Kącik Małolata...:D

jett   success is the best revenge
02 sierpnia 2011 18:31
Ja mam marne 14 dni, 9 godz. 53 min. ale często też siedzę właśnie niezalogowana  😉
ano, zgadł 🙁.
ale dlaczego taki obrazek? Reynevan nie może tak być. nie! protestuję!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 sierpnia 2011 18:34
Ha! nie zgadł Yennefer! Pokazał Neytiri

Ankers, no, obrazek raczej fuj :/
Ale Malfoy ma piekny obrazek. 😁 💘
ankers, bo mam własne zdanie? Bo nie chciałabym na publicznym forum podać wszystkich swoich danych? Bo mnie nie stać na jazdę konną?

Miss, a to tylko "długostażowe" osoby mają prawo do wyrażania swojego zdania tutaj? Nie powiem, że nie jest mi przykro, że ktoś po kilku postach ocenia mnie jako zarozumiałą małolatę, która robi wszystko żeby zaistnieć. :/ Wydawało mi się, że osoby tutaj są milsze. :/ 

edit: przepraszam, za pomyłkę, chodziło mi o Misskiedis
ale że co?
Asik955   Wegusiowo-Tanderowa
02 sierpnia 2011 18:38
Mi też nie zgadł Pettyfera ^^ Dziecko dostało zabawkę i się cieszy  😜
Krupnik., jaki straszny avatar 😁 😉
mittery no przepraszam, ale czytając niedawno powstałe wątki na końskim... wiesz jak to wygląda 😉.


+ określenie mnie jako zielonego szczypiorka

Może za bardzo biorę to do siebie, ale zbyt łatwo oddaję się krytyce.

A akinator zgadł moją mamę 🤔
Akinator mi kiedyś zgadł Meredith 😉
Krupnik, a to tylko "długostażowe" osoby mają prawo do wyrażania swojego zdania tutaj? Nie powiem, że nie jest mi przykro, że ktoś po kilku postach ocenia mnie jako zarozumiałą małolatę, która robi wszystko żeby zaistnieć. :/ Wydawało mi się, że osoby tutaj są milsze. :/

Ale o czym Ty mowisz? Przeciez ja nic na ten temat nie mowilam...

fin, avatar piekny  😀iabeł:
Nie.wie.rzę. Mamy SOLD OUT w jeden dzień ! Atlas Arena, największą hala w Polsce. Un-fuckin-believeble 😲 😲


14 tyś biletów na Marsów w jeden dzień ?! na Marsów ?! na Marsów ?! 🤔zok: 🤔zczeka:
Kurde, myli mi się już :/ Znowu chodziło mi o Miss.
hm, wciąż nie wiem, o co Ci chodzi. pytałaś, to odpowiadam.
i faktycznie bierzesz wszystko za bardzo do siebie, nazwałam Cię gdzieś szczypiorem? grzecznie pytasz, to grzecznie odpowiadam (i uwaga, moja ulubiona minka - wreszcie mam sposobnośc do wstawienia jej) 🤔

mitery0322
Chill out, nic się przecież takiego nie dzieje...  😉

niemilek, ale Ty zdazylas kupic mam nadzieje?
Napisałaś, że moje wcześniejsze posty same świadczą o tym, że jestem szczypiorem.

Dobra, dziewczyny, nie chcę się z Wami kłócić. Przepraszam. Wiem, że za bardzo wszystko biorę do siebie, ale tak mam odkąd pamiętam. Od zawsze jestem ignorowana przez koleżanki z klasy, przyjaciół nie mam, więc nie umiem sobie radzić z jakąkolwiek krytyką.

edit: Muszę iść obudzić mamę, która kazała mi wyłączyć komputer jakieś 4 godziny temu, więc jak coś będę ok. 22 jak pójdzie do pracy.
Krupnik, zdążyła  😎 Na facebooku jest piękne zdj. bilecików
Hahah, no tak, wez sie nei pochwal.  😀iabeł:
nic takiego nie pisałam. chodziło mi o wątek o tej nieszczęsnej Nutce.
faktycznie masz problem.
Krupnik. tak, jako ostatnia w Krk... No ba że mam fotę na fejsie 😎

Z jednej strony się cieszę bo pewnie rzucą 2 datę a z drugiej smutno mi że dużo osób nie ma biletu więc muszę się uzbroić na starcie z FG. Jeśli któraś będzie znowu wrzeszczeć mi do ucha "Jaaaaared ! Hooooneeey !" albo wyjdzie na scenę z transparentem "Jared marry me !" albo zacznie rzucać na scenę bieliznę beszczeszcząc Echelon to ZNOWU zarobi ode mnie z łokcia ale tym razem z dwukrotną siłą. Not even funny -.-
Czy moge dostac jakas odtrutke?  🙄

Moge calymi dniami sie podniecac Tancem Wampirow, Malfoyem, Nedznikami, wszystkim. Ale jak tylko uslysze Upiora [szczegolnie repryze ''O tyle prosze cie''] spiewanego przez Butlera to juz tylko to istnieje dla mnie w tym momencie...  💘

Ide sie leczyc. Mam tak juz od dawna. Dzisiaj pewnie znowu wyjme ksiazke spod poduszki i bede plakac czytajac ostatni rozdzial.
biedny nieszczesliwy Eryk

🤔wirek:
Krupnik. nie jesteś sama, znam to. Na chwilę obecną też jestem sfazowana na maxa 😜
Krupnik, odtrutki chyba nie ma. Próbowałam wielu rzeczy  😵
Przynajmniej masz o czym myśleć  😎
A no i żółwik  🤣
Nie no, przynajmniej sa wakacje i moge 24/na dobe chodzic polprzytomna...
biedny nieszczesliwy Eryk
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 sierpnia 2011 19:47
Mitery, to że katija rzuciła coś o szczypiorach (a udzielałam się w tym wątku również ja więc mogło to być też do mnie) nie znaczy że Ankers lub ja cię tak nazwałyśmy. Spytałaś kto to szczypior to ci Ankers wyjaśniła, grzecznie, spokojnie, nie bijąc do ciebie. A to że jesteś nowym użytkownikiem znaczy że jesteś postrzegana jako szczypiorek i tyle. "Nowy" zawsze ma przes*ane, niezależnie czy na forum, czy w szkole, czy w pracy. CZILAŁT 😎
Miss, wiem o tym. Ale proszę, nie rozmawiajmy już o tym. Przepraszam, ale pomimo krytyki napływającej do mnie zewsząd nadal bardzo to mnie dotyka, ale to już mój własny problem. 😉 Po prostu jestem zbyt wrażliwa i emocjonalna i tyle.
Misskiedis, rozczuliło mnie to, że piszesz mój nick z wielkiej litery 🙁.
A mój pies ma jutro urodziny.  😎
Będzie bibka na całego, haha.
A to nie królik ma jutro? 👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się