Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Alaska, rozmiarówka jest z kosmosu :P Poza tym są bardzo fajne, ale przez te wymiary, to drugich nie kupię. Mój nosi M ogólnie, a z tych full za duży, a cob ciut za mały... Niby pasuje, ale neopren za krótki i nie jest cała noga "zamknięta" ochraniaczem. Na szczęście gumy nie ocierają, nie odparzają.
wątek zamknięty
lusia722 Fajna ta derka, idealny zestaw na zawody.
budyń Super, ale z owijkami bądź ochraniaczami pod kolor byłoby wow! 🙂

Dzisiejsze maluszki, Połysk i zielony Jockey  😁 mam również dobre wieści, kucyk się sprzedał i będzie jechał do Austrii  😅 (chuchać, pukać, dmuchać.. dopóki w czerwcu nie dotrze bezpiecznie na miejsce, a formalności stanie się zadość)



wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
22 maja 2016 21:48
Młody w klasyce Anky sand

wątek zamknięty
Dominika95, - mnie też bardzo zaskoczyło to, jak zwierz wygląda w brązach 😀 A zaczęło się od podkradzionego na zdjęcia czapraka znajomej... 🤣
Wam też pięknie w tym orionie 💘 Świetnie ten morski na siwku wygląda.
budyń, - mega ładnie 😀
dairoxroxi, - tak ładnie wiosennie, choć macie lepsze zestawy 😉 I gratulacje!
Brzask, - klasyczny beż na gniadych zawsze piękny 😀

A ja się pochwale prezentem-niespodzianką od znajomych - cotton berry z NG, z naszymi imionami i logiem "sponsora" 😀 Zostałam wezwana do biura zawodów, żeby coś podpisać niby, a tam pani mi wyskakuje z tym i słowami "sponsor gratuluje wyników i życzy powodzenia w dalszych sukcesach" czy coś takiego, tuliłam ten czaprak i ryczałam dobre kilka minut 😂

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 maja 2016 18:19
keirashara, ale super pomysł 😀 Czekam na zdjęcia twojego w tym różu, ale myślę, że będzie fajnie, tak idealnie na lato 🙂
wątek zamknięty
dairoxroxi, o, już wiem, gdzie mi mignęło, że go sprzedajesz 😉
Brzask, super wygląda taka klasyka na gniadych! Szkoda, ze do siwka nie pasują takie kolory 😉
keirashara, ale czaderski prezent 😀

Wpadam ze zdjęciem Suchoklatesa w Caballu "Master":
Nie wiem, jak się dokładnie nazywa kolor wg wzornika, ale chyba oszalałam kupując kolejny czerwony 😉

na foto pod Dominika95 🙂
wątek zamknięty
Boziu, ten koń jest jak z bajki 😀 Taka końska wersja smoka  😍
harja , dziekuję Wam, że istniejecie!  😉 🤣
wątek zamknięty
Daj mi go! Konia znaczy  😍 będzie mu cudnie z Dzidzią  🏇
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 maja 2016 07:50
harja, boskie zdjęcie! Czaprak jak czaprak, ale teraz widać, jaki Kuba jest wielki 😜
wątek zamknięty
harja, zakochałam się na amen już 😍 cudnie!
wątek zamknięty
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
25 maja 2016 11:26
harja, ile on ma w kłębie? I tak z ciekawości - jakiej długości masz popręg?  🤣
wątek zamknięty
kenna, o rety, co za wyznania :-D cieszę się, że wywolalam usmiech tym zdjęciem ;-)
kitty, on do piętek dzidzi nie dorasta. Ale jak mnie mocno wkurzy to ci go oddam, a co mi tam. Przygotuj się tylko, ze po dwoch dniach jednak się stęsknię 😉
Livia, pozory, po prostu jezdziec drobny, choc wzrostu ma bodaj 175 🙂 (jezdziec, nie kon)
Burza, :kwiatek:
no i czemu nikt nie mówi, ze siwkowi brzydko w czerwieni?? 😀
sepia, on ma jakies 170, zaden z niego wielkokon. A popreg 130.
No dobra, plus przedluzki 27cm 🤣

Dzięki dziewczyny za opinie :kwiatek:

wątek zamknięty
harja odrazu jak zobaczylam odpowiedz na temat popregu nasunelo mi sie "oj tam jedyne 110cm popreg...do ujezdzeniowki:P", a czerwony do siwkow jak dla mnie nie wyglada zle, wrecz przeciwnie. Za to razi mnie na kasztanach:P
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
25 maja 2016 23:24
harja, za to na gniadych jakoś nie mogę się przekonać do czerwieni w która twojemu siwemu wyjątkowo pasuje
wątek zamknięty
Brzask super w Sand! Aż mnie trochę kusi, żeby też spróbować beży 😉
Harja dołączam do fanklubu Twojego konia. Jest absolutnie genialny 😜
wątek zamknięty
harja, - przepięknie! 💘 Prześlicznie mu tym kolorze. I rzeczywiście tu widać, jakiego malutkiego masz konika 😀
wątek zamknięty
skraweknieba, sama się zastanawiam, jaki byłby potrzebny do ujeżdżeniówki. Mam plan się jej dorobić, więc wtedy się przekonamy :-P Ale sądzę, że 110 to chyba jednak byłoby za dużo 😉
skraweknieba, Brzask, keirashara, to strasznie miłe, nie spodziewałam się - taki banał jak czerwień na siwku, a jednak komuś oprócz mnie się podoba 🙂 Wcześniej wrzucałam maki Jarpola na nim i tylu pozytywnych "głosów" czerwień nie zebrała 😀
Libella, :kwiatek:
wątek zamknięty
Chyba zwariowałam, że o to pytam... 😁 Szukam czapraka w takich kolorach:

Tzn. ma być granatowy i mieć lamówkę w kolorze tych ochraniaczy:

Chętnie zamówiłabym coś z Caballa albo Jarpola, ale chyba nie widzę we wzornikach nic, co by odpowiadało temu odcieniowi... A może jednak jest? Albo kojarzycie czaprak jakiejś innej firmy w tych kolorach? BR ze zdjęcia chyba niedostępny w Polsce i to pewnie i tak jakaś stara kolekcja.
wątek zamknięty
sumire, to ma być pomidor czy rude?
wątek zamknięty
Burza, rude. 😉 To jest chyba taki sam/zbliżony odcień do BR tobacco.
wątek zamknięty
sumire i Ty w końcu poległaś 😁 Euro Star Superieur Navy/Brandy ale upolować raczej ciężko, mi udało się go wykopać dosłownie spod ziemi 😉

Edit.: Schockemohle Dynamic S teraz są do upolowania 🙂
wątek zamknięty
Renobiusz, przeszycie kontrastującą nicią nie bałdzo mi leży (co w perspektywie niedostępności tego czapraka nie jest takie złe :cool🙂. Co do polegnięcia - obiecałam sobie, że najpierw muszę sprzedać cottona (wcale nie dlatego, że jest czerwony i gryzie się z ochraniaczami, których chcę używać na co dzień, wcale 🤔wirek🙂. Poza tym mam bardzo dobry argument w postaci "mam w tej chwili tylko dwa czapraki" (których używam na zmianę, jak drugi wyląduje w praniu 😉), więc to absolutnie nie jest choroba! Jeszcze...
wątek zamknięty
Jeszcze 😉 u mnie też od dwóch się zaczęło, a później zaczęłam zaglądać do tego wątku i sama nie jestem w stanie wyjaśnić skąd się tego tyle u mnie wzięło  😜
wątek zamknięty
Ja tu zaglądam od dawna i ciągle się trzymam, zawsze są jakieś ważniejsze rzeczy i bardziej niezbędny sprzęt niż kolejny czaprak. Czasem się tylko ślinię do niektórych szmat. 😉
wątek zamknięty
a ja przez ten wątek musiałam rozbudować siodlarnię.... za ładna szmaty dziewczyny pokazują!!!!
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
30 maja 2016 17:27
nie wiecie może, jakie firmy produkują czapraki (albo pady) o profilu vsd? :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 maja 2016 17:33
Gniadata, na pewno Eskadron, ale jeśli poprosisz w Caballu czy Jarpolu to też ci uszyją w takim profilu 🙂
wątek zamknięty
kitty, - to co napisałaś jest jedną wielką hipokryzją w świetle tego w jakiej ilości piękne szmaty Ty tu wrzucasz 😂
sumire, - umarłabym mając 2 czapraki 😉 Tak, to może sobie jeden spokojnie czekać, aż mnei najdzie na pranie, mając tylko 2 musiałabym prać co chwila. No i jak się ma więcej szmat, to na dłużej jednak starczają 🙂

Choć nie powiem, ja też mam już problem z upchaniem swoich w pace 🤣 I tak btw. - czy ktoś dopasował do berry z ng inne owijki, niż eskadronowe? Lub ew. widział jakąś koszulke w takim kolorze (wiem, że trochę nie ten temat).
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
30 maja 2016 17:45
Livia dziękuję :kwiatek: Caballa już mam na mojej liście must have 😉 nad Jarpolem też się zastanawiałam. o Eskadronie wiedziałam, ale nie wiem, czy w Polsce nowsze kolekcje też wchodzą z tym profilem? bo jak dotąd widziałam tylko jakieś starsze brillanty.
wątek zamknięty
sumire, no to karmel Caball.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.