konie małopolskie

bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
09 lutego 2016 22:00
Constantia też tak myślałam, że nie będzie kłopotu, ale jednak młody pokazał mi, że jego wiek rządzi się swoimi prawami- a ja mam spokornieć i nie dawać mu wszystkich atrakcji na raz 🙂 . Woda z węża okazała się przerażająca na tyle, że jej ogarnianie będziemy wdrażać stopniowo - kałuże są fajniejsze bo można w nich machać odnóżami i chlapać błotem na wszystkie okoliczne stworzenia (również te uczepione drugiego krańca sznurka).
Bjoork Widzę, że WKKW ma we krwi 😀

galopada Świetne wyszły te małe Jusie. Pewnie szybko nabedą właścicieli.

Mój Dziobak

bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
10 lutego 2016 10:01
tuch  jego 'ojciec aka żywiciel' już mu zaplanował karierę WKKW, a ja jako 'matka' mam tylko przygotować młodego do zajazdki - resztę oddamy w ręce profesjonalistów. Coś mi się zdaje, że wkrótce wpadniemy do Was i do Norte w odwiedziny - więc będę mogła w końcu Twojego chłopaka na żywo zobaczyć - bo z Mokrego pamiętam go jak przez mgłę.
bjooork Świetnie! Trzymam kciuki za młodego. WKKW to póki co moje marzenie 😍 Będę Wam mocno kibicować!

Zapraszamy w odwiedziny :kwiatek:
W jakiś konkretny dzień celujesz?
Muszę się pochwalić 🙂 Dostaliśmy 2 dni temu kalendarz, w którym na marzec jest nasz Sokrates 🙂 fot. Pani Edyta Trojańska-Koch
galopada_   małoPolskie ;)
14 lutego 2016 17:04
dwuletni Dżentelmen (Justus - Przedświt XIII-4)



Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
14 lutego 2016 17:30
Ładny  😍 tfu tfu 😉
robakt   Liczy się jutro.
15 lutego 2016 09:19
Wrzucę tu jedno zdjęcie Wolwera, więcej w Kąciku Rekreanta, od miesiąca solidnie pod siodłem i jestem nim oczarowana  😍 Ojca przypomina mi bardzo, co jest bardzo miłe, bo Winer był najlepszym koniem (charakter, umiejętności, ruch) z jakim miałam do czynienia.
galopada_   małoPolskie ;)
15 lutego 2016 14:32
Constantia, i bardzo sympatyczny 🙂 dzięki!
robakt, jesteś właścicielką?

Chciałam go kupić jako roczniaka, ale zdecydowałam się wówczas na 2,5 latka.
Potem chciałam go kupić znowu jak już był starszy, świeżo po zmianie właściciela Ochab, ale w końcu kupiłam znowu innego :-)
robakt   Liczy się jutro.
15 lutego 2016 19:29
Perlica, nie jestem właścicielką (niestety), chociaż mam do niego swobodny "dostęp" i bardzo mnie cieszy za każdym razem jak u niego jestem. Jego właściciel potrzebował kogoś lepszego ujeżdżeniowo od niego samego, a że współpracowaliśmy już przy poprzednich jego koniach, to jeżdżę na nim, mam możliwość startów w zawodach i dzielimy się nim 🙂
robakt, fajnie, wrzuć jakiś filmik w ruchu  🙂
robakt   Liczy się jutro.
16 lutego 2016 19:40
Mam tylko takie z lonży, spod siodła się jeszcze nie dorobiłam 🙂
robakt, fajny, taki równy.
A ile ma wzrostu?
Koniecznie wrzuć z jazdy jak sie dorobisz i lepszej jakości  😉
Byłam wczoraj w Stadzie w Bogusławicach.
Patrzcie kogo odwiedziłam.

Dziadzio Emetyt? Ile on ma już lat, 28?
Tak, 28. Nie wygląda już rewelacyjnie. Ale nadal dość dobrze w stosunku do wieku.
7-letnie dziecko moje małopolskie 🙂 Czy one kiedyś dorośleją?
tuch, a on ma rany na głowie ?
montana, to może mi telefon źle pokazuje, bo widzę jakby krew  nad okiem i jakieś narośle,  sarkoid?
Ale skoro to siwizna tylko to się trzyma chłop  🙂
tuch, a on ma rany na głowie ?


Nie, jest siwy ze starości.

Na zdjęciu w lepszej rozdzielczości ze strony Stada Ogierów, widać:

Super wygląda  😉


my sobie powoli wracamy do pracy 2 miesiąc za nami 🙂 na razie tylko filmik ze skoków
Patrząc na fotkę Emetyta... taka bidulka... jak to by zaraz określiły fundacje, smutno paczy, łzy w oczach... trzeba go ratować 😉
No fakt...zaraz by zaczeli robic afere    🤣
Chciałabym, żeby mój koń w takiej kondycji dożył 28 lat.

Wygląda dobrze, zwłaszcza, że to nadal ogier kryjący, który 3/4 swojego życia spędził w boksie. Ta druga część zdania jest niestety smutna. Nudne życie mają ogiery w Stadzie. Oprócz kopulacji niewiele radości.



Tuch... będzie żył 😉 w lepszej kondycji 😉 z taką Pańcią jak ma żyć inaczej?
Megane, jaką Pańcią? To koń stadninowy. został sprzedany?
tuch, on nadal kryje?
Bischa   TAFC Polska :)
24 lutego 2016 10:43
Chciałabym, żeby mój koń w takiej kondycji dożył 28 lat.


Megane pewnie o to chodzilo 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się