Świąteczne kartki re-voltowiczów II edycja

MsCarmen- dwie 😉 Dziekuje za sliczna kartke i zyczenia :kwiatek:
ovca- od Ciebie tez doszla! Piekna, bardzo dziekuje! :kwiatek:
Alabamka, chill
Termin był do wczoraj, więc niemożliwym jest, żeby w przeciągu kilku godzin znalazły się u odbiorców...

Ale mi nie chodzi o to, że nie wszystkie doszły bo dojść mają do świąt tylko o to czy wszyscy wysłali.
aketter aaa super, że doszła 🙂
ChingisChan   Always a step ahead! :)
16 grudnia 2011 14:17
Alabamka, moje dzisiaj wysłała mama. I idą niestety bez gratisów.
Przyszła dzisiaj do mnie kartka od Presji - bardzo dziękuję🙂

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 grudnia 2011 15:29
Chess szacunek za kartkę świąteczną, jest piękna. Dziękuję!  😍
no i jako jedyna ciagle nie mam ani jednej...
kurcze, jakos mi tak przykro, bo wyslalam 9 i to bardzo dawno 😉 tylko nie weim czy wszystkie doszly🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
16 grudnia 2011 16:00
Isabelle nie jesteś jedyna! ja również nie dostałam żadnej. A swoje wysłałam 2.12!
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 grudnia 2011 16:10
Przyznaję się bez bicia( na razie 😉 ) - dopiero dziś wysłałam kartki  😡 wszystkie poszły priorytetem zatem do świąt powinny dojść spokojnie. Na swoje usprawiedliwienie mam straszliwe zamieszanie w pracy i na uczelni. Wybaczycie?  :kwiatek:
Chess szacunek za kartkę świąteczną, jest piękna. Dziękuję!  😍


Zaczynam podziwiać pocztę 😀
Co prawda wysłałam priorytetem (wcześniej nie miałam możliwości podreptać na pocztę) ale i tak nie spodziewałam się, że dotrze tak szybko.
W każdym razie miło, że kartka się podoba 🙂
do mnie dzis doszla pierwsza od Graby- dziękuję! i pierniczek nie przeżył podróży, ale i tak pyszny 🙂
Graba- dziekuje bardzo za kartke i ciacho korzenne. mimo takiego opakowania moje tez nie przetrwalo. takze na choince niestety nie zawisnie. za to dodam ze bylo pyszne :-)
Graba.   je ne sais pas
16 grudnia 2011 18:27
cieszę się, że doszły 🙂 w przyszłym roku chyba zapakuję w pancerną kopertę 😀
Ja dziś dostałam kartkę od Cierp1enie, dziękuję ślicznie  😅 Brakuje tylko zdjęcia Julci!  😀
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
16 grudnia 2011 19:11
Do mnie doszła dzisiaj super kartka od Chess, świetny pomysł i te łatki - genialne 😀

Z moich kartek na razie doszła tylko jedna programowa i jedna nadprogramowa (plus jeszcze dwie do re-voltowiczów nie biorących udziału w zabawie).
baffinka, cieszę się, że życzenia się podobały, bo pisane od serca 🙂

Tak swoją droga jestem ciekawa czy osoby będące bardzo krótko na forum pochwalą się, że dostały kartki  👀
Ja dostałam dziś kartkę od Vuko, dziękuję :kwiatek:

Dostałam już wszystkie 3. Natomiast moja jeszcze żadna chyba nie dotarła, a wysłałam na początku zeszłego tygodnia 🙁

Tak swoją droga jestem ciekawa czy osoby będące bardzo krótko na forum pochwalą się, że dostały kartki  👀

Myślę, że tak 🙂

Ja chyba wszystkich krótko będących przypilnowałam na PW i kartki wysłali ale nie jestem pewna czy objęłam wszystkich 🙂
Do mnie dziś przyszła świetna  😍 kartka od Cierp1enie i nawet na kopercie zatwierdzona podpisem przez Panią Prezes Do Spraw Wysyłania Kartek Świątecznych - czyli Julkę  💘  Dziękuję  :kwiatek:

Czyli u mnie 2/2 - dwie moje doszły/dwie do mnie doszły  😁

Edit:
    Nie doczytałam  🤬 moje wszystkie trzy dotarły  💃
Alabamka - na Wielkanoc dostaniesz  😁

Kopyciak - cieszę się, że doszła  💃 Julka bardzo mocno przyczyniła się do pisania tej kartki 🙂
dostalam dzisiaj sliczna kartke od Presji, dziekuje bardzo! :kwiatek: 💃
i przepraszam za dlugosc adresu... 😁
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
16 grudnia 2011 22:19
Moje kartki wysłałam w... poniedziałek? Chyba tak
Niestety kartkami pochwalę się dopiero w przyszłym tygodniu w piątek, mama coś na razie wspomniała o jednej, ale nie pamiętam od kogo 😉 Jak dojadę do domu w końcu to się pochwalę  :kwiatek:
Ja dostałam wszystkie 3  😅 od Gavi, Alabamki i Ash  🏇
Moje poszły w czwartek priorytetem, więc powinny dojść przed świętami...
Dziękuję Horciakowej i Buyace za kartki 🙂
Do mnie doszła dzisiaj super kartka od Chess, świetny pomysł i te łatki - genialne 😀



😁

Z moich doszły 2/3. Jednak z tą pocztą nie jest tak źle 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 grudnia 2011 13:38
Jak wysyłasz poleconym to muszą dojść :P
Wiem, wiem, akurat w przypadku takiej akcji wolę nie wysyłać normalnie. Po prostu zwykle jak coś wysyłałam albo na coś czekałam to nawet priorytet się tak nie śpieszył :P
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
17 grudnia 2011 17:21
Dziękuję Horciakowej i Buyace za kartki 🙂
w takim razie z planowych została jeszcze tylko jedna 🙂

Dotarły do mnie dzisiaj jeszcze dwie kartki: od baffinki i od Ciri. Dziękuję za życzenia  :kwiatek:

Tak w ogóle to wyciągnęłam przed chwilą zeszłoroczne karteczki. Chess wiesz, że w zeszłym roku też do mnie wysyłałaś? 🙂
Wiem 😀
Zapamiętałam imię, nazwisko i kawałek adresu :P
Ja wysłałam wczoraj (wiem, dzień po terminie ale poszły o 9 rano  🙇 ) i mam nadzieję że dojdą szybko i ucieszą 🙂
A wczoraj doszła do mnie przecudowna kartka od Chess  😍
Bardzo, bardzo dziękuję za kartkę która jest śliczna i piękne życzenia  :kwiatek:
Ha 😀
Wszystkie trzy doszły więc już się nie martwię.
Fajnie, że się podobają 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się