Pensjonaty we Wrocławiu

ej, a słyszeliście coś o polanowicach ? czytałam nie za fajne opinie, ale może coś się zmieniło ? jak tam koniuchy mają ?  :kwiatek:
Coś się zmieniło - powstała hala
I pewnie tylko tyle
na polanowicach jest hala ? 😲
w taki razie jak z ceną za pensjonat, wiesz może ?  😀
Nie wiem czy jeszcze będzie tam pensjonat i jak to wygląda. Najlepiej zadzwonić, pojechać i samemu zobaczyć, się dowiedzieć.
mają halę?  🤔 i dalej tylko te 6 boksów?
A ta hala to nie czasami małe coś dla hipoterapii? Bo tam ktoś teraz stoi ze swoimi końmi i prowadzi hipoterapię i miał coś stawiać właśnie w tym celu.
ovca   Per aspera donikąd
08 grudnia 2011 10:47
Ile kosztuje pensjonat w Mrozowie?
650 😉
Czy ktoś z okolic Wrocka ma pożyczyć wędzidło proste ?
ja mam gumowe, 12,5
ooo-będzie możliwość pożyczki  ❓ :kwiatek:
pewnie 😉
dzięki 😅
W takim razie zaczepię Cię na fb 😉
jak co, to mam plasticzek smakowy prosty 13,5 i nie używam... ale trzymam, bo ładny różowy  😁 😁
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 grudnia 2011 22:16
Grota kochała ten Twój plastyczek 🙁
jak już mówiłam, nie używam, możemy się dogadać, napewno masz w tej swojej giga szafie coś co bym chciała :P
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 grudnia 2011 22:31
najlepsze jest to ze zgubilam klucz do swojej giga szafy 😁 teraz jedyna osoba ktora ma klucz do niej jest Monia 😂
o matko! to dlatego kupiłaś nowy polopad prawda? bo nie masz teraz ani jednego czapraczka...  🙁 🙁  😁 😁 (patrz jaką masz wymówkę)


a żeby nie offować, to mam wrażenie, że Tadeusz nie może się doczekać gigantycznej łąki :P
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 grudnia 2011 22:42
kupiłam bo miałam owijki a nie miałam czapraka 😁

Od kiedy idziecie do Mrozowa? 👀
dzięki za odzew 😉 wiem już gdzie Equi mieszka więc z nią się zgadam i 12,5 akurat mojej pasuje 😉


Od kiedy idziecie do Mrozowa? 👀


Jak się zbierzemy, spakujemy, ograniemy... ale fajerwerki zobaczą już raczej stamtąd - mam nadzieje, że nie zdarzy się żaden kataklizm pogodowy, wolałabym nie podróżować w gównianych warunkach  🥂
Ło matko, jakiś eksodus do Mrozowa 😉. Dajcie więcej zdjęć stamtąd!
ovca   Per aspera donikąd
09 grudnia 2011 09:44
Ja też rozważam poważnie przeprowadzkę do Mrozowa w okolicach lutego, jak będą jeszcze miejsca  😁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
09 grudnia 2011 15:37
Jak dobrze pójdzie epk to foty beda jutro i w niedzielę 🙂 a w ogole to dalej zapraszam zebys przyjechala :P

ovca zostały nam 2 wolne boksy 😀 więc musisz się spieszyć hihi 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 grudnia 2011 16:28
subaru po uwzględnieniu 2 koni ktore przechodza pod koniec miesiaca z magnic?
ovca   Per aspera donikąd
09 grudnia 2011 16:41
ovca zostały nam 2 wolne boksy 😀 więc musisz się spieszyć hihi 🙂


jeśli by to ode mnie zależało, już dawno bym przyciągnęła kobyłę bliżej Wrocławia 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
09 grudnia 2011 17:47
Zairka dokładnie, jak się wprowadzą 2 konie z Magnic zostaną nam 2 wolne boksy

ovca a Ty to maleństwo chcesz przywieźć  ? 😀
ovca   Per aspera donikąd
09 grudnia 2011 18:34
Maleństwo by się spokojnie zmieściło w boksie z Twoim, nie musiałabym martwić się o miejsce  😂

Nie, chciałabym na sezon kobyłę mieć gdzieś bliżej, bo prawdopodobnie będzie już t-y-l-k-o-m-o-j-a   😜

o subaru to kto jeszcze przychodzi? bo jak byłam u was to  było pięć wolnych boksów? Chyba ze magnickie dwa konie mają 3 boksy, no wiecie, przyzwyczjone do luksusów, musi być salon, sypialnia oddzielnie  😁 😁 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się