Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Laski odpisali

"Hi Marcelina,
Thank you for contacting us! Yes, no problem! We ship worldwide, just choose currency in the upper right corner and then you're good to go! 😀

All the best,
Julia"

Tyle, że nie widzę tej pięknej stypy  🤔
wątek zamknięty
Dziewczyny mam wielkie pytanie macie może zdjęcie w zestawieniu czapraka Lightviola i owijkami NICI Violet lub Violet? Bedzie bardzo się odznaczać? Będę bardzo wdzieczna za pomoc  :kwiatek:
wątek zamknięty
Busse Toskana Teal na obecnie kosiarkowej wersji Rolka
niestety owijki dość kiepskiej jakości

Za duże zdjęcia.
wątek zamknięty
anil22, ten czaprak ze zdjęcia jest tylko w wersji vs. Perfect outfit chocolate.
wątek zamknięty
Bo ja go szukałam na stronie Ps of Sewden, a to jest EQUESTRIAN Stockholm  🤔wirek:
W kazdym razie obie firmy z miła chęcią wysyłają do polski, ja mam tylko dylemat co wybrać, bo mimo tego kroju Dl , racjonalnie powinam zamówić VS.
Ktoś chetny za zamówienie zbiorowe?
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 września 2016 16:38
Livia, Burza dzięki  :kwiatek: Kocham ten kolor

Burza ano derka  😁 Nie przepadam za VS  😉
wątek zamknięty
anil22 a z czego dokładnie PS of Sweden czy Equestrian Stockoholn? Bo każdy ma inne piękne kolory dostępne  🤣

Przy okazji Mumin w mojej ulubionej stypie Anky Grey, już krzywiej chyba nie mógł stanąć, a raczej wytrzymać 1 sekundy do zrobienia zdjęcia żeby zaraz się nie ruszyć  😀iabeł:

wątek zamknięty
Equestrian Stockoholn bardziej mi sie podobaja  🤣
dairoxroxi Super w tej Ance.
wątek zamknięty
Mumin miał dziś małą sesję zdjęciową dwóch czapraków, nie powiem ale w obu mi się podoba  😍

Polopad Next Generation Graffiti



Euro Star Stripe- in  peacock-navy


wątek zamknięty
Oba super, ale ten graffiti 😍
wątek zamknięty
Burza, Sivrite-chodzi o wygląd pod siodłem 🙂 Szukam ładnego kompletu na zawody(uszy+czaprak) i poważnie się zastanawiam nad Caballem 🙂
wątek zamknięty
Rude w moich ulubionych ostatnio zestawach od Fera 🙂

wątek zamknięty
Windziakowa, myślałabym o Glamour lub Adamancie na zawody, ale z padów- na zawody lepiej sztywne 🙂
wątek zamknięty
Burza-właśnie znalazłam czaprak, który by pięknie wyglądał 😀 I się poważnie zastanawiam nad takim zestawieniem dla mojej Gniadej 🙂 Jeden pad już mam-niestety z miękkim wypełnieniem-a chciałam się przekonać, czy te ze sztywnym prezentują się lepiej pod siodłem... Bo mój wygląda jak kołderka 😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 września 2016 18:53
Windziakowa, jak kołderka to to jest raczej kwestia rozmiaru, a nie wypełnienia 😉 chyba że chodzi ci o coś innego. Ja mam Caballa z miękkim wypełnieniem i jest super, tu foto na koniu: http://re-volta.pl/galeria/foto/159023
wątek zamknięty
Livia-no rozmiar full, bo na moją kobyłę to nic innego się nie zmieści 😀 Po prostu pad jest taki... miękki właśnie, nie jest idealnie gładki, zagina się... No nie przepadam za nim, więc staram się go sprzedać 😀
wątek zamknięty
Windziakowa, to kwestia gustu, ja na przykład lubię, jak siodło mi się "zapada" w pad. : P
A te sztywne Caballe mogę porównać do nowych Anek. Chyb będą Ci bardziej pasować. : )
wątek zamknięty
Windziakowa, miękkie

Sztywne




wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
27 września 2016 20:06
Ja mam sztywne i jestem bardzo zadowolona, koleżanka ma miękkie i dla niej też ok, ale osobiście wolę sztywne 😉 także to kwestia preferencji
wątek zamknięty
brzezinka, - piękne te zestawy, mega eleganckie 😍

My się wepchniemy z mango w pochmurny, jesienny dzień. Słoneczka nie było, to sami sobie za słoneczko robliśmy 🏇

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 września 2016 13:11
keirashara, pięknie! Mango jest idealny na ciemne konie 💘
wątek zamknięty
brzezinka ładnie, ale do mnie nie przemawiają długie nauszniki 😉. Z krótszymi, w granacie byłby szał
keirashara ślicznie 😀. Ale to jeden z tych kolorów, które podobają mi się u kogoś. Nie widzę Doni w mango 😁
wątek zamknięty
keirashara, to prawda klasyczne i eleganckie a do tego fajne jakościowo.
To mango na karym wygląda tak 😜
julka177, co kto lubi. Ja też długo nie mogłam przekonać się do długich nausznków ale te z Fery mi się spodobały 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
29 września 2016 18:08
keirashara super w mango  🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 września 2016 18:22
Jak przy takich ciepłych kolorach jesteśmy, to podrzucę Ankę Flame 🙂

wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, brzezinka, - dziękuję 🙂
julka177, - dzięki! Ja tak miałam z różami... aż dostałam berry, które uwielbiam 😀 I mam tak z granatem, no piękny jest na innych koniach, a na moim totalnie bez szału, ostatnio na niego wrzuciłam z 10 różnych granatów od koleżanki, bo przecież któryś musi przypasować, no i niestety, nie 🙁
Livia, - dzięki! U mnie mango nadrabia po części właśnie Flame, na którego się nie załapałam 🤣 Pięknie wam!
wątek zamknięty
Pomocy  :kwiatek:
Czy gdzieś w naszych sklepach internetowych znajdę cottona śr w ciemnym brązie ?? Może komuś rzuciło się coś w oczy, dark nougat, espresso, ewentualnie toffe ??
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Przypomnijcie mi proszę kiedy do sklepów wchodzą nowe kolekcje eskadrona? Chodzi mi konkretnie kiedy będzie mniej więcej dostępna kolekcja jesień/zima 2017 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 października 2016 07:51
MonioRek, już jakoś niedługo - pewnie przełom października / listopada 🙂

Swoją drogą, jestem ciekawa, jakie Niciaki wyjdą w tym roku 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.