Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Dzięki, lecę szukać jakiegoś fajnego mlecznokawowego. :kwiatek: Albo właśnie coś brązowo-niebieskie. Jaram się. 😜

Zieleń hmmm... nie przepadam za zielonym, no ale może kiedyś jakiś mnie urzeknie. 😎
wątek zamknięty
Pomóżcie, pomóżcie, siedzę i myślę, który czaprak na Hubertusa? Ja oczywiście na galowo, a koń???

czy

W obu na żywo wygląda  😍
Co radzicie?
wątek zamknięty
A mozesz dwa  😁
Dla mnie drugi na huberta. A ty w jakich barwach?
wątek zamknięty
Dwójka!
wątek zamknięty
Ja na biało-czarno, rano na mszę polową zarzucę sobie tylko granatową kurtkę, a na gonitwę tradycyjny czarny rajtrok.
wątek zamknięty
Ten drugi będzie bardziej elegancki, jesli tego szukasz.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 października 2016 07:48
Azbuka, jak ty będziesz na biało-czarno, to zdecydowanie ten drugi 🙂
wątek zamknięty
Dziękuję za pomoc przy wyborze, spakowałam biały komplet ale koń dostał paniki w przyczepie i zostaliśmy w stajni  🙁
wątek zamknięty
Ooo jaka szkoda  🙁
wątek zamknięty
Jesienny komplet Anky Red i Eskadron Bicolor Navy 2010  😍



I derka na koniu, z czaprakiem się akurat nie udało ..


wątek zamknięty
dairoxroxi, derka!  😜 😍 😍

Nie było mnie sto lat tu chyba, ale wpadam bo mam więcej czasu w końcu..
Znudziły mi się moje czapraki, poszłabym w jakieś nowe kolory iii... nie wiem jakie  🙄 co się teraz zakłada na krowy?
wątek zamknięty
Super zestawienia dziewczyny 😉

Kochane nowe nici się ukazało , osobiście tylko fiolet mi się podoba

http://www.neumeister-hof.de/media/wysiwyg/pdf/2016-10-25-Eskadron-Nici-HW2016_final_rgb.pdf
wątek zamknięty
Jakoś mnie nie zachwyciły te nowe niciaki  🤔
wątek zamknięty
Że też Eskadronowi nie znudziła się jasna zieleń kolejny raz pod rząd  🤣

Dżastin, granat koniecznie zostaw!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 listopada 2016 16:57
Mnie się strasznie ten fiolet Niciakowy podoba! Niebieski też. Ech, popłynę chyba 😵
wątek zamknięty
Biorąc pod uwagę imię mojego konia chyba powinnam sie skusić na coś z nowego nici  🤣
wątek zamknięty
A dla mnie ten print przepiękny, ochraniacze z futrem i kaloszki są zachwycające!
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
01 listopada 2016 19:12
Mignęło mi gdzieś nowe Nici, czy ktoś ma link do kolekcji?
wątek zamknięty
emptyline, lol 4 posty wyżej 😀
wątek zamknięty
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
01 listopada 2016 19:25
To my się z Pongiem pokażemy, a co! W prezencie od Cioci Pauli dostaliśmy Naszego pierwszego Eskadrona!
Jest to stara kolekcja - Eskadron petrol z kolekcji petrol turkus 2006, ale Siwy według mnie wygląda w Nim zjawiskowo  💃  😍

Zobaczcie (na zdjęciu apropo Ciocia Pauli  😁 ):









wątek zamknięty
tulipan Haha już widze go w tych kropeczkach 😁 ale prawdziwy mężczyzna kropeczek się nie boi  😂
mbalicka Wygląda świetnie  😲
wątek zamknięty
mbalicka piękny kolor  💘
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 listopada 2016 19:58
anil, to nie są kropeczki, to są koniczynki - więc dla konia tulipan jak znalazł 😜
wątek zamknięty
mbalicka ja kocham petrole miłością platoniczną! Na siwku jest dla mnie mega szal  😜  😍
wątek zamknięty
No tylko słodsze od kropeczek moga byc koniczynki  😎
wątek zamknięty
tulipan obawiam się, że powinnaś zakupić całą kolekcję  😀 tym bardziej, że widzę go w każdym wariancie  😜
wątek zamknięty
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
01 listopada 2016 20:48
mbalicka ja kocham petrole miłością platoniczną! Na siwku jest dla mnie mega szal  😜  😍


Ja jestem w tym zakochana.. Ogólnie jestem wierna Jarpolowi, ale ten Eskadron podbił moje serce kolorem  😜  😍

W przyszłym roku, na wiosnę zaprezentujemy się na pewno w zestawach Naszego "tytanowego" Jarpola. Mam pad i czaprak, cioram od 4 lat, a po praniu wyglądają jak wyjęte z pokrowca!
wątek zamknięty
anil kropeczki mnie nie ruszają, ale po irlandzku Shamrock znaczy koniczyna  😉

kitty patrzę od wczoraj na te kolory i w sumie nie mogę się zdecydować  🤣
wątek zamknięty
mbalicka, petrol to chyba kolor wymyślony dla siwych  💘

Nowe Nici jest tak piękne, Heritage też jest piękne, nie będę wiedziała od czego zacząć  🤣

Czy ktoś ma derkę polarową w groszki z ostatniej kolekcji Nici i mógłby powiedzieć, jak z jakością polaru? Ja lubię Eskadronowe derki za jakość, a czy te we wzorki nie są gorsze? Ta w koniczynki musi być moja 😍 (i te ochraniacze i kaloszki też....)
wątek zamknięty
Nici mnie nie zachwyciło, pozostaje tylko czekać wytrwale na Heritage 😀 Jeszcze jak mówicie, że brillanty poprawiły się pod względem jakości...
Zastanawiam się też nad brązowym czaprakiem HKM Lauria Garelli Golden Gate, tym co na zdjęciu...  😍 Ma ktoś?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.