CHÓW BEZSTAJENNY/OTWARTY/NATURALNY

Witam! Wiem,że już taki wątek był, ale dawno nikt do niego nie zaglądał i postanowiłam rozpocząć nowy 🙂
Jak w tytule tematu interesuje mnie chów bezstajenny. Jest to mój temat pracy inżynierskiej i poszukuję wiarygodnych źródeł informacji na ten temat. Interesują mnie artykuły polskich i zagranicznych autorów oraz książki również polskich i zagranicznych autorów na ten temat. Fajnie by było też gdyby ktoś znał i miał namiary do osób, które prowadzą stajnie w chowie bezstajennym bo chętnie bym porozmawiałabym z taki osobami. Jeżeli jest ktoś w stanie mi pomóc i podać jakieś tytuły bądź podać jakieś linki i kontakty to będę bardzo, ale to bardzo wdzięczna za każdą pomoc. 🙂
wątek zamknięty
To skoro znalazłaś taki sam temat, to czemu nie napisałaś w nim nowego postu, tylko śmiecisz kolejnym takim samym tematem?
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
29 lutego 2016 21:38
Wątek istnieje, nikt tam dawno nie zawitał bo nikt tam dawno nie zadawał pytań, po to są wątki żeby w nich pisać i  nie robić nastu wątków o tym samym.
wątek zamknięty
normalne że wątki się rodzą i umierają wtedy forum żyje, pisałem już o tym nie raz , jak widzę watki w stylu : czemu naturalsi itd. " gdzie jest 976417 odsłon i 700 stron odpowiedzi , to jak ktoś nowy chce o coś  zapytać to ma to przeczytać ? przecież niedługo na forum będą wchodzić dzieci które jak Tania zakładała taki watek to jeszcze ganiały w niebie na pegazach  🏇    🤣

a w temacie : ja w chowie bezstajennym trzymałem w tamtym roku 3 małopolaki ( dwie klacze i wałacha) , konie miały zrobione zadaszenie między drzewami z plandeki 6 na 10 m , i miały tam czasem ścielona słomę,

wątek zamknięty
pawel_asola, Nie chodzi o to, żeby czytać cały istniejący wątek, który ma pareset stron i został założony 7 lat temu. 😵
Tylko o to, żeby w istniejącym zadać pytanie. Dzięki temu jest jakiś porządek tematyczny.
wątek zamknięty
A najlepsze jest to, że paulus w tamtym wątku zadała pytanie!    😂

paweł-asola, argumentacja kompletnie od czapy. Forum też żyje, jeśli zadaje się pytania w wątku istniejącym.

Jeśli ktoś szuka informacji na dany temat, łatwiej jest przejrzeć jeden wątek niż kilka. A żeby zadać pytanie nie trzeba całego wątku czytać.

Na forum są jakieś zasady i jeśli chce się z niego korzystać, należy sie do nich dostosować, a nie na siłę forsować swoje. Je sli chcecie forsować swoje, załóżcie swoje własne forum. Proste. 
wątek zamknięty
paulus2711, ja mam stajnię z chowem bezstajennym. Mogę udzielić informacji.
wątek zamknięty
bera7, a możesz tej informacji udzielić w odpowiednim wątku?
wątek zamknięty
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 marca 2016 10:48
To może warto, żeby administrator zlikwidował komunikat, który wyskakuje przy próbie dodania nowego postu do starego tematu i sugeruje stworzenie nowego?  🤔wirek:
wątek zamknięty
Przepraszam jeżeli przeze mnie powstało zamieszanie,ale gdy chciałam dodać post do starego wątku, i nawet tak chyba zrobiłam, zasugerowano mi założenie nowego  wątku, gdyż tamtego nie odwiedzano od 120 dni, więc zrobiłam jak zasugerowano. Jeżeli jest taka możliwość by ten obecny usunąć to można to zrobić. Jeszcze raz przepraszam.
wątek zamknięty
A i dziękuję za odpowiedzi 🙂
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.