Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Kto ma Caball oberżynę? Nie wiem jakie lamówki....
wątek zamknięty
Burza, nie wiem, czy chodzi o pad, czy o czaprak, ale wrzucę mojego Adamanta oberżynę ze sznurami w kolorze biskupim:
wątek zamknięty
Komplety mają być na zawody, więc nie wiem kiedy się przyzwoitych zdjęć dorobię 😉 Teraz taka pogoda, że nie ma mowy o porządnej sesji :P

Tak na sucho: brązowe nauszniki z jarpolu, ale pasują idealnie 😀


wątek zamknięty
xxagaxx piękne, szczególnie ta zieleń! Przez nią żałuję, że mam siodło westowe  😂
wątek zamknięty
Hehe. Ja nie żałuje, że mam siodło west. Przynajmniej trzymać finanse w (prawie) rozsądnych ryzach.  😁
wątek zamknięty
Powiem wam ze mnie to ten brąz urzekł. Naprawdę porządnie wykonany czaprak, taka piękna czekolada 😀 Ja już dawno nie kupiłam nowych markowych szmat dla konia, bo uważałam ze nie warte swojej ceny, bo za 5 min wyglądają okropnie, sprane i zmechacone. Ale w przypadku tego mojego nowego zakupu, wydaje się ze będą bardziej trwałe, materiał się zmienił.
wątek zamknięty
Nie pomagasz. 😵 Ten brąz jest moim ideałem. Jeszcze jak Samson ogolony, to już całkiem mu będzie taki ciemny pasować. 😍
wątek zamknięty
Mi tam ten brąz przypomina co innego jak czekolade  😁 i jakos mnie nie urzekł  😉
wątek zamknięty
Mnie brąz też jakoś mniej mnie złapał - i też mam nieczyste skojarzenia 😁 Podobnie jak merlot jakoś to nie to. Do mnie leci za to zielony (mam nadzieję, że doleci jako cały komplet) i chętnie bym zobaczyła jakieś fotki granatów na koniu.
wątek zamknięty
Do mnie leci za to zielony (mam nadzieję, że doleci jako cały komplet) i chętnie bym zobaczyła jakieś fotki granatów na koniu.


Na który zielony się zdecydowałaś? 🙂
wątek zamknięty
Widziałam dzis na koniu znajomej merlota. Na kasztanku wyglądał obłędnie 😍. Muszę pożyczyć i zmierzyć na Donię, darkred na niej nie powalał, ale może merlot...? 😉
Cała ta kolekcja bardzo mi się podoba, ale postanawiam poczekać do wyprzedaży 😁 4 czapraki to wystarczająca ilość 😁
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 grudnia 2016 16:26
Na kasztanku wyglądał obłędnie 😍.

O nie.... 😀iabeł:
wątek zamknięty
Przerywając Eskadronową passę, wetnę się ze swoim pierwszym kompleciarskim składakiem 😀 Czaprak Mustang, nauszniki Fair Play (pasujące przy okazji do czapraka HKM, więc w sumie 2 komplety w jednym 😀) i ochraniacze Lamicell. Zdjęcia na modelce po odkłaczaniu i doprowadzenia do porządku z grzywą 😀
wątek zamknięty
Do mnie dzisiaj przyleciała zieleń eskadronowa i jest piękna  😍
wątek zamknięty
Do mnie dzisiaj przyleciała zieleń eskadronowa i jest piękna  😍


Który zamówiłaś? Łamię się między Brillantem i Brand, więc usilnie poszukuję informacji, który lepszy 😀
wątek zamknięty
Nie pomogę bo wzięłam Velveta  😉 Dla mnie ten kolor w połączeniu z tym materiał to jest czad. Miałam identyko czaprak z 12 lat temu  😜
wątek zamknięty
Czy ktoś wie, gdzie dostane nauszniki Heritage Racinggreen, ARTWORK (nie te zwykłe), w rozmiarze full? Pr`aktycznie żaden sklep nie m tych nauszników w ofercie albo jestem ślepa...

+ widział ktoś na żywo Big Square Racinggreen zwykłego, a glossy? Nie mogę się zdecydować 😉
wątek zamknięty
Nirv: Warto przedzwonić do Pegaza w Poznaniu, tam zawsze wszystko jest 😉
wątek zamknięty
Nirv nauszniki : http://www.sprzetjezdziecki.com/eskadron-nauszniki-artwork-kolekcja-heritage-jesienzima-2016-p-13708.html
A co do BS widziałam, macałam oba. Mnie osobiście bardziej urzekł glossy, wydaje mi się że ma intensywniejszy kolor, ale za to mocno się mieni/świeci z racji że jest śliski  😉

Nasze cavaliadowe zakupy czaprak Mustang i nauszniki HKM na ożywienie ponurej pogody 😉 jeszcze turkusowa derka przeciwdeszczowa w groszki  😜

wątek zamknięty
Nirv zdecydowanie Glossy  😍, BG są jakieś takie ponure, bez życia jak dla mnie.
wątek zamknięty
Ja mam jeszcze Caballa granatowego, ale jakości halowej:


wątek zamknięty
xxagaxx Świetnie wygląda na siwym  😍
dairoxroxi Faktycznie słonecznie w te pochmurne dni.
wątek zamknięty
[quote author=Nirv link=topic=98782.msg2623192#msg2623192 date=1481031387]
Czy ktoś wie, gdzie dostane nauszniki Heritage Racinggreen, ARTWORK (nie te zwykłe), w rozmiarze full? Pr`aktycznie żaden sklep nie m tych nauszników w ofercie albo jestem ślepa...
+ widział ktoś na żywo Big Square Racinggreen zwykłego, a glossy? Nie mogę się zdecydować 😉
[/quote]
Polecam Pegaza z Poznania.
wątek zamknięty
Widział ktoś może velveta w kolorze mustangbrown? Wymarzyłam sobie takowego ale powoli zaczynam mieć wątpliwości czy istnieje 🤔wirek:
wątek zamknięty
merlin1990 niestety, ale obawiam się że nie ma 😉 https://www.calevo.com/cgi-bin/calevo/process/locale/en_US/page/1020229h16.html
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny, generalnie zaszalałam 😁 Ostatecznie zamówiłam uszy artwork + big square glossy, oczywiście racinggreen. Byłam w Pasiku, na żywo merlot kompletnie mi się nie podoba, natomiast racinggreen <3 poprosiłam o odłożenie owijek, oraz jeszcze z innego ich sklepu mają uwiąz przywieźć i odłożyć, bo zakupiłam takie cudo:

+ mina kobyły pt 'nosz kurka, nie różowy?!' 😁



wątek zamknięty
dairoxroxi strasznie mi przykro z tego powodu, mój misterny plan legł w gruzach 🙄 za to portfel odetchnie, bo pewnie zadowolę się tym, co znajdę na przecenach 😀iabeł:
wątek zamknięty
Nirv , kantary z tych nowych kolekcji podobają mi się pod względem wykonania. Podotykałam chyba wszystkie na targach poznańskich. Sprawiają wrażenie mega mocnych 🙂

Chociaż kantary Eskadrona już od pierwszego, który wpadł w moje ręce, mnie kupiły. Super są zrobione i przede wszystkim bardzo łatwo się piorą ręcznie. Teraz marzy mi się graphit z kolekcji Platinum. Dzisiaj dotarł do mnie padzik ornaments. Czekam na owijki tylko  😍
wątek zamknięty
ontaria już boję się zdjęć, bo ja cały czas usilnie usiłuję się przekonać, że ornaments to nie będzie żadne szał... a i tak sprawdzam stronę konika czy jeszcze jest  😀iabeł:
wątek zamknięty
Nirv, Miny to one mają zabójcze :P

Moje konisko się od Eskadronów obciera, więc używamy jedynie na zawody ;/ A szkoda, bo są pancerne.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.