Kącik Rekreanta cz. IX (2016)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
31 grudnia 2015 23:09
Szczesliwego Nowego Roku kochani! Samych sukcesow i zdrowia dla Was i kopytnych! 💃
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
31 grudnia 2015 23:41
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku  😅
wątek zamknięty
robakt   Liczy się jutro.
01 stycznia 2016 12:10
Z dedykacją dla Nirv i życzeniami Szczęśliwego Nowego Roku sylwestrowa Kasia  😉
wątek zamknięty
robakt, ale grzywa fantazyjna 😁

Szczęśliwego i pełnego sukcesów roku wszystkim życzę  :kwiatek:
wątek zamknięty
Samych dobrych, jeździeckich chwil w tym roku 😉
wątek zamknięty
robakt   Liczy się jutro.
01 stycznia 2016 13:43
ej eje eje ej budyń! Ty się nie śmiej! Założę się, że grzywa w "łezkę" bęzie hitem tego roku! (btw. robiona przez ludzkiego fryzjera  🏇 )
wątek zamknięty
robakt też mamy "łezkę" 😉 w końcu wstrzeliłam się w trendy 😅 a mój chłopak nawet czasem śmie twierdzić, że wyprzedzamy modę 😜

Wszystkiego naj... w nowym roku :kwiatek:
wątek zamknięty
robakt   Liczy się jutro.
01 stycznia 2016 14:01
marlin1990 piona! 😎
i co budyń? Czekam na Twoje zdjęcie z łezką  😂
wątek zamknięty
Akurat zapuszczam włosie do wiosny, więc kto wie co się z tego urodzi 😁
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
01 stycznia 2016 14:57
Najlepszego w Nowym Roku Kąciku!
Karus ma dziś wolne, ale jutro ruszamy do roboty 🙂
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
01 stycznia 2016 19:47
My też pozdrawiamy w nowym roku, z noworocznej jazdy  😀
Powodzenia w pracy i osiągania celów życzę wszystkim z całego serca, a koniom braku kontuzji i worka marchewek  :kwiatek:



wątek zamknięty
Kastorkowa, wow, Proś wygląda mega!!! Brawo brawo 💃
wątek zamknięty
Fantastycznego Nowego Roku 2016!

My wczoraj się totalnie obijaliśmy, nie siadam w Nowy Rok 😉 Przez mrozy szarak jest ostatnio mega elektryczny, przez co jazdy są bardzo ciekawe 😉 Pozdrawiamy mroźnie!

wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
02 stycznia 2016 19:31
MaiiaF dziękuje bardzo, fajnie jest jak inni też widzą w nim zmiany. To dużo znaczy  :kwiatek: Budujemy masę, będzie co przerabiać na mięśnie, jak na razie mimo mrozów nie chudnie jak rok temu  😀 Strasznie jestem z tego blondyna dumna. Mimo, że ma zdecydowanie swoje własne podejście do wszystkiego i jednego dnia jest jak złoto a drugiego o 180 stopni zwrot, ale mimo swoich przeżyć jest dużym pociesznym źrebakiem.
wątek zamknięty
Najlepszego w nowym roku!
Choć mam nadzieję, że powiedzenie, że jaki Nowy Rok, taki cały rok, się u nas nie sprawdzi... Wczoraj nie dałam rady wsiąść - rodzinny obiad i dojechałam do stajni dopiero mocno wieczorem, a że w Sylwka w ogóle nie zdążyłam do stajni i przez te mrozy konie niestety zaboksowane (ślisko i mega twardo), to konia tylko puściłam luzem na halę. Dzisiaj najpierw trochę przelonżowałam, żeby się wybrykał beze mnie (strzelali 🙄 a koleżanka lonżowała w tym samym czasie nafukanego innego konia), potem wsiadłam. No i guzik z roboty, tak zmarzłam, zanim wsiadłam, że nic nie czułam - ani rąk, ani nóg... Porobiliśmy coś tam w stępie, zakłusowałam na chwilę i doszłam do wniosku, że to jednak nie ma sensu i jedyny efekt będzie taki, że mnie trzeba będzie odkuwać od tego konia. 😉 Po czym na krótkim odcinku między halą a stajnią przemarzłam tak, że do tej pory się nie rozgrzałam do końca. Celowo się ubrałam w milion warstw i czułam się trochę jak ludzik Michelin, ale jak wychodziłam z domu i było -10, to nawet było mi całkiem ciepło... Zanim skończyłam jeździć, to na pewno spadło bardziej. Do kitu z taką pogodą. 🙁 Oby jak najkrócej to trwało, bo ani normalnie popracować (a powinniśmy rzeźbić sumiennie), ani konia na padok puścić.
Jedyna dobra wiadomość, to że koń po L4 odbudował plecy na tyle, że już nie musi mieć futra pod siodłem, bo wyrósł. 😅
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 stycznia 2016 23:30
U mnie z nowym rokiem wielkie zmiany i trochę nowe życie. Ze względów zdrowotnych zrezygnowałam z własnej stajni, porzuciłam hodowlane ambicje bo utrzymanie 4 koni w pensjonacie jest nierealne dla mnie. Zair poszedł na emeryturkę jako koń towarzysz więc teraz leni się całymi dniami na padokach i je... czyli w jego życiu niewiele się zmieniło 😉
Nowe życie, nowa praca i koń który ma mi pomóć wrócić do jazdy i na nowo dać przyjemność z posiadania własnego konia w pensjonacie. Przedstawiam Wam Equadora (którego część z Was pewnie kojarzy bo był własnością forumowiczki)  😍
wątek zamknięty
Zairka dużo zmian, ale kasztan piękny! Czy ja już kiedyś pisałam, że malowany kasztan to moje niespełnione marzenie?  😜
wątek zamknięty
Zairka ciekawe golenie, zaintrygowało mnie 😉 nie poci ci się przy takim goleniu na szyi?
wątek zamknięty
Zairce tyle razy śnił się mój, że w końcu postanowiła swojego malowańca kupić. Tylko przesadziła z ładnością  👀 😁 😜
wątek zamknięty
Zairka a to nowości! Equador sprzedany? Fajnie, że trafił do Ciebie i że będziemy mogli nadal śledzić jego losy!  😜
wątek zamknięty
Witam w nowym wątku 🙂
My dziś świętowaliśmy 10 urodziny Juliana  😅
Nie obyło się bez tortu. Konio wręcz wciągnął cały.

wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 stycznia 2016 11:44
Szalona nie! Termoregulacja poprawiona i nie poci sie 🙂 chcialam ciac szyje, ale nie chcialam sie
Bawic w kaptury a obawialam sie przewiania
Epk Dylu to moja platoniczna milosc!!
Libella ja sie zapieralam ze nigdy w zyciu kasztana ale Buniu mnie w sobie rozkochal od pierwszego spojrzenia i polozyl na łopatki przy pierwszym spotkaniu 💘
Breakwayy dlugo szukal swojego nowego czlowieka, pewnie czekal na mnie 😁
wątek zamknięty
Zairka piękny! Uwielbiam malowańce, kiedyś dzierżawiłam kasztankę z prawie identyczną odmianą na lewym tyle 😉
wątek zamknięty
Zairka to w takim razie chyba następnym razem posłużę się wzorem twojego konia i ogole w ten sposób, mam nadzieję że się nie obrazisz  😉 ale wygląda to właśnie bardzo praktycznie, może i u mnie się sprawdzi 🙂
wątek zamknięty
Zairka chwal się nim jak najczęściej!
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 stycznia 2016 14:33
Szalona polecam! Warto sprobowac moze i u Was sie sprawdzi

Dzieki dziewczyny!
Ja sobie na Nowy rok życzę zeby byl zdrowy i zebysmy sie dogadali 🙂
wątek zamknięty
I ja Wam również tego życzę - dużo dużo zdrowia przede wszystkim  💃
wątek zamknięty
zairka , a co będzie z blondynkami ?
wątek zamknięty
Zairka Też się podczepiam do pytania. Ostatnio znajoma wrzuciła na yt filmik izabelowatej klaczy Madery , czyżby to twoja stacjonowała w Kicinlandzie?  😉
wątek zamknięty
robakt   Liczy się jutro.
03 stycznia 2016 15:47
Zairka kasztan mmmm  😍

Ja byłam dzisiaj z Kasią w terenie pierwszy raz, poszła pierwsza jak gdyby nigdy nic  🏇
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.