Zaklinacze koni- serial

Jeżeli wątek gdzieś powstał wybaczcie!!! 🙂

Przypadkowo trafiłam na info o serialu z tytułu posta ale nigdzie nie mogę znaleźć pierwszych sezonów. Ktoś pomoże ? 🙂
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 października 2015 16:46
kamidzow, rusz zad i poszukaj pasującego wątku. Będę na tyle wspaniałomyślna, że dodam, że zaczyna się na "wasze" a kończy na "ulubione seriale"
wątek zamknięty
Tak się składa że zanim założyłam nowy wątek najpierw przeglądnęłam kilkanaście stron. Niestety nie mam czasu na przeszukanie 50. Grzecznie przeprosiłam gdybym powieliła wątek. Także wspaniałomyślna kobieto nie spinaj się tak. I dzięki za info zaglądnę do tego wątku pod warunkiem że go odnajdę.
wątek zamknięty
Ten wątek jest na tej stronie, na 13-tej pozycji pod tym twoim.  😁 Powinno Ci się udać go odnaleźć.
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 października 2015 20:28
tunrida, to chyba przekracza możliwości intelektualne w/w =(
wątek zamknięty
Faktycznie! Dzięki wielkie na prawdę tego nie widziałam🙂A doszłam do 17 strony!

Strzyga nie musisz mnie obrażać nie zaglądam tutaj często i mam prawo nie wiedzieć co gdzie jest. Wnioskuję że po prostu nie potrafisz w miły sposób czegoś przekazać tylko musisz od razu na kogoś najeżdżać....
wątek zamknięty
Kamidzow to forum juz tak ma, jest to rzeczywiscie dosc niesympatyczne ale pozwala uzytkownikom 'upuscic krwi' ;-)
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
15 października 2015 22:26
kamidzow, pro tip: żeby dowiedzieć się, czy istnieje dany temat, możesz użyć funkcji "szukaj" w prawym górnym rogu ekranu. Nikt nie oczekuje, że będziesz przekopywać się przez kolejne strony forum w poszukiwaniu odpowiedniego tematu.
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.