "Be patient and trust in the process"
06 września 2014 10:31
breakawayy prędzej czy później pewnie znajdzie się poważnie zainteresowany  😉 W ogóle śmiałam się z Twojego młodego co robi z nogami przy jedzeniu trawy  😁 Co do mojego zdjęcia - dzięki  :kwiatek: Tego galopu nigdy nie zapomnę  😜
On ma tylko tego typu pozy  😁 prześmieszny źrebak z niego. Dziś się wygrzewał na słoneczku, rozwalił się na środku podwórka i miał wszystko w nosie  😎
Aż mi się zatęskniło za terenami, na wspominki mnie wzięło po zobaczeniu tego zdjęcia 😉.
eterowa ale samolot!  😍
kkk jakie plany na niego? Szykujecie go na ogiera kryjącego? 😉
jankesiara mimo, że wkkwista ale pasuje do niego zdecydowanie taki "pingwin", świetne zdj z ujeżdżenia 😉

I moje maluchy się przypominają.  🤣

Wszyscy macie cuda 😍 Ruda77, eterowa oszalałam, konie boskie 😍
sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 września 2014 16:19
:kwiatek:
Ruda77, zapomniałam już, że twój to młp!  😡 wyglądacie super i C klasa to już coś 🙂 też pokaż film.
jankesiara, wybacz 😉 w każdym razie bardzo przyjemny koń. super się was ogląda!
breakawayy, fajne zwierzaki. co to za małe kare?
Katharina, siwe jak zawsze super 🙂
esperado, mój ulubieniec! przepiękny  💘
kkk jakie plany na niego? Szykujecie go na ogiera kryjącego? 😉


esperado wszystko zależy od tego jak się będzie chłopak rozwijał i co sobą prezentował. W robocie jest od maja więc ciężko póki co coś prognozować. ZT mi odradzali ( z resztą już chyba za późno na zgłoszenia), więc jeśli licencja to tylko przez MPMK
kkk, a masz jakieś zdjęcie zootechniczne? Bo to jest bardzo niekorzystne, a jestem ciekawa 😉
nie, to raczej jedyne "świeże" 🙂 galopada a czemu niekorzystne? Wytłumacz laikowi  😁  :kwiatek:
kkk, koń ustawiony jak lama, zdjęcie robione pod złym kątem,  nogi ustawione niewłaściwie (tu masz naszego Jurka w dobrym ustawieniu: klik )
nogi to wiem że niezootechnicznie 🙂 a pod jakim kątem powinno być zdjęcie zrobione? To było robione "dokładnie" z boku. tak " na baczność" chłopak stoi  😁
leci pw, nie zaśmiecajmy 😉

A teraz zagadka - proszę podać ojca  😁

Esperado, uwielbiam Twojego konia! Powiedz mi - on jajeczny jest? Bo nie pamiętam czy go cięłaś, czy nie 🙂

Sei, rudy mistrz, gratuluję championa! Jakie macie plany teraz? To jego wysyłasz w trening?



wrzucam swoje małopolskie by ewuś




<wędzidło za małe, ale moje graty dopiero do mnie dojechały - kuń musiał przeżyć to jakoś 😉>
amnestria a gdzie tam, męczyć się z takim dziadem jeszcze jajecznym to byłby mały dramat. I tak wystarczająco różki pokazuje  😉 😀 Pokazuj jeszcze swoje zwierze (świetne ogłowie  :kocham🙂.

Chociażby kucykowe lotne-zawsze w wielkim stylu jeśli chodzi po płaskim. W parkurze zupełnie zapomina żeby podrzucić zadkiem. 🤔wirek:

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się