Kącik Małolata...:D

Moje całe wakacje to jedna wielka nuda 🤔 Ale teraz zmykam oglądać moją ulubioną Disney'owksą bajkę (ale ze mnie dziecko 😁 ).
To kto gra w golfa albo pingwiny?  🤣
Ja mogę. :P
Eee, ale ze jak?  🤣
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
31 lipca 2011 17:20
Alabamka, to co było na zeszłorocznym obozie trudno będzie przebić ale nie ma rzeczy niemożliwych 😂
Pingwiny - http://bombermana.wyspagier.pl/
Golf- http://minigolfa.wyspagier.pl/
Można grać tylko w 2 osoby, to kto chce?  😉
Trzeba albo się zalogować albo być gościem. Żółta kropka w każdym bądź razie to ty.
Aby ze mną zagrać trzeba kliknąć na alabamkę i napisać mi jaki macie numer gościa (bo gości jest dużo )
Ja jestem SremoGirl i jestem na pingwinach. 😀
Kto wbije?
Ja już jestem, klikaj  😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
31 lipca 2011 17:27
Ja tam nie ogarniam tych pingwinów, wolę zwykłego bombermana ale to nie online 🙄

[[a]]http://kwejk.pl/obrazek/314974/zapl%C4%85tani.html[[a]] hahah, kocham tę bajkę 😍

Ja takze, jedyna dobra z tych ''wspolczesnych''. Jest kapitalna.  💘
Chciało mi się grać w Simsy, trochę pograłam, odechciało mi się. Jak wyłączyłam to znowu chce mi się w nie grać. Chcę mi się coś robić, a jednocześnie nie. 😵
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/0817f2eacb989c98102c1c4926af06bc.jpg?1311940493
Kurde, dobre. Chociaz ja pomysl z dobrym zamazpojsciem mialam dawno temu.  😀iabeł:
Asante sana zjem banana 😁

Kurde, banana bym sobie zjadła z tego wszystkiego 😂

edit: literówka 🙂
długo mnie nie było i wiecie co? UMIERAM i będę umierać przez dłuuugi czas ! 😵
A ciemu to?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
31 lipca 2011 20:34
Małolaty, co tu tak cicho? Wszyscy spać poszli? 😁
robakt   Liczy się jutro.
31 lipca 2011 20:36
Misskiedis ja nie śpię!  😉

za to kolano mi nawala. znów...
na szczęście mam załatwioną wizytę u jakiegoś profesora, mam nadzieję, że w końcu wymyślą, co mi jest.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
31 lipca 2011 20:40
Tez mam problem z kolanem 😁 Ale na wizycie u lekarza się skończyło i z tym żyję 😎
a ja idę do koni  😍
kopytne koło domu - to jest to
robakt   Liczy się jutro.
31 lipca 2011 20:45
Mnie ogólnie boli przy chodzeniu, ale jest to ból całkowicie znośny, już się przyzwyczaiłam. Gorzej, jak wstaję z krzesła, a w kolanie tak przeskoczy, że nie mogę na nim stanąć i go wyprostować. Taki ból jakbym zrobiła z nim coś gorszego. Po jakiejś minucie przechodzi... Muszę z tym coś zrobić.
Małolaty, co tu tak cicho? Wszyscy spać poszli? 😁


Nie ma co się śmiać, ja rano nakarmiłam zwierzyniec i siebie i poszłam w kimę na cały dzień.


Tak, a dziś równe 100 dni do konertu. A jutro ja i cubaddu będziemy miały w końcu bilety 😍


Też mi nawala kolano. I kręgosłup. Przez konie :/
robakt   Liczy się jutro.
31 lipca 2011 20:50
Mi nie przez konie... tylko przez taniec 🙁
Krupnik no to tak:
1) rodzice
2) cały tydzień pobudka najpóźniej o 7.30
3) koniec dzierżawy
4) dwa całe dni na zawodach
5) stos zdjęć do obróbki
6) pogoda
to wszystko powoduje, że już umieram i mam wszystkiego dość  😵
Mi przez taniec zaczął kręgosłup nawalać. Byłam u 4 lekarzy, każdy powiedział co innego. 😜 Ale mam generalnie zepsute wszystkie stawy, nawet już się przyzwyczaiłam i nie zwracam uwagi.
savoir, wspolczuje. Ja osobiscie nie tyle nienawidze wysilku, co samej mysli ''no, jutro trzeba rano wstac, zrobic to to i to''. Lubie miec swiadomosc, ze nic nie musze.  💃
robakt   Liczy się jutro.
31 lipca 2011 21:51
Dobranoc Małolaty  😉
mnie też bolą kolana albo od tańca, albo od jeździectwa albo po prostu od jazdy na rowerze ew. od narciarstwa  😵 . Kręgosłup rzadko, ale jak już ma boleć to odcinek lędżwiowy
Ostatnio ortopeda mi mówił, że po jeździe na koniach najlepiej jest siedzieć przy np komputerze na takiej piłce do ćwiczeń, wtedy się balansuje i mięśnie kręgosłupa się rozciągają, wolniej się męczą na koniu, lepiej trzymają kręgi itd. na razie nie testowałam, ale planuję  😁
wykorzystam swoją piłkę, nareszcie się do czegoś przyda  😁
ChingisChan   Always a step ahead! :)
31 lipca 2011 22:35
Jak już piszemy o zdrowiu to ja mam ambitny plan picia mleka (oczywiście w niezawodnym kakałku :cool🙂 z takich plastikowych butli, w celu uwapnienia
nogi. Podobno mleko "kartonowe" ją jeszcze odwapnia.

(łe, nie lubię mozilli w rosyjsko podobnym wydaniu 🙁)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się