Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Ja również polecam dr Jakubowską. Mój koń dzięki Niej także od dłuższego czasu nie kaszle. Ostatnio jak u Nas była to nie miała jeszcze rtg ale zamierzała nabyć. Także można zadzwonić i zapytać.
a na kim sie zawiodlas ???

A kogo polecacie ze Śląska? najlepiej w okolicy Katowic.
Bo Często jednak jest potrzebny a juz na moim dotychczasowym się zawiodlam ;/.
Hej Potrzebuję dobrego i sprawdzonego weta do diagnozy kulawizny, ciągłego odstawiania tylnej nogi i przeskakiwania na kopytem z okolic dolnego śląska. Do tej pory przyjeżdżał do nas dr. Golachowski ale chyba ciągle jest za granicą. Sprawa jest bardzo PILNA.
Michał Kornaszewski 609283888 Jaroszówka - szczerze polecam
fabapi dzięki a może jeszcze ktoś kogoś poleci ?
Wracając do krakowskiego wątku - ktoś ma może więcej informacji nt wet Jakubowskiej? Gdzie praktykowala, u kogo, jak długo, z czego ma doktorat? Niedawno sprowadziłam się z koniem spowrotem do Krakowa.
Lekarz który go prowadził polecił mi dr Agatę Porzuczek (już musiałam ją wzywać - bardzo polecam) - ale wiadomo - zawsze lepiej mieć więcej namiarów...
A czy ktoś się może orientuje czy żona dr Golachowskiego jest w Polsce ? Kiedyś odbierała tel. dr Golachowskiego i go zastępowała a teraz dzwonie i tel wyłączony. Ma ktoś jakieś info  ❓
Kogo możecie polecić z Podkarpacia? Chodzi o okolicę Ustrzyk Dolnych.
A czy ktoś się może orientuje czy żona dr Golachowskiego jest w Polsce ? Kiedyś odbierała tel. dr Golachowskiego i go zastępowała a teraz dzwonie i tel wyłączony. Ma ktoś jakieś info  ❓


Niestety również wyjechała 🙁
Masakra !  😵 Tego się właśnie obawiałam. Golachowski, teraz jego żona. Ostatnio był u mojego konia inny wet. I moje odczucia - tragedia  🤔wirek: Nigdy więcej. chyba też wyjadę z koniem do Belgii  🤔wirek:
Michał Kornaszewski 609283888 Jaroszówka - szczerze polecam


🙂 ja również, konkretnie i sympatycznie
Wie ktoś może czy jakiś wet z Wrocławia, który ma endoskop dojechałby do konia na badanie w okolice Kudowy Zdrój?
Kmiecik dojedzie, tylko skasuje odpowiednio 🤔
No własnie... nie wiem czy ktoś jeszcze jeździ w dalszy teren. W sumie to raczej każdy skasuje....
Golachowski był zdecydowanie przyjaźniejszy dla portfela! no ale wyjechał i Kuba go raczej nie lubi
To chyba nie dla Kuby, tylko dla prywatnego konia, który tam stoi. No ale tak czy tak - Golachowski rzeczywiście wyjechał.

branka, spytaj Ani Cisło czy nie ma endoskopu.
poszukiwany DOBRY lekarz weterynarii (badz tez pani😉 ) od spraw rozrodu, okolice Krakowa. 
dr Henklewski jeździ w dalsze tereny, ma dobry nowy endoskop
nenufarek owszem, ale również dr Henklewski skasuje. 😉
Ania ma endoskop, gdyby nie ona to Max pasłby się na łąkach od 3 lat już albo chodził w podkowach jajkach z silikonem  😁
nenufarek owszem, ale również dr Henklewski skasuje. 😉


niestety lekarza z endoskopem który zbada za darmo nie znam  :kwiatek:
dzięki wszystkim za informacje  :kwiatek:
A ja polecam panią Annę Kaczyńską-jak ostatnio moja kobyła miała kolkę, to się w pół godziny zjawiła 😉
I nie tak strasznie drogo 😉
Poszukuje weterynarza  z pomorskiego z USG, dokładnie Dziemiany. Sprawa jest bardzo PILNA.
dr Piotr Adamski, Kościerzyna
dea   primum non nocere
16 listopada 2011 13:37
Zdecydowanie polecam dr. Adamskiego!!
Adamski nie ma USG, zepsute. Polecono mi P. K Gajos  tylko nie umie do niej tel. dostac, ma ktoś jakiś kontakt?
Polecam Marka Groblewicza, tyle, że z zachodniopomorskiego /Nowielice/. Ma USG.
Katija -od rozrodu w Krakowie jest dr Okólski  i dr Tischner.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się