Przypadki Ludzkiej Bezmyślności :: Wasze Przygody

Jako początkującego koniarza bardzo ciekawi mnie, z jakimi przejawami ludzkiej głupoty (w kwestii jazdy konnej, opieki nad wierzchowcami i tak dalej), mieliście się okazję spotkać? Może była to jakaś nietypowa dieta, idiotyczny pomysł na leczenie kolki lub zaniedbanie, które zaowocowało czyjąś wizytą w szpitalu? Myślę, że wasze opowieści będą przestrogą zarówno dla mnie, jak i dla innych forumowiczów.  👍
a to ma być przepraszam zabawne tak? taka przygoda? że pozytywne, śmieszne? że ktoś kogoś/siebie/stworzenie skrzywdził ? i można sobie jako zabawną anegdotkę opowiedzieć, napisać, przeczytać - opowiedziec znajomym, zastosować?
ubaw po pachy? " 👍" i ten obrazek - co ma znaczyć? przykładam dla innych? to ci bohater!

znajomy szalał koniem po szutrze, zdarł mu kopyta do krwi, koń leżał jak tylko nie był zmuszany do biegu. co za dzielny rumak i jeździec ! inny z ogromna babrzącą się raną szedł rajd - to dopiero przygoda! i dopiero po zakończeniu zaropiało na maksa - ci to dopiero dzielni!
bierzmy z nich przykład! opowiadajmy - niech każdy wie, ze się się tak da i niech ma co opowiadac!
przed prokuraturą najlepiej....

a podobny wątek - ale na poważnie już jest. o ludzkich wypadkach.

jak katować konie może lepiej niech nikt nie podpowiada....

😵
horse_art, chyba żartujesz? -.-' Co przepraszam zabawnego jest w wypadku etc? Dlaczego niektórzy od razu zakładają, że ich rozmówca jest idiotą?

ZetkaEmka, dzięki. ^^'
Mamy wątek "Ku przestrodze, wypadki których można było uniknąć". Zapraszamy. 🙂

<edit> Aaaa już ZetkaEmka podlinkowała, sorry.
Majonezka, no wlasnie? co jest zabawnego? co jest takie fajne w tym, że nazwałaś to "przygodą" i dałaś rozbawioną emotkę i satyryczne zdjęcie?
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 maja 2014 16:59
Majonezka, weź sobie poczytaj trochę to forum, bo się zaraz tak rozhulasz z nowymi tematami, że oberwiesz uciszeniem...
a my się rozpijemy i utuczymy od  prażynek przez co konie nas znienawidzą ...
horse_art, chodziło mi raczej o "wasze przygody" jako przygody ludzi, którzy to obserwowali. Zdjęcie nie jest satyryczne, to autentyk z aresztowania pijanego jeźdźca w Anglii. :|

Facella, spoko. Dzięki. 🙂
horse_art, chodziło mi raczej o "wasze przygody" jako przygody ludzi, którzy to obserwowali. Zdjęcie nie jest satyryczne, to autentyk z aresztowania pijanego jeźdźca w Anglii. :|

Facella, spoko. Dzięki. 🙂

Nie brnij. To DUBEL i tyle. Wskazano Ci wątek, chcesz : poczytaj, masz coś do wniesienia (poza fotką z netu) : pisz.
Majonezka, ale jaka to "przygoda" widzieć coś takiego?
przygoda to wyraz nacechowany pozytywnie... - szczególnie z uśmieszkami .... a w podanych przez ciebie sytuacjach nic pozytywnego nie ma.
posłuchaj Facella, bo takie głupoty są traktowane tu dość jednoznacznie...
chyba bardziej chodziło o stworzenie wątku "kffiatki", który już istniał, ale został zamknięty.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się