Kącik Małolata...:D

O ludzie.. Ciągle gdzieś widzę, że 12-latki mają zamiar kupować sobie koniki.
Już to widzę..  😵
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 sierpnia 2011 19:20
Czyżby zbulwersował cię wątek o kopiącym rudym knie Nutce? 😎
Nawet nie.
Ale naprawdę. Ja jestem przeciwna kupowaniu koni dzieciom..
W ogóle obiło mi się nawet, że 12-latka ma roczniaka.. Bez trenera, niczego.. Eh.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 sierpnia 2011 19:26
😵 Ja też jestem przeciw (no, poza pewnymi wyjątkami 😉 )
Wyjątki są, ale bardzo bardzo rzadkie.
Przecież to jakaś porażka, że rodzice się na to godzą..  🤔
W ogóle hodowcy też nie powinni sprzedawać, ale niestety, to dla nich zysk, więc..
Wkurzyłam się, no.  😫
Sprzedawca sprzedaje doroslemu, nie jego wybor ani dzialka kto potem sie tym koniem zajmuje.  😉
Wiem, wiem.

A ja dalej mam dylemat, ale chyba już wiem, co zrobię.. Tak myślę.
O ludzie.. Ciągle gdzieś widzę, że 12-latki mają zamiar kupować sobie koniki.
Już to widzę..  😵


Srsly... Kupiłam sobie [na prawdę trudnego] konia jak miałam 11 lat za własne pieniądze, mam go do dzisiaj i nie czuję się bardzo bardzo rzadkim wyjątkiem :/



tak, trafiłyście w mój bardzo czuły punkt i wcale wam teraz nie zazdroszczę.
To nie kwestia wieku tylko oleju w glowie... 🙄 I nie ukrywajmy warto miec przy sobie kogos 'duzego' chociazby ze wzgledow fizycznych.

btw. znalazlam nowa durna historyjke. Hermiona poznala jakiegos kolesia z Ravencostam i chce ja zgwalcic. Zaraz pewnie przylezie Malfoy jako ten dobry i ja uratuje.  😁

edit: tak to on, ''tylko nie mow jej, ze to ja''. Pff, tajemniczy sie znalazl.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 sierpnia 2011 19:55
oj tam, świat jest jaki jest i raczej tak pozostanie, jeśli na braku oleju w głowie ktoś może zarobić.

Nie miałam na celu nikogo obrazić.
Pisałam, że są wyjątki. 🙂
Bo jednak można ocenić co wie na podstawie choćby pisania czy rozmowy.
Krupnik. ma rację.

Wybacz mi, jeśli Cię uraziłam.  :kwiatek:
SremoGirl nie uraziłaś tylko nie lubię szufladkowania. Nie wiem może żyje w magicznym świecie, Nibylandii/Narnii/tej planecie z Avatara ale moi małoletni znajomi posiadający konia są super, często bardziej odpowiedzialni i dojrzali od dorosłego. A bardzo bardzo rzadkim wyjątkiem jest qniarka. Albo może one mnie wyczuwają i po prostu zachowują dystans żeby nie zginąć 😁

EDIT: Pandora, to była Pandora.
niemilek, ale ten stereotyp o slit qniarkach w wieku 10-15 lat [sama mam 15  😁] nie wzial sie znikad. Ja sama widze zachowanie moich 'kolezanek'. U mnie tego masa. 🙄
Krupnik. ja znam ten gatunek tylko z fotobloga/forum. Chyba serio żyję na innej planecie [patrz -> Skąd] 😉


Misskiedis to co wyżej ^
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 sierpnia 2011 20:11
niemiłek, bo część tych uroczych dziefffcynek chcących mieć konika albo jest stopowane przez rodziców albo mają dzianych rodziców i stoją w innych stajniach niż ja jeżdżę (na szczęście) 🤣 Te które mają trochę oleju w głowie to
a) wyjątki które sobie radzą z końmi b. dobrze i zwykle mają wsparcie (np. trenera)
b) Wyjątki które realnie oceniają swoje szanse i mimo że chciałyby konia to wiedzą że "jeszcze nie teraz"
DLACZEGO ONI W KAZDYM AKAPICIE MUSZA SIE CALOWAC?  🤔
Wybaczcie capsa, ponioslo mnie.  😂
Nie wiem, ja jakas niedzisiejsza jestem.  🙄
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 sierpnia 2011 20:16
Krupnik oni się tam całują tak często?

wyluzujcie, po co się przejmować, przecież  to i tak nie da. quniarki istnieją i będą istnieć.


btw. niemiłek ja żyję w Narnii  😀 Tobie zostaje Nibylandia albo Pandora.  😁
Tak, ja rozumiem, czasem jest wskazane. No ale nie w takich ilosciach....

Ja na Pandore, prooosze!  🤣 Po Avatarze bylo mi smutno, ze tam nie moge mieszkac.  😵
no, tylko koni szkoda 🙁.
jestem głupia, bo oglądam sobie "Bękartów wojny", coś tam kombinowałam przy pasku zadań i nagle cały jeden rozdział był w zwolnionym tempie... po jakimś czasie zaczęłam rzucać klątwy na Tarantino i po prostu czytałam dokument z napisami, bo nie dałam rady tego oglądać. byłam przekonana, że ten jeden rozdział jest taki, a dalsze też zamulały...
no i tak... sama zwolniłam film o połowę. niechcący gdzieś kliknęłam 🙁. uhm, zaczynam w siebie wątpić 🙁.
robakt   Liczy się jutro.
01 sierpnia 2011 20:27
Mi się wydaje, że teraz jest tak głośno o 11-letnich qniarkach, przez photoblogi, forum itp., bo one się pokazują. Ile musi być dziewczyn w ich wieku, które mają konie, dobrze sobie radzą, ale po prostu tego nie rozgłaszają, a qniarki wsiadają raz na tydzień na swojego kunisia, chwalą się swoją 'wiedzą'...



Wróciłam od konia. Chcecie padokowe zdjęcie?
robakt dokładnie!
Nie znam takich dziewczyn osobiście (hm, no może poza moją koleżanką z klasy, która wielce taka dżokejka, a do tego niby 'jej' konia jeździ raz na miesiąc. Ale to nie jest jej koń, żeby nie było. 😉 )
Wystarczy wejść na photobloga i już pełno 'słit zdjęć z koniczkami'. To aż razi.
A sama mam 15 lat i po prostu nie umiem zrozumieć jak można być tak tępym i ograniczonym.  😵

I ja chcę zdjęcia. 😀

EDIT:
Literówka.
btw. niemiłek ja żyję w Narnii  😀 Tobie zostaje Nibylandia albo Pandora.  😁


Ok, Nibylandię poproszę! Polska to Narnia, u nas nigdy nic nie jest dostępne...

S: Jared, you sure that Unplugged will be available in Poland? Cause sometimes I think I live in Narnia...
J: of course, all over the world!
No i nie było :/
niemilku, przetlumaczylabys? Ja i angielski...  😵

btw. No, Hermiona juz zmacana.  😎
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 sierpnia 2011 20:40
niemiłku kto to S. ?

i musimy w końcu zrobić zderzenie tych naszych światów  😎
ale pippi jest na mnie 'wścieknięta' więc muszem sama  😁
Krupnik. jaha:

K: Jared, jesteś pewny że Unplugged będzie dostępne w Polsce ? Bo czasami czuję się jakbym żyła w Narnii...
J: oczywiście, na całym świecie !


madmaddie someone, nie pamiętam kto to był 😡


Pomysł na akcję na koncert ? Rzucanie piłeczkami ping-pingowymi na scenę. GOD YOU'RE TESTING ME AGAIN ?! Dziękuje, wychodzę.
Rany boskie, ze stajni wróciłam. Mam niesamowicie dobry humor, wróciłam, ognisko mi zrobili, wszystko fajnie, kocham tych ludzi.  😁 Tylko mój koń jest rozpuszczony jak...nie wiem do czego porównać. Robota cała od nowa. Przy bramce od wejścia za każdym razem dęby, barany, wszystko. Poświęciłam robote w galopie ceną ładnego, rozluźnionego przechodzenia obok bramki. No i w drodze powrotnej Wicia pozwoliła konikowi nadepnąć na ogłowie i muszę kupić nowe.  🏇 Amen.  😜




Harry Potter - 0 książek, 0 filmów. Postanowienie na rok szkolny: Przeczytać wszystkie części.(ile ich jest 👀  ? )
n[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1090044#msg1090044 date=1312229179]
GOD YOU'RE TESTING ME AGAIN ?!
[/quote]
💘

a ja jestem w sumie zła. Ale mój koń uruchomił dziś chyba plecy i zad.  👀 Mimo to jazda beznadziejna, nie radzę sobie z tym koniem  🙁, chce zmienić/znaleźć porządnego trenera, a nie mam pieniędzy.. Jestem w czarnej dupie.
Dziemkuje.
Podobaja mi sie te pileczki ping-pongowe.  😂

Pff, dlaczego nikt nigdy nie konczy tych historyjek? Denerwuje mnie to.  🙄
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 sierpnia 2011 21:18
wicia, HP to 7 części ale ja i tak najbardziej lubię 4 pierwsze a już maj fejwryt jest trzecia 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się