Zgrupowania 2015

Witam 🙂

szukam stajni gdzie moglabym sie wybrac ze swoim koniem na zgrupowanie. Mieszkam w woj.Lubuskim (dokladnie Gorzow Wlkp.), wiec najlepiej pasowalo by mi cos w woj.lubuskim, wielkopolskim lub zachodnio-pom.
Jezdze na poziomie brazowej odznaki i mam mlodego konika. Szukam czego gdzie moglabym sie czegos nauczyc i zrobic krok w kierunku sportu pod okiem dobrego trenera.
Szukam zgrupowana na ferie 2015 i wakacje 2015 🙂 Co polecacie? 😀


PS. Znalazlam stajnie CZAHARY w Pogorzelicy, orientuje sie ktos czy prowadza tam zgrupowania i treningi jezdzcow z koniem?
Moze Wojtek Piasecki, Annopol albo Stobno?
orda, stajni Czahary w Pogorzelicy nie polecam. Sama kiedyś rozważałam taki wyjazd. W tamtym czasie (ok. 5 lat temu), właściciele poinformowali mnie, że jest możliwość przyjazdu z własnym koniem. Nie wiem, jak jest teraz. Ponieważ dla mnie to "mała" wyprawa, postanowiłam pierwszy raz pojechać tam sama i na miejscu przyjrzeć się, jak to wygląda. Efekt był taki, że nie zdecydowałam się na wakacje z koniem w Pogorzelicy.
Nie chcę zaśmiecać wątku, jeśli interesują Cię szczegóły, napisz na PW.
Dziekuje bardzo! 🙂

dodam jeszcze tylko, ze nie szukam kolonii tylko typowego sportowego obozu 🙂 w lutym koncze 18-stke, wiec mozna powiedziec, ze zgrupowadnia dla doroslych xD
Często w ferie w Trzebuszu obok Nowielic Adam Nicpoń organizuje  zgrupowania.
a jakis kontakt, strone interntowa czy cos moglabym od razu prosic? 🙂


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się