ANKIETA!!! Nabór na moderatora

Administrator (root) wyraził zgodę na nabór dodatkowego moderatora.

[s]Do 21 kwietnia proszę zgłaszać kandydatury + zgody kandydatów w tym wątku:

http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,94038.270.html[/s]

Link do Ankiety
http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,99572.0.html

edit Livia: odkleiłam wątek.
wątek zamknięty
Up
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 kwietnia 2016 09:36
Przydałoby sie podpiąć 🙂
wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
17 kwietnia 2016 11:04
Tak właściwie to ktoś się orientuje co się dzieje z ikariną i wawrkiem?
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 kwietnia 2016 12:12
eterowa, Ikarina ma o wiele ważniejsza sprawę 🙂
A Wawrek to nie wiem.
wątek zamknięty
Up
wątek zamknięty
eterowa, Ikarina ma o wiele ważniejsza sprawę 🙂
A Wawrek to nie wiem.


trochę tego nie rozumiem
ja jak nie mogłam się zajmować forum - będąc modem - to poinformowałam o tym i mnie "zdjęto" z tej funkcji
ale to ja - osoba odpowiedzialna...

jak ktoś ma ważnejsze sprawy - to o co kaman - zrzeka się funkcji i już
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 kwietnia 2016 11:33
Dodofon, dlatego też uważam, że nie powinni być moderatorami. Po kija im guziczki jak bywają na forum raz w miesiącu?!
wątek zamknięty
Właśnie - nie ogarniam dlaczego moderatorzy, którzy od dawna nie pełnią swojej funkcji - nadal nimi są? To nic złego, przecież - sama bym na to czasu nie miała, ale litości! Niech się zajmie tym ktoś, kto chce i może.

Wawrka widuję tutaj naprawdę od wielkiego święta. Jeśli chodzi o ikarinę - była bardzo aktywnym i fajnym moderatorem, ale teraz jej nieobecność to stan przejściowy, czy na stałe? Jeśli to drugie - no to chyba wygodniej dla niej (dla Ciebie, ikarina, bo brzmi to okropnie 😉  :kwiatek: ) i dla forum, by funkcji się zrzekła?

Bo zaraz będziemy mieli 10 nieaktywnych modów.
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 kwietnia 2016 11:46
no właśnie ja nie rozumiem czy to jakaś ujma na honorze?
wątek zamknięty
A jak wróci do forumowego życia to zawsze można jej oddać "guziczki" 😉 Też nie rozumiem po co nieakatywnym użytkownikom status moderatora...
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
20 kwietnia 2016 00:45
Oj przydaliby się nam modzi. Najlepiej dwóch, bo inaczej nadal może być problem ze sprzątaniem  🙄
wątek zamknięty
Lady Lawenda   I'm trying to stay sober but I end up drunk...
20 kwietnia 2016 13:56
Po kija im guziczki jak bywają na forum raz w miesiącu?!


To proste jest...

Idziesz do osiedlowego, "chleba bym chciała, jakiś może chłopski... albo krakowski lepiej, taki z kminkiem w środku, co strzela, jak się je... taki jeden krakowski i jeszcze ze dwie... nie, trzy... poznańskie bułki bym, chciała"
"nie ma chleba, nie dowieźli, na piekarni cały transport wzięli ci z morawicy, na wesele do wójta, to nie ma chleba".
"o szkoda, nie ma chleba, bym wzięła, pani wie, ja moderatorem jestem"
"pani poczeka, tutaj jest chlebek, kminkowy dobry, świeżutki, chwilę temu józek od mleczarni mi dowiózł i bułeczki trzy, poznańskie, z gie-esu na koniewa, bardzo ładne..."
"o dziękuję, a tego bana dla pani antosia to ja omowie z administratorem, bo to niesprawiedliwe, pani wie, ze ja zawsze pomagam"
"slicznie dziekuje, jeszcze by pani moze drozdzowke wziela, z bulgarskimi pomaranczami sa, wielkotyrnowskimi..."

😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.