Ja, Kataira i nasza kilkunastoletnia walka z problemami z okiem :(

bjooork Lubię to  😅
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
06 marca 2016 21:26
bjooork Lubię to  😅


Do przejażdżki możemy dodać jakiś program artystyczno-krajoznawczy - np. zdjęcie na ławeczce pod Sklepem Krysi Więcławskiej (ale to będzie program dla wybitnych koneserów Rancza)
Dodajcie po butelce Mamrota 😉
gosiapoti Ja to wymyśliłem!!! To miała być niespodzianka, a Ty przewidziałaś.  😤  😉
I pierogi! I kozie serki!! Oraz plakat wyborczy Dudy!  😵
Pierogi są. Plakat i sery, tylko w filmie  🙁
rybka   Różowe okulary..
07 marca 2016 07:20
122,50  🏇
Do kiedy jest licytacja?
130 🙂
rybka   Różowe okulary..
07 marca 2016 07:24
Tak łatwo się nie poddam seseseseseese
155,50
Livia   ...z innego świata
07 marca 2016 08:35
Przeznaczyłam kilka swoich rzeczy na pomoc Gadze - jakby ktoś był zainteresowany, to proszę zajrzeć do moich ogłoszeń 🙂
Ja tez, ja tez.
Przejażdżka fajna rzecz wiec ode mnie
160,00
asds   Life goes on...
07 marca 2016 09:29
170 zł 🙂
Do  oglowia z podkowkami doszly dwie pary wodzy, szersze i wezsze, obie z podkowkami przy przypieciu. Do tego rowniez z podkowkami zaczepy do wedzidla.
Caly czas kompletuje przesylke; mam nadzieje, ze pojdzie juz jutro!
:kwiatek:
Dzięki Wszystkim!!  :kwiatek:  💘

Wczoraj było tak sobie, chociaż wet twierdzi, że ładnie (szybko) rosną naczynia krwionośne.
Udało mi się zrobić lepsze zdjęcie uwaga nieprzyjemny widok!!
Dziura jakaś taka większa chyba 🙁 ale od dołu widać siatkę naczyń pomykającą w kierunku dziury...

Kombinuję jak ją jeszcze "podrasować"... jakieś suplementy z żelazem? Nie wiem... zylexis?
Skonsultuję z lek wetem dzisiaj jeszcze...
Gaga , a u koni nie można zastosowac wspomagająco Corneregel lub czegoś podobnego ? Czy nie dla tego przypadku ?
dominoxs, nie dla tego przypadku - chociaż nie wiem dlaczego, bo czasami mieliśmy to zapisane...
Szkoda , bo jak dla mnie to potrafi dać spektakularne efekty- uratowałam tym oko mojej owczarynce ...
asds   Life goes on...
08 marca 2016 09:29
Do kiedy mamy licytację ?🙂
Może niech Gaga wyznaczy termin.
Niedziela, 20😲0 🙂

A ja zapraszam do ogłoszeń. Rano obzdjęciowałam fajne ochraniacze 🙂

PS. konieczność wczesnoporannych wizyt w stajni pozwala mi cieszyć oko widokami jak poniżej  😍
(niestety jakość "kalkulatorowa"😉


Gaga, nie używaj takich trudnych słów. "Wczesnoporonnych" przeczytałam i główkowałam, jaki to może mieć związek z okiem.  😂
trusia, hihihi przestań się wczytywać i się napawaj widokiem 😁
Na żywo zapierało dech w piersiach (i się spóźniłam do pracy  :icon_redface🙂
Gaga Jeśli mogę prosić o późniejszą godzinę zamknięcia licytacji, będę wdzięczny  :kwiatek:  W piątek wyjeżdżamy na szkolenie do Atei i wracamy w niedzielę, jednak jako, że mamy tam prawie 500km to nie wiem czy do 20 się wyrobimy. Chyba że zakończycie beze mnie a ja się dołączę jak już będę w domu.

Druga sprawa: DZIEWCZYNY!!! Co tak słabo?  🙁  Ja tu już powiedziałem koniu, on zaakceptował, przygotował się mentalnie na kąpiel, czesanie i UWAGA... pudrowanie szczot (to nie żart), na godzinną pielęgnację ogona. Bryczka będzie wypolerowana jak do ślubu a Wy tu 170zyli? Eeee, trochę się Niuniek podłamał, że tak mało znaczy.  🙁  No ale trudno, każdy grosz się liczy, więc ile wylicytujecie, tyle będzie. My się nie wycofujemy  🏇
No to daje
175 zl za przejażdżkę
W takim razie proponuję zamknięcie licytacji w poniedziałek o godzinie 20😲0(?)
180 pudrowane szczotki 😜
Misiek69 Dołóż jeszcze, że woźnica będzie na golasa, to zaraz cena wywinduje w górę 😉 Super pomysł! Masz świetne warunki do promocji, nie dosyć, że Niuniek robi wrażenie, to jeszcze przejażdżka po Wilkowyjach  😜 Rewelacja!

_Gaga Mam nadzieję po kursie wysłać Ci pare groszy, o ile mój niecny plan się powiedzie.
Gosienka,
wyslalam pare groszy, kiedys jak bedziecie obie sprawne i szczesliwe - przyjade na pol godzinki dosiadowki i pol godzinki pakowania cukierkow do Kobysiowe paszczy 😉

Dla tych, ktorzy sie wahaja - Byśka jest absolutnie przesuper koniem, dzielnie szkoli razem z Gosia mlodych adeptow, spedzilam na jej grzbiecie 2 lata i darze absolutna miloscia do dzis 🙂

Moje pamiatkowe zdjecie, zdrowiej Bysiu, trzymaj sie Gosia!

rybka   Różowe okulary..
09 marca 2016 08:47
200 😎
IGaga termin ok.

Atea Nagi 50-letni grubas na koźle, zdecydowanie nie będzie wyglądał zachęcająco. Zaraz ludzie wycofają się z licytacji  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się