Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Czy ktoś juz ma nowego platinum? Bo ja rozważam corala w ornamencie lub z diamencikami i nie mogę sie zdecydować 🙁
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Dziękuje, ale katalogowe zdjęcia juz widziałam 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 sierpnia 2016 17:30
Pozwolę sobie wrzucić kantary Verona z Mustanga, pierwsze wrażenia mam bardzo pozytywne 🙂

wątek zamknięty
Koń Ci się rozdwoił 🤣?
Ten limonkowy bardzo sympatyczny.
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
23 sierpnia 2016 19:41
fajnie, że sie podoba  :kwiatek:

lubię czasem takie stonowane zestawy.

Livia , właśnie, jak to, oba twoje?

ja osobiście nie lubię takich kwiatków, trochę wieje festynem  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 sierpnia 2016 20:05
Chess, tak jakby 😀 Dorobiłam się drugiego czarnego 🙂

Brzask, ja ostatnio mam straszną fazę na takie wiejskie i ludowe wzory 🙂 Tak, oba moje 🙂
wątek zamknięty
A opowiesz cos więcej o drugim bliźniaku? Moze w innym wątku, chyba ze bedzie w czapraku 😁
Mi się kantary podobają, takie kolorowe.
wątek zamknięty
Livia, kwiatki mi nie weszły, ale czerwone groszki i kratka burberry biją rekordy popularności ostatnio 😍
wątek zamknięty
No dobra, jeśli chodzi o uroczy kantar, to ja przebijam kwiatuszki 🤣
Nie sądziłam, że zobaczę mojego konia w różowym i nie wywoła to równocześnie u mnie ataku padaczki  😀iabeł: - ale jednak  🤣







Stawiałam w ciemno, że na Suchym najlepiej zagra fiolet, ale do diabła to różowy zrobił sesję 😉







Jest jeszcze granat, ale muszę zmniejszyć zdjęcia i pewnie wrzucę dopiero na bloga.
wątek zamknięty
Quanta, a co to za cuda, bo nie wspomniałaś?
wątek zamknięty
Waldhausen kantar z uwiązem Hearts, wyrwany z outletu za 40 zł zamiast 70ciu 🤣
wątek zamknięty
quanta Kantary rządzą  👍 Ten róż jest dla niego stworzony 😁 ładny byłby też żołty. A fioletowy raczej na kare. ( coś dla  Livi )
https://www.equiva.com/halfter-strick-set-herzchen-29555/  chyba wybiorę się obejrzeć..tylko obejrzeć 😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 sierpnia 2016 10:31
anil, to pięcioletni wałaszek fryzyjski, trochę jeszcze dziecko 🙂 Dotąd chodził głównie w tereny, co mi odpowiada, bo sama sporo terenuję. Zależało mi głównie na dobrej głowie, a tą ma bez dwóch zdań 🙂

Burza, kropeczki widziałam i świetne, ale czerwień mi ostatnio do karych nie pasuje, więc jednak wybrałam kwiatki 😀

quanta, jak szukałam kantarów dla moich to chciałam właśnie takie fioletowe, ale już nie znalazłam niestety... Piękne są!

wątek zamknięty
To jak mamy kasztana w kantarku hearts to ja dodam do kompletu swojego gniadosza 🙂

wątek zamknięty
dairoxroxi dlaczego mi to robisz ...  🤣
wątek zamknięty
Livia Oba konie w stylu western czy dla jednego klasyka? 
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 sierpnia 2016 16:53
anil, na razie jeden w klasyku, ale być może za jakiś czas się przesiądziemy na west 🙂 Póki co mam znowu pretekst do kupowania klasycznych czapraków 😁
wątek zamknięty
O to mi właśnie chodziło 😁 Możesz szaleć podwójnie jesli chodzi o końskie szmatki 🙂
Widziałam własnie ciuchy z Kramera kolorystyka bordo, zieleń i niebieski, ktoś chyba wspominał, ze nowy Eskadron m tak wygldądac..dziwne.
wątek zamknięty
LatentPony   Pretty Little Pony :)
25 sierpnia 2016 18:50
Nie wiem w jakim wątku zapytać, a tutaj chyba najbardziej pasuje...
Jaką firmę polecacie do zrobienia czapraków z logo stajni?
Zaczynamy pokazywać się na zawodach, coraz więcej osób od nas jeździ, tworzymy zgrany team i chcielibyśmy ładnie się prezentować. Wpadliśmy na pomysł zamówienia czapraków z logo stajni i przyznam, że nie wiem gdzie uderzyć.
Jarpol? Torpol? A może coś innego?
Dziewczyny nie chcą zamówić czapraków handmade (proponowałam caball albo okunkę i były na nie, a nikogo siłą przekonywać nie będę).
wątek zamknięty
LatentPony-w mojej poprzedniej stajni zawodnicy mieli czapraki z Jarpola, było to jakoś 3 lata temu, a te wyglądają jak nowe 😀 Stajni nie ma, ale chociaż czapraki zostały 😁
wątek zamknięty
LatentPony, - mnie osobiscie torpol nie powala wykonaniem, szczegolnie w stosunku do ceny. Jarpol jest dla mnie skreslony jeszcze na jakis czas, bo wtopa byla ogromna z ich strony, ale widzialam ich czapraki dla klubow szyte i byly niezle. O ile kojarze, to np. Gnl ma tez opcje haftu na "normalnych" czaprakach od nich ze sklepu. Osobiscie tez bym celowala w caballa 😉 Nie wiem, czy to taki calkiem hand-made.
wątek zamknięty
Z całym szacunkiem, ale caball to normalna firma... i to raczej wysoka klasa sprzętowa, więc nie kumam...
wątek zamknięty
LatentPony, polecam jarpol. Obejrzyj na ich fb jakie zrobili klubowe czapraki, np tu dla polo: klik. Jak dla mnie ich czapraki są nie do zdarcia.
wątek zamknięty
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
25 sierpnia 2016 20:30
wątek zamknięty
https://www.facebook.com/caball.twojeakcesoriajezdzieckie/photos/a.598482920284137.1073741839.590316871100742/835576269908133/?type=3&theater
te kompleciki były powiedzmy dla mojej firmy zamówione aczkolwiek logo akurat na derkach i czaprakach nie widać.  Nie robiłam w Jarpolu bo nie odpisywali na maile a musiałam dość szybko wybrać i zamówić. I jestem absolutnie zadowolona 😍
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
25 sierpnia 2016 20:48
LatentPony Caball to nie handmade
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
25 sierpnia 2016 22:33
Śmiem twierdzić, że jakościowo Caball bije na głowę nie jedną firmę szyjącą w Chinach 😉 Obecnie całkiem spora stawka jeźdźców korzysta z ich czapraków m.in. Jacek Zagor
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 sierpnia 2016 07:26
anil, to jest właśnie bardzo zgubna pokusa 🙂 O, Kraemer już ma nową kolekcję? Muszę zobaczyć, może z westa będą mieć coś fajnego 🙂

LatentPony, Jarpol albo Caball zdecydowanie!
wątek zamknięty
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
26 sierpnia 2016 07:52
Śmiem twierdzić, że jakościowo Caball bije na głowę nie jedną firmę szyjącą w Chinach 😉 Obecnie całkiem spora stawka jeźdźców korzysta z ich czapraków m.in. Jacek Zagor

Ja bym się cieszyła nawet, że wspieram produkcje POLSKĄ! Przecież to zaszczyt wozić się w szmatkach rodzimych, i do tego pięknych!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.