Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Własnie wracam z pobliskiego sklepu jeździeckiego i jakie moje zaskoczenie, gdy na wystawie zobaczyłam pad prawie identyczny jak ten BR tyle, że marki Busse

były sliczne białe, rózowe i niebieskie.
wątek zamknięty
No to koniec dylematów, bo pokazałam różowy koleżance w stajni i mi go sprzątnęła 🤣

anil22, do identycznego to mu trochę brakuje (bez ciemnej lamówki i taśmy to w ogóle mi się nie podoba). Z materiałów i tak wszyscy szyją takich samych.

kenna, są już dostępne w sklepach, które mają wiosenną kolekcję BR. W Polsce to http://br-konie.pl/ i Animalia, nie wiem czy ktoś jeszcze.

GosiaG, niestety wszechstronnego w łapkach nie miałam, jakby się trafił, to zmierzę.

To teraz pytanie za 10 punktów. Gdzie znajdę ciemne granatowe bandaże z jakąś ładną satynową wstawką? Ktoś w ogóle robi?
wątek zamknięty
Quanta Trudno żeby konkurencja szyła identycznie  😉 faktycznie, że lamówką się znacznie różnią. 🙂
wątek zamknięty
W Gnl jest już dostępna nowa LG, jestem stanowczo na tak !


Oj szaleją wszystkie firmy, z każdej coś mi się podoba  😂

A do mnie dzisiaj przyjechały takie piękności:
petrol, dark red i blackberry

Na patrolu się chyba trochę zawiodłam, ale sama nie wiem ..
wątek zamknięty
wabankowa, masz więcej zdjęć LG?
Na Twoim te czapraki wyglądają o wiele korzystniej niż na zdjęciach katalogowych. A chciałabym zobaczyć jeszcze pomarańcz i ciemny brąz  🙂
wątek zamknięty
To zdjęcie z fanpage'a Gnl-u 😉
wątek zamknięty
Nie wiem, czemu, ale motyw tych sprzączek w rogu tak bardzo mnie urzeka Oo
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
12 lutego 2016 18:20
wabankowa mój portfel umrze  😵 Laura Garelli zdecydowanie na tak - i to na obu moich chłopców ...
wątek zamknięty
quantanamera, bez wstawki fajne są granatowe api, ten polar sam w sobie jakby leciutko opalizował.

Ojjj, ta LG super, dwa ostatnie mi się baaardzo podobają. Ta ostatnia kawa z mlekiem bardzo kusi  👀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 lutego 2016 18:51
wabankowa, słodkie te wędzidełka w czaprakach LG 😁 Eskadrony też fajne 🙂
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
12 lutego 2016 18:53
LG mega  😍 A miałam już nic nie kupować...

Dralon już jest, na zdjęciu z lekko brudnym (:icon_redface🙂  oceanem, perfekcja  💘


wątek zamknięty
A weźcie przestańcie foty tych czapraków wrzucać, bo zbankrutuje 😀
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Anky Ebony na gniadku
wątek zamknięty
kitty - No, nie... On miał być brzydki, miałam go nie chcieć.
wątek zamknięty
kitty, - a mi na tych zdjęciach tak sobie się widzi, uff. Chyba większy szał by zrobił na siwym albo kasztanie 😉
wątek zamknięty
No to jeszcze my 🙂
Podoga bura, na słońce się spóźniłam 🙁




wątek zamknięty
CZY KTOŚ WIE CO TO ZA ZŁOTY KANTAR?
Bardzo mam ochotę na złoty, to wszystko przez Euphorycznie  🤬  😁
wątek zamknięty
Naturalsi eeee ale to zdjęcie jest podpisane  👍 hkm c.m
wątek zamknięty
Ebony zdecydowanie korzystniej na kasztanie 😉
wątek zamknięty
Quanta mina jak kierowca bombowca  🤣
Przepiękny ten czaprak na kasztanie  💘
wątek zamknięty
wabankowa, jak ostrzyłam zęby po fotach katalogowych na te LG, a teraz to już mnie skręca! 😍
Moona, ten ciemny brąz będzie miał raczej ten sam odcień co te czekoladowe lamówki.. IMO bardziej taka mleczna czekoladka
malinowaa, super do siebie pasują 🙂
kitty, coś mi nie gra ale nie wiem dokładnie co.. może to przez kolory zdjęcia? bo na zdjęciu quantanamera, prezentuje sie dużo lepiej (nie wspominając o innych maściach koni).

edit. już jutro mam nadzieję, dorzucić coś od siebie w wątku 😀iabeł:
wątek zamknięty
kitty, quantanamera, rzeczywiście bardzo ładny kolor ma ta anka 🙂 Na obu prezentuje się super, myślałam, że jest bardziej brązowawy, cieplejszy, a tutaj niespodzianka - nie wiem, może to kwestia zdjęć. W każdym razie jest świetna. 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
12 lutego 2016 21:04
Sorry, ale Anky, Eskadrony, ESy w tym sezonie nie umywają się do kolekcji Laury Gerrelli! 😲 Każdy jeden w 100% moje stypowe kolorki, God save my wallet!  😍  😵
wątek zamknięty
Kitty, Quanta - mnie się ta Anka na obydwu maściach podoba, a najlepsze jest to, że na Waszych zdjęciach to wygląda na dwa zupełnie różne kolory- pad kameleon...  😜
Ciekawe, jak będzie wyglądał na Czesławie (bo już do mnie leci, he, he...) 💃
wątek zamknięty
Wabankowa gdzie dorwalas Blackberry?  😍
wątek zamknięty
Moon, kolekcja może i ładna, ale ja przyznam, że jakość Laury Garelli jest tragiczna... Eskadrony przy niej to jakość na najwyższym poziomie...
wątek zamknięty
Właśnie w GNL znalazłam ten czaprak z wedzidlem i kosztuje 189 zł, i mówisz ze za tą cenę słaba jakość?  🤔
wątek zamknięty
anil22 wracając do czapraka Busse to on jest praktycznie w tej samej cenie co BR 😉
wątek zamknięty
Moon, kolekcja może i ładna, ale ja przyznam, że jakość Laury Garelli jest tragiczna... Eskadrony przy niej to jakość na najwyższym poziomie...

A ja się zupełnie nie zgodzę.
Mam czaprak Lauria Garrelli Majestic (czyli taki sam krój, jak nowa kolekcja), na początku nie byłam do niego przekonana, bo dbałość o szczegóły wykończenia pozostawiała trochę do życzenia, ale nie dzieje się z nim NIC. W użytkowaniu jest super. Eskadrony mechacą mi się natychmiast, w LG jedyne co, to sznurek od lamówki leciutko się zaczyna przecierać.
Cienki, super się układa i ma moją ulubioną siateczkę od spodu.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.