Ogłowia

Mozii   "Spełnić własną legendę..."
24 października 2011 13:17
Kobietki kochane, powiedzcie wy mnie gdzie można oddać nachrapnik do polakierowania skórki? Bd wdzięczna :kwiatek:
Konikowa, miałam ogłowie Diana z tym, że nie rurkowe, a model z nachrapnikiem szwedzkim. Wspominam je dobrze. Fajna skórka, nachrapnik mięciutko podszyty. "Żyło" sobie u mnie użytkowane ze 2-3 lata, aż poszło z dymem w trakcie pożaru w siodlarni. Ogłowie miało bardzo korzystną cenę i było porządne.


Edit- literówki
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
24 października 2011 17:20
Konikowa - ja posiadam i bardzo polecam kupiłam z forum je ostatnio 😉
Czy ktoś orientuje się gdzie mogę kupić ogłowie z grubym nachrapnikiem lub sam gruby nachrapnik? Znalazłam takie, bardzo ładne, ale niestety cena 600 wzwyż to dla mnie trochę za dużo 😉
Medziiik czeqqra1 dzieki za informacjie .
Medziik możesz wstawić zdjęcia swojego ogłowia ???
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
24 października 2011 20:40
Konikowa - zdjęcia w załączniku (mam do niego wodze do kompletu ale na foto nie ma)
Medziiiik dzieki . Masz to rurkowe .
A mam do was pytanko ogłowia z Firmy Start czy Diana są lepsze?
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
24 października 2011 20:52
Konikowa - moim zdaniem Diana lepsze, ale to też chyba zależy od Ciebie jakiego modelu szukasz 😉
Co do naczółków ze Swarkami to kompletnie nie opłaca się ich kupować. Lepiej wziąć stary naczółek , kupić kryształki i udać się do rymarza.
Same kryształki to sprawa bardzo groszowa.
Szukam ogłowia na taki nochal:



I kompletnie brak mi pomysłu, pomożecie?  :kwiatek:
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
24 października 2011 21:12
Konikowa - w tym przypadku lepiej chyba START plusem jest to, że masz np. fajniejsze naczółki 😉

Arroch - ja polecam rurkowe (wyszczuplają głowę 😉) co sprawdziłam na jednym z moich mutantów.
Medziiik dzięki  :kwiatek: o rurkowym nie pomyślałam  😡 coś w tym guście myślisz, że będzie ok?

Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
24 października 2011 21:22
Arroch - bardzo ciekawe i myślę, że będzie bardzo ładnie 😀 btw. gdzie takie można nabyć?

Ew. polecam Ci też to co ja wstawiłam wyżej czyli rurkowe Diana 😉

Oraz mam pytanie do ogółu czy są gdzieś do dostania opadajace naczółki bez ozdób (takie żeby przerobić samemu) lub gdzieś do kopienia z ozdobami ale w cenie niższej niż np. 120zł  😉 (na zamiennik do mojego w zdjęciach wyżej)
a ja czekam teraz na ogłowie zamówione dla kucki od nas z stajni - Horze pony cos tam....Ciekawa jestem jak na żywo wyglada bo cena naprawdę przystępna


[url=http://animalia.pl/produkt,19704,512,Horze_Ogłowie_HGL_Pony_dla_kucy__.html]
http://animalia.pl/produkt,19704,512,Horze_Ogłowie_HGL_Pony_dla_kucy__.html[/url]


🤣 mamy od tego watek ogloszeniowy! lol xD :*****
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miescu
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 października 2011 20:48
armaquesse , zgadzam się z tobą w pełni. ALE jakie te kryształki mają być żeby mi je rymarz wszył?
muszą mieć 2 dziurki , czy mogą mieć tylko jedną ? te kryształki z dwiema są znacznie większe niestety. najmniejsze jakie znalazłam mają 10 mm średnicy 🙁
w weekend je wyprobuje, wiec od razu zdam relacje czy jeszcze sie trzyma  🙂
I jak tam ogłowie sie sprawuje, masz może jaieś zdjęcia na modelu? bo wygląda naprawdę fajnie i cena super🙂
Magdzior, ogłowie od pauulina2 właśnie zmieniło właściciela 🙂 dzisiaj do mnie dotarło 🙂
jak będzie na kobyłkę pasowało to podczas piątkowej sesji zostanie obfocone 🙂
Bałam się o jakość skóry, jednak pozytywnie mnie zaskoczyła 🙂 fajne, miękkie 🙂
aniaagre no proszę , a jaki to rozmiar? bo ja własnie sama nie wiem jaki potrzebuję, bo mój full (taki większy) jest za duży na obecnego konia i nie wiem czy cob będzie dobry czy zaś za mały... 🤔wirek:
pomyłka  :kwiatek:
To właśnie cob. I jest idealne 🙂 Jedynie naczółek jest jakby na styk, a pozostałe regulacje w sam raz 🙂
Dopasowałam, pojeździłam i jestem zachwycona. Może jutro zrobię jakieś fotki, ale takie fajniejsze dopiero w piątek będą 🙂
Grimma ma niewymiarową główkę, naczółki i nachrapniki ma w rozmiarze full, a pozostałe części w cob 🙂 ale to akurat się udało perfecyjnie, jakby na nuią szyte!
no to super czekam na zdjęcia i jak coś to będę Cię prosiła o pomierzenie paru wymiarów żeby się zorientować jakiego rozmiaru potrzebujemy🙂 najważniejsze, że skóra w miarę ok jakościowo bo z wyglądu ślicznie wygląda, takie delikatne jest, choć nie wiem czy chciałabym rurkę bo wczesniej nie brałam jej pod uwgę.
Wie ktoś może,gdzie znajdę taki naczółek tylko ze 2 lub 3razy grubszy ?
chodzi mi o sam łańcuszek
Co myślicie o ogłowiach firmy Star ?
http://www.gnl.pl/oglowie-star-diamond-p-971.html
,ze sa fajne , i maja debesciarska skórke
Obiecane fotki 🙂



A mi się te kupowane rurki nie widzą. Zbyt dużo się dzieje w takim ogłowiu. Tu rurka, tu płaski pasek, tu sprzączka. I wcale przez to ogłowie nie robi się delikatne. Za duży galimatias na końskiej głowie.
Sam pomysł na ogłowie rurkowe jest super, ale trzeba by je zrobić u rymarza na wymiar konia. Tak, by płaskich pasków było jak najmniej a sprzączki by wypadały jak najbliżej potylicy.
Sama kiedyś myślałam o rurce, ale nie miałam kasy, by zamówić u rymarza.
To ogłowie utwierdziło mnie w przekonaniu, że czas uruchomić skarbonkę i zacząć odkładać na ogłowie robione u rymarza 🙂 a na razie póki funduszy na to brak będę cieszyć się z tego 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się