WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 czerwca 2016 20:28
Wielki łeb i nic więcej
ten filmik dla mnie jest absolutnym numerem jeden


O bossszeee... Brakuje ujęć z Matrixa z kilku aparatów... Koń pocięty jak kotlet w kadrze. Ale wyraz pyska Fermaty cudnie podsumowuje całość "co ja tu k...robię? " 😀
 Znowu za duże zdjęcie
Do tego stęp w zasadzie nie pokazany, kłus i galop nieważny więc go nie ma. I ja się nie znam ale dla mnie makijaż jest stanowczo zbyt mocny, ale moze się czepiam 🤔
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 czerwca 2016 21:31
Co za koszmarny filmik. Kon wyglada jak debil.
Niektóre filmy zostały już podmienione, np. film Wabii. Konsekwentnie też usuwają negatywne komentarze spod filmów. Z moich wczorajszych nie ostał się żaden. Ciekawa jestem kiedy wyłączą możliwość komentowania i oceniania.
Tej biednej kobyle jeszcze tylko uszu nie obcięli w tym czymś (filmem tego nazwać nie można). Banda dyletantów  👿 👿 👿
Ten koń wygląda jak krowa z jakiejś reklamy...
Co to za kadry.. Czy ludzie, którzy to robili mają poczucie jakiejś estetyki? Na wszystkich filmikach w większości są ujęcia pysków z tak bliskich odległości, że są przerysowane, nienaturalne. Kto z takiej perspektywy ogląda konia wystawionego na aukcje? I te filtry nałożone jak z instagrama. Już nawet nie wspominam o dwóch nie pasujących do siebie fontach, które nie pasują to po 1, a po drugie po co użycie dwóch, czemu to ma służyć?  To wygląda jakby specjalnie takie coś nagrali.

Brrrr musiałam się wyżyć, sory ! :C
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
23 czerwca 2016 00:00
ten filmik dla mnie jest absolutnym numerem jeden


zestrachana panda bez nóg
Ciekawym zabiegiem są też powtarzające się w wielu z tych filmików ujęcia kłusujących koni od boku z tyłu, przez co widzimy nieproporcjonalnie wielki zad i chudziutkie przednie nóżki.
No świetnie.
Jak dla mnie jest to doskonały przykład tego, że nawet najpiękniejsze konie świata można sfilmować tak, by wyglądały jak byle jakie chabety.  👿
Wyzwanie dla nowego prezesa na dzień dobry
Nieoficjalnie podaje się, że główną atrakcją licytacji ma być Wieża Mocy.

bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
23 czerwca 2016 13:56
ŚK juz o tym napisał z komentarze byłego hodowcy Michałowa 🙁

http://swiatkoni.pl/news/11159,przeboj-czy-przekret.html
Nieoficjalnie podaje się, że główną atrakcją licytacji ma być Wieża Mocy.
Dzień tak ładnie się rozpoczął. Wykąpałam się, zjadłam, popracowałam, aż musiałam wleźć tutaj. Jeśli to prawda, to jest dowód że dla niektórych qń to qń, bryczkę pociągnie, pole zaora, medala przywiezie. Kurcze, naiwna chyba jestem, dla mnie to jeden z tych koni które po prostu są i muszą być. A na pewno nie jestem arabiarzem, co najwyżej laikiem obserwującym z otwartą gębą. Miejmy nadzieję, że to tylko plotka mająca nakręcić zainteresowanie. To już nawet nie dziwi, nie szokuje. Tylko smuci.
Przeczytałam artykuł w KP. Jeżeli wystawią Wieżę, to może ktoś wreszcie odważy się złożyć zawiadomienie do prokuratury o celowe działanie na szkodę spółki i przyjrzy się również bliżej kłamczuszkowi, bo jeśli już to rozmowy powinny być prowadzone przez Michałów a trzymanie informacji o sprzedaży tej klaczy tak długo w tajemnicy powoduje, że inni nie będą licytować, to też jest działanie na szkodę spółki. Pocieszam się tym, iż przestępstwo przedawnia się po 10 latach. Może później ktoś odważy się pójść z tym do organów ścigania. Tylko wtedy sprawcy mogą wygrzewać się na Kajmanach i  😁 😁 z nas wszystkich.
Powoli zaczynam się zastanawiać kim jest kłamczuch??? Bo niedługo będzie najważniejszy, prezes prezesów, szef wszystkich szefów???  🤔wirek: 🤔wirek:  On negocjuje sprzedaż michałowskiego konia??  😵  😵 Kim on, k.... jest???
Ja nie mogę, trzymajcie mnie..... Po co czytałam ten artykuł??? Tak jak Luna, taki miły był ten dzień .....  😵
Taka okazja przez najbliższe 40 lat może się nie powtórzyć. Pewnie zainteresowani już zacierają ręce śmiejąc się do rozpuku z głupiej polityki sprzedażowej i ukłonu w ich stronę, pukając się w czoło i szykując gotówkę. Trochę jak ugotowanie sobie na obiad kury znoszącej złote jajka. Ugotują, zjedzą, i dalej będą chcieli żryć. Tylko że nie będzie co, bo nie każda następna kura w ogóle zniesie jajka, a co dopiero złote.
Tylko teraz, zakładając że aukcja faktycznie przebije ostatni sukces... to czyj to będzie sukces? Mój nie, nasz nie. Nie nowego zarządu - bo nie wyhodowali tych koni. Poprzedniego zarządu też nie, bo ich praca i życiowy sukces idzie psu w du.. . Więc czyj? Jak teraz wezmę pamiątki po babci i sprzedam, rozsprzedam narzędzia męża, programy które na mnie zarabiają, to znaczy że odniosłam sukces?  🤔wirek: Niech jeszcze porozbierają zabytki i sprzedadzą na cegłę i dachówkę. Na jedno wyjdzie.
To znalazłam w jednym z komentarzy na fb, co na decyzję o sprzedaży WM panie Durmała i Szpura? Tylko siedzą na stokach i pobierają pensyjkę? Osobiście pamiętam komentarze pani z ANR,  niestety nie udowodnię tego, bo pewne forum zniknęło jej krytykę dotyczącą  sprzedaż niektorych klaczy w minionych latach. Jeśli nie może przekonać zwierzchnikow, o ile  się stara, to po decyzji o sprzedaży WM i to jeszcze w otoczce skandalu, powinna zrezygnować ze stanowiska aby zachować resztkę twarzy. Poczekamy do jutra na komunikat.
Mam osobiście propozycję dla dobrej zmiany. Wystawmy na aukcję jeszcze Pogroma lub Equatora i Moriona, z Al Jazeerą i Wieżą Mocy obskoczymy wszystkie pierwsze miejsca w Paryżu,  niestety nie podpowiem, które roczniki sprzedać,  bo żadnego nie widziałam. Hymnu Polski na pewno nie usłyszymy ale co tam, obywatele przecież o tym nie usłyszą a o sukcesie aukcji tak i jeszcze popluję jadem... pani Luft napisze.... a jednak aukcja odbyła się. ...
Na prawdę chciałabym,  aby jeśli wystawią WM kupił ją ktoś inny, żeby klamczuszek nie dostał prowizji. Alert tez jest wystawiony pod kogoś,  nie wiem kogo ale szejk go raczej nie kupi, Sefora, również nie wiem - klacz pokazowa o wyścigowym rodowodzie, w sam raz dla pewnego mąciciela. Zobaczymy, niestety.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
23 czerwca 2016 20:58
Żenada, aferę robili że Pianissima nie zostawiła w Polsce potomka co jest nieprawdą a teraz co? Sprzedają Wieże Mocy, która faktycznie jeszcze nic po sobie nie zostawiła? Gdzie tu logika?
Bali  się że  aukcja  może  być  kiepska  więc  wysłali  kłamczuszka, a on  sprzeda  wszystko i jeszcze  wysoka prowizje dostanie.  Musiało  być  uzgodnione  dużo  wczęśniej,  łącznie z  cena,  że tacy  pewni  byli  i mówili że  aukcja będzie  lepsza  od  poprzedniej. To  dopiero  złodziejstwo, niegospodarność i  działanie  na  szkodę  stadniny  i  państwa.
dea   primum non nocere
24 czerwca 2016 05:54
Co z ugodą w sprawie michałowskiego źrebaka? była? kojarzę koniec czerwca. Pokręciłam?  :kwiatek:
Co z ugodą w sprawie michałowskiego źrebaka? była? kojarzę koniec czerwca. Pokręciłam?  :kwiatek:



Z tego co pamiętam to 27 czerwca
Nie  da  się inaczej  okreslić  jak  d[ciach]

[[a]]http://pzhka.org.pl/pzhka_uploaded_files/ANR%20pismo.pdf[[a]]

Proszę cenzuralnie mimo wszystko!
Powoli zaczynam się zastanawiać kim jest kłamczuch??? Bo niedługo będzie najważniejszy, prezes prezesów, szef wszystkich szefów???  🤔wirek: 🤔wirek:   On negocjuje sprzedaż michałowskiego konia??  😵  😵 Kim on, k.... jest???
Ja nie mogę, trzymajcie mnie..... Po co czytałam ten artykuł??? Tak jak Luna, taki miły był ten dzień .....   😵

Chyba faktycznie zaczyna być to kluczowe pytanie - jak to się stało, że coś takiego zajęło taki stanowisko i wyrabia rzeczy za które inni wylecieliby na zbity pysk - o ile nie zainteresowałaby się nimi prokuratura czy inne CBA.
Powiązania osobiste, rodzinne , trzecią ewentualnością jest nieudolność decydentów z Ministerstwa i ANR. Tylko taka ignorancja, nieudolność to już sabotaż.  😀iabeł:
Jeśli faktycznie wystawią Wieżę to trzeba głośno przypominać to co zarzucano zwolnionym prezesom - że nie dbano o dobro polskiej hodowli. Niech się udławią swoimi kłamstwami . I pamiętać, dobrze pamiętać przy każdych kolejnych wyborach.....
Odbywa się pokaz Arabia Polska i tym razem stadniny państwowe przywiozły więcej swoich gwiazd, czyjś komentarz na fb -" to było polecenie", chyba ANR no i już  prywatni nie mają tak łatwo jak w Białce.  Championka klaczy rocznych Beira ( Pogrom - Berenika), Janów,  wice Cefrena z Białki. Nie pokazuje też janowskich koni brutal z Białki. Może jednak go zwolnili. 😉
Nie  da  się inaczej  okreslić  jak  d[ciach]

[[a]]http://pzhka.org.pl/pzhka_uploaded_files/ANR%20pismo.pdf[[a]]

Proszę cenzuralnie mimo wszystko!


To jakieś jaja :/
Pani MS się nie postarała
Tak, wyjazd do Bukszy stadnin to było polecenie z góry z ANR. Nie wiem też, czy wiecie, że jest to pokaz organizowany przez osoby prywatne. I dlaczego państwowe stadniny miały jechać?? Bo sponsorem jest ANR. Czyli państwo dofinansowało prywatnych ludzi, którzy organizowali prywatny pokaz...  😵
Poprzedni Prezesi nie posyłali koni na ten pokaz...
[quote author=dea link=topic=99140.msg2562214#msg2562214 date=1466744045]
Co z ugodą w sprawie michałowskiego źrebaka? była? kojarzę koniec czerwca. Pokręciłam?  :kwiatek:



Z tego co pamiętam to 27 czerwca
[/quote]

Sprawa  odroczona  do 17 października  godz 13😲0

http://hipologika.pl/modules/news/article.php?storyid=214
Sprawa  odroczona  do 17 października  godz 13😲0

Jednak myślą, że przycichnie, że wszyscy zapomną.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się