Prośba o pomoc w związku z pracą magisterską

Witajcie 🙂

Jestem studentką psychologii na Uniwersytecie Łódzkim oraz miłośniczką koni i próbując połączyć te dwie pasje w pracy magisterskiej, chcę zbadać związek między cechami psychicznymi konia i  właściciela a satysfakcją z pracy z koniem.

W  związku z tym pilnie poszukuję  koniarzy, którzy chcieliby wspomóc tego typu badania naukowe i byliby gotowi wypełnić kwestionariusze dotyczące powyższego tematu.

Jeśli tak, bardzo proszę o kontakt!
Ciekawy temat. Jestem ciekawa wyników.
Wysłać adres mailowy na PW, czy w jakiej formie ten kwestionariusz masz?
Wyślij mi info na PW, przekażę 2-3 znajomym co są oblataniw  temacie bo ja mam za małą wiedzę, żeby pomóc 🙂
Bardzo wam dziękuję za odzew!

Jeśli to możliwe poprosiłabym o adres mailowy na PW  🙂
Chętnie pomogę. Poszło PW  :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
31 lipca 2013 14:12
Ja też mogę pomóc, pw wysłane.
Chętnie 🙂
ja też mogę!
Ja też 🙂
Mam nadzieję że do wszystkich doszły maile. Jesteście wspaniali! 😀
do mnie nie  🙁
Mam, mam. Do kosza mi wleciało.
To patrzeć na arkusze pdf i wpisać w tabelkę ?
O rety! To jest ANKIETA.  :kwiatek:
Napisałam długopisem na wydruku pdf i rozgryzam tabelkę.
Poprzez formę ankieta jest dość pracochłonna, a teraz nie mam zbyt dużo czasu żeby jej poświęcić. Do kiedy trzeba byłoby wysłać?
Wybrałam taką formę z arkuszem odpowiedzi chcąc właśnie Wam ułatwić sprawę , ale jeśli się pomyliłam to chętnie prześlę w po prostu w wordzie.

Rozumiem, że jest to sporo roboty więc cierpliwie zaczekam, ponieważ na pewno z dwa tygodnie mam jeszcze na zebranie wszystkich danych.
Wypełniłam. Ufff.... Pół godziny skupienia i jest. Fajna, ciekawa. Widać, że poświęcono czas i uwagę.Powodzenia.
W wordzie wygodniej  :kwiatek:
Dzisiaj pewnie prześlę. Ciekawa merytorycznie 🙂 Dobrze odpowiedzieć sobie jeszcze raz na wszystko pytania nawet tylko dla siebie i zobaczyć co może nam przeszkadzać i pomagać w pracy z tym konkretnym zwierzakiem. Kto się jeszcze nie zdecydował, gorąco polecam.
wysyłam pw tez chętnie pomogę  🙂
troche sie nad nia nasiedzialam, ale zrobilam 🙂
Wspaniale jest widzieć Wasz entuzjazm  😀
emptyline   Big Milk Straciatella
02 sierpnia 2013 10:16
ja będę wypełniać jutro. 🙂
Odeślę wypełnioną w ciągu weekendu. Zgadzam się, że bardzo interesująca.

A będzie można zobaczyć wyniki?  :kwiatek:

Ankieta odesłana  🙂
Wnioski z badań będą oczywiście udostępnione 🙂
też mogę wypełnić 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 sierpnia 2013 16:10
Super ankieta, bardzo ciekawa i fajnie zbudowana, tylko trochę przydługa. Trzeba mieć chwilę czasu na jej zrobienie, zwłaszcza na część o sobie. Ale bardzo mi się podobała, z chęcią ją wypełniłam, bardzo fajny i ciekawy temat.
emptyline   Big Milk Straciatella
06 sierpnia 2013 22:21
O boże, udało mi się wreszcie, ankieta fajna, ale zirytowały mnie troszkę powtarzające się pytania. Na niektóre brakowało mi też odpowiedzi, ale generalnie an plus. Jestem ciekawa wyników.
Faktycznie wiem, że trzeba poświęcić czas i dużo uwagi na wypełnienie tej ankiety i tym bardziej jestem szczęśliwa, że jest Was tyle chętnych! 🙂 Ale zapewniam, że mimo pozornej upierdliwości każde pytanie jest istotne dla końcowego wyniku 🙂
Przypominam o ankietach osobom, które zgłosiły chęć wypełnienia - może jeszcze ktoś dałby radę? 😉
emptyline, powtarzajace sie pytania szacuja wspolczynnik klamstwa 😉
Kochani, skończyłam kompletować bazę danych i chciałabym wszystkim, którzy dzielnie wypełnili kwestionariusze podziękować za pomoc. 🙂 :kwiatek: Lada moment, zacznę obliczenia statystyczne i gdy tylko wyciągnę z nich wnioski, przekażę je Wam. Na razie, wszystko wygląda obiecująco!

Pozdrawiam serdecznie!
kurcze strasznie ciekawe... nie widzialam wczesniej. moglabyś przeslac ankiete i udostepnić wyniki?
mail w profilu jakby co


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się