Spuchnieta noga

Witam.
Mam pewien problem, a w zasadzie mój kobył ma.
Otóż zauważyłam niedawno, że siwa ma delikatnie spuchnięty prawy nadgarstek. Nie okazuje bólu czy dyskomfortu przy dotykaniu, nie kuleje, jedyne co to strasznie drapie się podczas jazdy. Zawsze było to przy zatrzymaniu ewentualnie w stępie, dziś zaczęła robić wszystko żeby podrapać się w kłusie skoro jeździec nie dał się jej zatrzymać. W dotyku jest to nie suchy staw jak na lewej tylko czuć, że jest to miękkie, a temperatura nie wykracza nad tą na drugiej nodze. Zero grzania. Nasiliło się to drapanie po troszkę intensywniejszej jeździe dzień wcześniej. Cóż to może byc?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
15 grudnia 2015 22:53
Myślę że weterynarz odpowie na twoje pytanie.
Myślę że weterynarz odpowie na twoje pytanie.


Wet przyjedzie dopiero w sobotę. Trochę długo.
No a inny wet nie mógłby na to spojrzec wcześniej? Skoro puchnie znaczy ze cos sie dzieje
Elektra, to mamy wyjąć szklaną kulę czy wywróżyć z fusów? Skoro koń nie umiera, to będzie musiał wytrzymać do przyjazdu weta który jak to zobaczy, pomaca zrobi USG/RTG to będzie miał większe szanse odpowiedzieć na twoje pytanie.
Jak to drapie sie?
Gillian   four letter word
16 grudnia 2015 16:58
No normalnie, drapie się.
No normalnie, drapie się.



no właśnie to mnie zdzwiło że koń w kłusie sie drapie....
Gillian   four letter word
16 grudnia 2015 19:18
a czemu nie 🙂 jeśli kłusuje wystarczająco powoli i na długich lickach, to i się podrapie 🙂
a czemu nie 🙂 jeśli kłusuje wystarczająco powoli i na długich lickach, to i się podrapie 🙂



Hehe nie pomyślałam o drapaniu sie za pomoca zębów...  tylko  nogi 😀


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się