Siodło

Od razu przepraszam jeżeli niepotrzebnie daje nowy wątek (jak coś to usunę).
Na siodłach się niestety nie do końca znam a jedno dostałam (nie mam nawet pojęcia ile czasu leżało nie ruszane) ponieważ na mojej kosiareczce wet kazał zacząć jeździć regularnie. Nie jestem pewna czy z tego siodła da się coś więcej wykrzesać, widać że jest stare ale nie aż tak zniszczone dlatego zastanawiam się czy warto zabrać je do rymarza żeby coś z nim zrobił i nie będzie to stratą czasu.
Jak dla mnie jest zbyt uklepane (i brakuje jednego elementu) żeby nadawało się do jazdy ale dlatego pytam was bo wiem że na wasze rady zawsze można liczyć 🙂

Tylko błagam nie hejtujcie głupiutkiej dziewoi za brak wiedzy na ten temat, do tej pory zawsze ktoś inny zajmował się siodłami ale dziewoja chętnie się doszkoli T.T



Poduszki kolanowe zrobiły się strasznie ciemne po przejechaniu tylko wilgotną szmatką O.o
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Gigantyczne zdjęcia i dublowanie wątków
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 maja 2016 19:32
Przykro mi, ale hejty będą. Istnieją co najmniej 3 wątki o siodłach, proszę się udać do któregoś z nich. Dodatkowo rozmiar zdjęć to max. 960 px na dłuższym boku.
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.