Napadł na konie z łopatą- makabra...

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 maja 2011 21:00
Dziś przypadkiem trafiłam na ten temat na fc:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.214817285213242.66539.165681383460166

Z tego, co wyczytałam i zrozumiałam, jakiś psychopata wtargnął na padok i zaczął okładać konie łopatą. Zdarzenie miało miejsce w Belgii(?), sprawcy chyba w dalszym ciągu nie złapano. Jeśli ktoś wie coś więcej na temat tej sprawy, to proszę o uzupełnienie.

Coś strasznego... nie potrafię sobie wyobrazić, co może roić się w głowie człowieka zdolnego do takiego czynu... i bardzo współczuję właścicielce koni, musiała być wstrząśnięta i zrozpaczona po czymś takim.. 🙁
ChingisChan   Always a step ahead! :)
07 maja 2011 21:03
Popłakałam się jak zobaczyłam te zdjęcia. 😕 Jak można tak okaleczyć niewinne zwierzę?!
mtl   I M Equestrian
07 maja 2011 21:04
chyba zaczęłam się martwić o mojego konia, który mieszka na padoku...
o Boże!! Jak można być takim okrutnym??  😕 nie chcę nawet powiększać tych zdjęć.. Zabiłabym za takie coś !!!  😕 😕
ChingisChan   Always a step ahead! :)
07 maja 2011 21:09
No i najgorsze jest to, że go nie złapali... Co będzie następne? Zakatuje psy nożem?!
Mi się to w głowie nie mieści... Jak można... Nie no brak mi słów.  😕
mils   ig: milen.ju
07 maja 2011 21:12
Takie zdarzenia tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że ludzie to najokrutniejsze stworzenia.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
07 maja 2011 21:12
Szkoda właścicielki. Przychodzi po konie a one całe zakrwawione 😵.
mils   ig: milen.ju
07 maja 2011 21:16
Nie znam się, ale... Takie konie to do leczenia czy uśpienia?
asds   Life goes on...
07 maja 2011 21:17
Boże wspolczuje właścicielom koni......Pewnie jakby go dorwali to podobnie by mu głowe chcili  przyozdobić.....Straszne to jest....Ciekawa jestem na ile tym biednym koniom rany na głowie się zaleczą....Ale jak on musiał walić żeby takie nacięcia porobić..... 😤
ChingisChan   Always a step ahead! :)
07 maja 2011 21:20
Ej, skoro konie zaatakował na padoku to pewnie musiały tam nocować. Albo właścicielki nie było na terenie stajni. Jak mógł sam zaatakować konie? Ktoś te konie musiał chyba trzymać albo coś...
Jaki psychol  🤔zok: przecież on im normalnie kości pogruchotał. I po co on to zrobił, w jakim celu? Idiotów jednak nie brakuje...  🤔
mils   ig: milen.ju
07 maja 2011 21:22
Chingis myślę, że niekoniecznie... Kiedy ciebie ktoś wali znienacka w głowę, to uciekasz czy kulisz się i w szoku nie wiesz co robić?
ChingisChan   Always a step ahead! :)
07 maja 2011 21:24
Ale, że za jednym zamachem się wbić?
Mnie wydaję się, że musiał je przytrzymywać albo ktoś je trzymał?? Konie chyba uciekają przed bólem. Gdy on podszedł z łopatą i zaczął walić w koński pysk to wydaje mi się, że reszta koni by chyba się oddaliła. Widocznie ten idiota przez pare (?) minut musiał je tłuc.
Lov   all my life is changin' every day.
07 maja 2011 21:27
Ja pier***ę!!! Zabiłabym kolesia z miejsca, jak tylko bym go dorwała, gołymi rękami. Skąd się takie świry biorą?
ChingisChan   Always a step ahead! :)
07 maja 2011 21:28
Ja pier***ę!!! Zabiłabym kolesia z miejsca, jak tylko bym go dorwała, gołymi rękami. Skąd się takie świry biorą?

Chyba chorzy psychicznie...Mnie wydaję się, że musiał je przytrzymywać albo ktoś je trzymał?? Konie chyba uciekają przed bólem. Gdy on podszedł z łopatą i zaczął walić w koński pysk to wydaje mi się, że reszta koni by chyba się oddaliła. Widocznie ten idiota przez pare (?) minut musiał je tłuc.

Albo być w grupie osób.
Lov   all my life is changin' every day.
07 maja 2011 21:32
ChingisChan, jak mocne się uderzy w samą głowę, to przychodzi takie otępienie, że nie jesteś w stanie się zorientować, kiedy drugi cios padł.
Mam nadzieję, że znajdą tego sku*****a i powieszą go za jaja.
Według info konie maja sie dobrze.
Właściciele martwia sie o jedna klacz która jest dopiero w drugim miesiącu ciąży. Nie bedą usuwać płodu, natura ma zdecydować o losie maleństwa.

Nie mogę pojąć tego wogule, że ludzie potrafią zrobić taką krzywde niewinnym zwierzetom.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
07 maja 2011 21:35
Lov masz rację.
W takich ranach tkanka się jakoś odbudowuje? Jakie te konie będą miały blizny...
Mam nadzieję, że znajdą tego sku*****a i powieszą go za jaja.


Powieszą za jaja, a potem tłuką łopatą po łbie. ach, gdybym mogła stanowić prawo...  🙄  chętnie wróciłabym do antycznych zasad z chociażby kodeksu Hammurabiego i karała w myśl stwierdzenia 'oko za oko'. Ktoś, kto potrafi zakatować niewinne zwierzę tylko po to, żeby wyładować swoje chore frustracje, nie nadaje się do życia w społeczeństwie.  🤔
Moja koleżanka ma konie w przydomowej stajni, to ludzie bardzo często przychodzą i rzucają w jej konie kamieniami, żeby zobaczyć, jak brykają i uciekają kiedy je coś zaboli.  🤔wirek:
ChingisChan, jak mocne się uderzy w samą głowę, to przychodzi takie otępienie, że nie jesteś w stanie się zorientować, kiedy drugi cios padł.
Mam nadzieję, że znajdą tego sku*****a i powieszą go za jaja.

Właśnie, ale i tak to bardzo dziwne, że aż tak się wbił. Ciekawe też dlaczego to zrobił, psychopata, to pewne, ale może też z zazdrości, ludzie to potwory.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
07 maja 2011 21:48
Straszne musiało być to, że inne konie widziały jak okaleczał inne 😕.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 maja 2011 21:57
Wbrew pozorom nietrudno łopatą zrobić takie rany... w końcu jedną z lepszych broni w wyposażeniu armii jest saperka... :/
Ale też nie wyobrażam sobie, jak on to zrobił... widocznie konie ufne, że pozwoliły do siebie podejść na odległość ciosu. Na pewno będą je ratować, strasznie to wygląda ale można pozszywać i zrekonstruować.
ucielabym mu jaja ta lopata  😤
ChingisChan   Always a step ahead! :)
07 maja 2011 22:00
Go trzeba zamknąć... I to jak najszybciej. Do psychiatryka, bo wątpię, że człowiek o zdrowych zmysłach mógłby coś takiego zrobić 🙁.
Go trzeba zamknąć... I to jak najszybciej. Do psychiatryka, bo wątpię, że człowiek o zdrowych zmysłach mógłby coś takiego zrobić .
Ludzie robią o stokroć gorsze rzeczy, w każdym razie dziwna sprawa.
dempsey   fiat voluntas Tua
07 maja 2011 22:06
ostrzegam, wszystkich co nie zajrzeli jeszcze, że zdjęcia są drastyczne  🤔
bestialstwo i psychopatia. straszne.
slojma   I was born with a silver spoon!
08 maja 2011 16:07
Powiem wam, że debili nie brakuje... w mojej byłej stajni ktoś strzelał z wiatrówki do mojego konia. Normalnie były ślady na jej ciele. Sprawa zgłoszona na policję, sprawcy nie znaleziono. Współczuję właścicielowi koni to ogromna tragedia dla niego, a ogromne bestialstwo osoby, która to zrobiła. 
Jak złapią tą osobę to specjalnie pojadę do Belgi i wezmę łopatę i natłukę mu do głowy, że jest idiotą  🤦
Albo jeszcze lepiej, za karę niech wpuszczą ich do takich dzikich koni, co na widok człowieka stają się drapieżnikami.
Sorry, ale brak słów. Czy w Belgii jest kara śmierci?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się