WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

nikt nie przyjedzie na wschodnią granicę inwestować w zadupiu.

Jeśli uważasz, że ktoś będzie traktował  Janów jako inwestycję, to naprawdę niczego nie rozumiesz i nie chcesz zrozumieć...  A co do PiS to mam o nich mniej więcej takie zdanie ja ty. Może i gorsze, bo lepiej znam ich i ich motywacje.
s. heykowski - Dobra - konkret - zastanówmy się . Kto wg, ciebie może przyjechać i jakie ma szanse na kupno i czego  😎
PO działało w białych rękawiczkach, dyplomatyczne,  z odpowiednim PR, PiS to buldozer.   Również nie spodziewałam się,  że nie mają w swoich szeregach specjalistow i zmienianie dyrektorów i prezesów na pielęgniarki bardzo mnie nie ruszyło, wcześniej ministrem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, policja, ABW, CBA była katechetka ale kolesiowskie zmiany w stadninach koni, które kocham na laików i nie publikowanie orzeczeń TK,  albo nowa ustawa o obrocie ziemią to nawet dla mnie za dużo. Martwię,  się tylko, że za trzy lata też nie będzie kogo wybierać.
Za 4 i pół , to po pierwsze . A po drugie nie będzie już po co głosować  😵 Oni zniszczą wszystko. A takie stadniny po 5 ciu latach , to ruina będzie . 😤

Ciekawe podsumowanie  😁 😁 😁

http://fakty.tvn24.pl/fakty-z-zagranicy,61/davies-o-swojej-wypowiedzi-dla-guardiana-o-pis-jako-msciwym-gangu,639422.html
Po wojnie odbudowalismy hodowlę.Poza tym jeszcze niczego nie rozkradli. Fakt nie wiemy co z Pingą, ale mamy jeszcze szanse. Na razie próbują przypodobać się,  komisja ds hodowli, rozmowy ze społeczeństwem i plany rozwoju turystyki,  chyba trochę liczą  się z opinią publiczną albo to zasłona dymna,  nie wiem.
To się delikatnie nazywa mydlenie oczu  🙄
Dlatego należy interesować się tym co robią. Złożyć zawiadomienie w prokuraturze i pisać odwołania to żaden problem. Na pewno są wśród nas prawnicy, tylko też muszą pomóc a nie udawać,  że nic się nie dzieje.
Szejkowie nie kupią Janowa bo oni już mają swoją stajnię i to pod samą  Warszawą a nie na jakimś wschodnim  zadupiu.  🙄
Po co ktoś ma kupować Janów?  Jego sprzedaż i sprzedaż Michalowa to koniec  naszej hodowli. Prywatny hodowca nie da rady stworzyć ciągłości hodowli przez 200 lat. Nie w dzisiejszych czasach.
Dobra - konkret - zastanówmy się . Kto wg, ciebie może przyjechać i jakie ma szanse na kupno i czego  😎


Po pierwsze to firma nie jest na sprzedaż i na pewno długo nie będzie. Będzie 200-lecie które trzeba będzie pokazać jako wielki sukces i powozić figuranta bryczką. Do tego czasu rząd wpompuje tam każdą kasę, żeby wszystko było na cacy. Nie wiadomo jak to zrobi, bo formalnie nie może, ale coś wymyśli, spokojna głowa. Do tego czasu zresztą będą same sukcesy, jak się PoP uda, to będzie sukces dobrej zmiany, jak się nie uda to powiedzą że wcześniej wyprzedawali najlepszy materiał, teraz z tym koniec i też będzie sukces. W ogóle będą same sukcesy do końca kadencji a na pewno zrobi się wszystko, żeby obiekty wyglądały jak w bajce, więc nie strasz ruinami i zdrapywaniem. Gdyby nie ten szum w obronie prezesów to firmy, a przede wszystkim Janów padłyby prawdopodobnie bardzo szybko, teraz już nie ma takiej możliwości. i to jest bardzo pozytywny efekt tych protestów.
A gdyby firma jakimś cudem była na sprzedaż ? Jeśli nie wiesz kogoś stać na zafundowanie sześciu mercedesów na nagrody na prowincjonalnej imprezce albo kto oddaje na dwa sezony za friko do krycia ogiera, którego nasienie kosztuje parę tysięcy dolarów to po co się w ogóle wdajesz w dyskusje w tym temacie ?

Szejkowie nie kupią Janowa bo oni już mają swoją stajnię i to pod samą  Warszawą a nie na jakimś wschodnim  zadupiu.  🙄

No jasne, ideałem byłoby umieścić ją na Krakowskim Przedmieściu.
No jasne, ideałem byłoby umieścić ją na Krakowskim Przedmieściu.


To im to powiedz . Pewno w okolicach Janowa kupili by 10 razy taniej a on sobie kupili pod Warszawą .  🙄

To nie ja krzyczę że przyjadą Szejkowie i kupią Janów. Ja mówię że nie przyjadą i nie kupią . Nie wciskaj mi tego czego nie powiedziałem. 🙄
[quote author=s.heykowski link=topic=99140.msg2535786#msg2535786 date=1461794899]
No jasne, ideałem byłoby umieścić ją na Krakowskim Przedmieściu.


To im to powiedz . Pewno w okolicach Janowa kupili by 10 razy taniej a on sobie kupili pod Warszawą .  🙄

To nie ja krzyczę że przyjadą Szejkowie i kupią Janów. Ja mówię że nie przyjadą i nie kupią . Nie wciskaj mi tego czego nie powiedziałem. 🙄
[/quote]
Ja mówię że nie przyjadą i nie kupią .

Pokaż w końcu to ogłoszenie o sprzedaży Janowa, które potwierdzi, że to co napisałeś ma jakikolwiek sens.

I w sprawie stadniny "pod samą Warszawą" . Pieknie to brzmi - "pod samą Warszawą". Książę Khaled bin Sultan bin Abdul Aziz al Saud założył ją nie dlatego, żeby być jak najbliżej Warszawy, tylko  wyłącznie dlatego, że gdzieś na jakichś zadupiach w Polsce są stadniny w Michałowie, Janowie i Białce. Na zupełnych zadupiach. Gdyby tych stadnin nie było, nawet na tych zadupiach albo nawet na  jeszcze większych zadupiach księciu al Saud nawet do głowy by nie przyszło, żeby zakładać jakąkolwiek stadninę w Polsce, nawet w miejscu z którego widać Pałac Kultury.
Oczywiście że masz racje i pewnie takie miał intencje . Ale jak doprowadzą do zapaści tych stadnin , to i książę się stąd zawinie.  Chyba że zostawi sobie jako zielone pastwiska bo u nich tylko piasek do żarcia . 😁 W każdym razie stadninę już ma i drugiej nie potrzebuje . A o sprzedawaniu Janowa i chętnych do kupna to nie ja piszę , tylko fender. Ja tylko odpowiadam , że nikt nie przyjedzie i nie będzie walił nie wiadomo jakiej kasy ( jeśli by coś )  😉
Dzisiaj o 11.25 pierwsza rozprawa Prezesa Treli o przywrócenie do pracy. Trzymajmy kciuki mocno!!  🏇  🏇
To  trzymam kciuki
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
28 kwietnia 2016 13:20
w tvn przed chwila o tym mówili, szkoda  :/ Nie dziwie sie firmie, ze zerwali z nimi umowę. Ponieśliby jedynie straty.

http://www.polturf.pl/pl/node/138
Pięknie,  teraz Animex uprzejmie podejmie się organizacji i będzie zapewniał,  że w przyszłym roku będzie lepiej a nieudana aukcja w tym roku to będzie wina wiadomo kogo  :mad
No to zobaczymy  jak będzie.
No to aukcji nie będzie.
A jeśli będzie, to faktycznie chyba Shame of Poland... bo żadna firma nie przygotuje tego w trzy i pół miesiąca na jakimkolwiek sensownym poziomie.
Wrrrr.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
28 kwietnia 2016 13:23
A tak chciałam pojechać na ostatnia aukcje na porządnym poziomie.  👿
A mój czarny scenariusz cały czas się sprawdza.  🙁
Teraz na Polsat  News chwilę rozmawiali o stadninach,  przedstawicielka Po wypowiedziala się ogólnikowo ale bez wpadek, idiota z PiS stwierdził,  że CBA ujawniło szereg nieprawidłowości i teraz rozpiszą konkurs na praworzadną organizację Dni Konia Arabskiego 2016 a kosmita z kukiz15 stwierdził,  że sytuacja w stadninach to wojna gangów  🤔wirek: ,  Nie jestem zwolenniczką po ale tylko ta posłanka reprezentowała jakiś poziom.
Ciąg zdarzeń ze stadninami koni arabskich przypomina mi dziką prywatyzację mienia państwowego w latach 90-tych. Tylko tu centrum zainteresowania nie są stadniny a konie. Nawet nie pomyślałam o tym, gdyby nie Pinga i przetarg w Janowie ogłoszony w ostatniej chwili. Maczajacy w tym paluszki nie pomyśleli tylko, że będzie tak duży sprzeciw w społeczeństwie i że zainteresują się tym również za granicą. Zobaczymy jaki będzie następny ruch. Przecież nie da się ukryć kto kupił lub sprzedał jakiego konia, może tylko kwoty pozostaną tajemnicą.
Lady Lawenda   I'm trying to stay sober but I end up drunk...
28 kwietnia 2016 17:07
Tak mnie naszło słuchając wiadomości, że POLTURF zrywa współpracę z ANRem i stadninami:

Skumbrie w tomacie,
Slumbrie w tomacie,
Chcieliście PiSu?
No to go macie...

😤
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 kwietnia 2016 18:20
Co się stało Panu Białobokowi?  😲 Wypowiadał się w TVNie - wyglądał jakby ktoś go pobił  👀
Właśnie też chciałam zapytać.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
28 kwietnia 2016 19:36
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się