ogier CORDE STAR

czy zna ktoś osobiście tego ogiera ? nie chodzi mi o rodowód i inne oficjalne , tylko takie ,,ze stajni ". może ktoś ma potomstwo po nim , chodzi mi najwięcej o charakter .
chodzi o tego Corde Stara, co stał/stoi u Marka Romanowskiego?
(holsztyn, po CordelaBryere od Rusałki)
tak o niego mi chodzi
odezwij się do mnie na pw
A co Ty martyna znasz wszystkie konie z warmii? 😲
Cordek-  charakterne stworzenie ale z sercem, nie lubi innych koni 😀 Trzeba sobie u niego zaskarbić zaufanie..
Polecam Corde Stara pokryłam nim 3 swoje klacze trakenki i wyszly swietne zrebieta ładne, swietnie sie rozwijają, tylko trzeba je odpowiednio zywic witaminy, mineraly poniewaz Corde starki rosnął bardzo powoli...
Zajeżdżałam wałacha po Corde Star od matki po Sofixie i w wieku 3 lat miał ponad 180 cm wzrostu, ale to zapewne dzięki matce.
Z charakteru... hmm, nie trudny, nie łatwy, potrzebował mocno tego, by okazać mu zainteresowanie, nie zbyt ufny... Wyjątkowo melancholijny i w "obsłudze" spokojny... Za to pod siodłem uparty jak osioł, ciężki w pysku i prowadzeniu, ale to w dużej mierze przez gabaryty. Mocno "do pchania"... Ludzie śmiali się, że dlatego, iż to syn Corde Stara.
Samego Corde widziałam na oczy tylko raz, wydawał się dość sympatyczny, ale niestety o nim samym nie jestem w stanie dużo powiedzieć 🙂


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się