Świąteczne kartki re-voltowiczów II edycja

Graba.   je ne sais pas
19 grudnia 2011 22:21
To ode mnie już doszły wszystkie 🙂 Cieszę się, Dworcika,że chociaż Tobie gwiazdka doszła prawie w całości.  😀

Fajna ta akcja, Alabamka :kwiatek:

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 grudnia 2011 22:22
ja dzisiaj dostałam kartki od vuko i ostat i cierp1enie :kwiatek:
Dziekuje dziewczyny za oryginalne pmysły i piekne zyczenia 👍

odemnie nie dotrały chyba jeszcze2 kartki, albo babeczki sie nie chwalily 👀
[quote author=Vuko link=topic=69101.msg1228770#msg1228770 date=1324310896]
U mnie bilans 1:1. Dzisiaj dotarła do mnie karteczka od martvej Dziękuję śliczie :kwiatek:


Iha! Strasznie się cieszę 🙂

Swoją drogą, tak się zastanawiam, czy ja w tamtym roku również do Ciebie nie wysyłałam kartki? ;>


[/quote]

Ano zgadza się, wysyłałaś🙂 Historia lubi się powtarzać 😁


Zairka ciesze się, że doszła:] 2/3 są u odbiorców 😅
Zairka - moja była nadprogramowa  :kwiatek:
Przyznam jednak, że i ja jedno ramię zjadlam - dla równowagi 😉

Umarłam 😀

Fajna ta akcja, Alabamka :kwiatek:

Ojej  😡  :kwiatek: Ale myśle, ze podziękowania za wspaniałą akcje należą sie wszystkim za chęci wzięcia w niej udziału i wysłanie kartek na czas, ja tu tylko sprzątam ! Wesołych Świąt i cieszmy sie kartkami z życzeniami! 

A ja mam zdjęcie mojej aktualnej gromadki  💘  (niemiłek, choinka do zdjęcia nie dotrwała  😡 ) :
monia
Cieszę się, że dotarła 😉
Jak nie masz zbytnio czasu to naprawdę się nie fatyguj , chociaż miło by było 😀
Alabamka, nie ma co umierać! Chybotałaby się, gdyby była niesymetryczna :P
A tak btw, dziewczyny, powinnyśmy podziękować ślicznie Alabamce za chęć organizacji tegorocznej zabawy 😉 :kwiatek:
ovca   Per aspera donikąd
20 grudnia 2011 11:51
Ja dziś odebrałam karteczki od mery i kuco   💃 dziękuję!  :kwiatek:

edit: repka Twoje życzenia również doszły- sama robiłaś tę kartkę? jest prześliczna!  :kwiatek:
A tak btw, dziewczyny, powinnyśmy podziękować ślicznie Alabamce za chęć organizacji tegorocznej zabawy 😉 :kwiatek:

Ja już mówiłam, ja tu tylko sprzątam  :kwiatek: Podziękujcie sobie na wzajem  😅

Ja dostałam kartkę od Arrocha i życzenia dla Atamanki Argosa, postaram sie jakoś przekazać  😁  :kwiatek:
I dziękuję za moją ulubioną czekoladkę  😡
U mnie bilans na dziś : 1 dostarczona/ 3 otrzymane

Dziękuje Cierpienie za piękną oryginalną kartkę  :kwiatek:

oraz Dworcice za piękne życzenia i oczywiście śliczną kartkę  :kwiatek:

Również przyłączam się do podziękowań Alabamce za organizację tegorocznej imprezy  😁
Wszystkie moje dotarły, a i ja dostałam komplet. Dziękuję!

Dzisiaj znalazłam w skrzynce kartkę od liberian_girl, lizaka zjadłam w trybie natychmiastowym 😉
Wesołych i pełnych magii!
Dziękuję asieńce za kartke 🙂 U mnie już wszystkie 😀 Dzięki : )
Dostałam dzisiaj list i kartkę od Kuco!!
Jestem zauroczona tym kocurkiem i robioną karteczką 😀  😍

Jutro fotki
Ojej, Arroch dziękuję wraz z Arkiem za życzenia!!! Strasznie mi miło :kwiatek: Też życzę Wam wszystkiego dobrego, przede wszystkim dużo, dużo zdrowia dla Badziocha 🙂
A ja mam zdjęcie mojej aktualnej gromadki   💘  (niemiłek, choinka do zdjęcia nie dotrwała  😡 ) :


ciesze sie ze karteczka doszla 😉 a pierniczkow mialam cale pudelko, nie dotrwalo dnia nastepnego 😵
do mnie doszły dwie kartki :
jedna z Francji od Ciri  :kwiatek:
a druga ze stolicy od kuco  :kwiatek:

dziękuję bardzo, są śliczne
[quote author=niemiłek link=topic=69101.msg1230142#msg1230142 date=1324406337]
A ja mam zdjęcie mojej aktualnej gromadki   💘  (niemiłek, choinka do zdjęcia nie dotrwała  😡 ) :


ciesze sie ze karteczka doszla 😉 a pierniczkow mialam cale pudelko, nie dotrwalo dnia nastepnego 😵
[/quote]
U mnie podobnie, dlatego konie były od razu pakowane i przypisywane  😁
asieńka   monisiaxp  ovca Cieszę się że już doszły, bo strasznie się martwiłam że nie przybędą na czas 🙂
Do mnie dziś dotarła kartka od ChingisChan , jest śliczna, dziękuję  :kwiatek:
Moje doszły 3:3 a do mnie 2:3 w takim razie 🙂
EDIT: dodaję zdjęcia, jeszcze raz dziękuję i Wesołych Świąt! 🙂
Dzisiaj znalazłam w skrzynce kartkę od liberian_girl, lizaka zjadłam w trybie natychmiastowym 😉
Wesołych i pełnych magii!

A łudziłam się, że któryś lizak chociaż zobaczy choinkę  😁
Super, że zdążyła dotrzeć przed świętami 😀

Moje 2 priorytetowe zginęły śmiercią nienaturalną, poczty polskiej, jedna obowiązkowa, druga dodatkowa. Wysłane tydzień temu, powinny dojść w poprzedni czwartek-piątek  😵
Moje 2 priorytetowe zginęły śmiercią nienaturalną, poczty polskiej, jedna obowiązkowa, druga dodatkowa. Wysłane tydzień temu, powinny dojść w poprzedni czwartek-piątek  😵


Obawiam się, że moje dwie też, bo osoby które miały dostać jeszcze nic nie napisały.


edit: repka Twoje życzenia również doszły- sama robiłaś tę kartkę? jest prześliczna!  :kwiatek:


Ręcznie robiona, niestety nie przez mnie 🙂

Dostałam dzisiaj bardzo ładną kartkę z ciepłymi życzeniami od Dworciki. Dziękuję pięknie 😀 Moja siostra, fanka Twojego Emila, zareagowała tak: "ooo, Dworcika, czy to ta od tego zwierzaczka na "E"?" 😀
P.S. Masz bardzo ładnie imię, jedno z moich ulubionych! Chociaż nigdy bym nie zgadła, że akurat tak się nazywasz 😉

Nikt więcej nie dostał ode mnie kartki? 🙁 Nadal brakuje dwóch (pierwsza z nich została wysłana na początku grudnia). Z jedną z osób, do której wysłałam, utrzymuję kontakt na forum, więc mam pewność, że to nie wina braku czasu na wpisanie informacji w tym wątku. Adresu raczej nie pomyliłam, bo sprawdziłam dokładnie przed wysłaniem. Oby tylko nie zaginęły...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 grudnia 2011 06:27
Poczta nawala tuż przed świętami. Paczki idą, a kartki?
Dwa tygodnie temu wysłałam i nadal cisza.


Dziękuje Cierpienie za piękną oryginalną kartkę  :kwiatek:



udało mi się Ciebie wylosować  😅
[quote author=asieńka link=topic=69101.msg1230154#msg1230154 date=1324406984]jedna z Francji od Ciri  :kwiatek: [/quote]

super, ciesze sie, ze dotarla! juz myslalam, ze gdzies zaginela, strasznie dlugo szla, ponad 3 tygodnie 🙄

2 moje doszly, ja dostalam jedna, mam nadzieje, ze wszystkie zaginione kartki jednak dotra 😎
Cierpienie - sama byłam mile zaskoczona :-)))  :kwiatek:
Presja - a wiesz jak ja  🏇



dostałam dziś prześliczną ręcznie robioną kartkę od cavaletti :kwiatek: dziękujęęęę  😍
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
21 grudnia 2011 13:16
Dworcika - dziękuję!  :kwiatek: Jeszcze dziś postaram się odpisać na list 🙂 (a jeśli nie uda się tego dokonać w przed świętami to w święta znajdę czas by coś do Ciebie napisać 😉 ) JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ!  :kwiatek:
a do mnie doszla dzis druga kartka- tym razem od madmaddie 🙂 dziekuje bardzo :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się