Świąteczne kartki re-voltowiczów II edycja

madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 grudnia 2011 15:35
super że doszła 🙂 mam nadzieję, że się nie wygłupiłam z życzeniami  😡
Cierp1enie, cieszę się, że się podoba 🙂 i że zdążyła dojść przed świętami
Ja dostałam kartkę od Arrocha i życzenia dla Atamanki Argosa, postaram sie jakoś przekazać  😁  :kwiatek:
I dziękuję za moją ulubioną czekoladkę  😡


O jacieee ale wtopa  😡 wiedziałam, że coś mi się pochrzaniło! Przekaż Atamance życzenia dla Areczka, w końcu prawie z jednego miasta jesteście  😁
Bischa   TAFC Polska :)
21 grudnia 2011 17:40
Dziewczyny mają podobne nicki, ja też się 10 razy zastanowiłam, czy napewno Atamanka (kartka chyba na razie nie doszła do niej) jest od Arka 😁
Aaaa jaka radość, jak zobaczyłam w skrzynce pierwszą kartkę! Maddie bardzo, bardzo dziękuję za życzenia :kwiatek:
do mnie dziś doszła trzecia kartka
od Plamkakochanie - dziękuję za kartkę i życzenia i za list  😍 :kwiatek:
ChinginsChan - doszła Twoja kartka!
Jest świetna!
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
21 grudnia 2011 18:47
Atamanka bardzo proszę  :kwiatek: Czyli z moich jeszcze jedna nie dotarła.
Ciekawe co na mnie czeka w domku  😎

A zwróciłyście dziewczyny uwagę na te świąteczne znaczki pocztowe? Przecież one są obłędne!  😜
asieńka Cieszę się, że się podoba, i że w ogóle dotarła 😀
A zwróciłyście dziewczyny uwagę na te świąteczne znaczki pocztowe? Przecież one są obłędne!  😜

Ja już mam całe stadko mikołajów  😜
[quote author=Maddie link=topic=69101.msg1231585#msg1231585 date=1324493237]
A zwróciłyście dziewczyny uwagę na te świąteczne znaczki pocztowe? Przecież one są obłędne!  😜

Ja już mam całe stadko mikołajów  😜
[/quote]

Ja też 🙂
Obłędne są te co przyklejone do góry nogami  😂

martva, wiesz jak mi się twarz szeroko uśmiechała jak zobaczyłam tę od Ciebie? 😎
fin, pozdrów Siostrę, uśmiechnij się do Niej w imieniu Emila i przekaż, że wreszcie udało mu się zgubić nieco balastu! Teraz wygląda jak mały szport :P
Cieszę się, że wszystkie już doszły i mogę spać spokojnie 🙂

A wszystkim w wątku życzę wesołych, niezapomnianych Świąt, fantastycznej zabawy sylwestrowej i wyłącznie słonecznych, radosnych dni w nowym roku 🙂
Dotarła do mnie paczka (nadprogramowa? 🙂😉 od Hanoverki. Baaaaaardzo dziękuję za życzenia i zawartość.
Ciacha dotarły w całości 😀
Nie miałam pomysłu na to co zabrać do stajni na Wigilię i teraz już mam :P
Cierp1enie, cieszę się, że się podoba 🙂 i że zdążyła dojść przed świętami


bardzo się podoba!
ChingisChan   Always a step ahead! :)
21 grudnia 2011 23:24
monisiaxp świetna? 😡
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 grudnia 2011 07:47
Hanoverka przeszła samą siebie!  💃
Jak otworzyłam paczkę to piszczałam z radości. Jeszcze nikt mi takiej radości nie sprawił.
Pierniki są prze prze prze przepyszne, już prawie nic nie zostało.
😍 :kwiatek:

ash   Sukces jest koloru blond....
22 grudnia 2011 08:07
Dostałam 1 kartkę ! Martva dziękuję bardzo bardzo :kwiatek:
Graba.   je ne sais pas
22 grudnia 2011 09:55
doszły do mnie kartki od Mery(jak otwierałam kopertę to znajomy adres zobaczyłam 😀 ) i Asieńki, dziękuję bardzo  :kwiatek: :kwiatek:
A moja jedna dalej nie dotarła )-: Ale biorę poprawkę na to, że leciała "za gramanicę". 🙂
MsCarmen - Tez czekam na wiadomość od użytkowniczki z zagranicy którą wylosowałam w zabawie. Powinna już dojść bo wysłałam w tym samym dniu co do znajomej z Irlandii a ona już dostała.
Ja też wylosowałam "zagraniczną" voltowiczkę. Też wysyłałam wtedy, co do niej kartkę do Holandii i w Holandii jest już z tydzień ta kartka...  👿 a trzecia voltwiczka nie loguje się od 16 grudnia... więc nie wiem, czy doszła. Jak na razie to tylko martva dostała. Ja dostałam dwie.
ChingisChan, dziękuję bardzo za karteczkę i życzenia! :kwiatek:
ChingisChan - no oczywiście 🙂


Ja dostałam ręcznie robioną kartkę z boskim mikołajem od Ikariny 💘 Dziękuję bardzo za tak długie życzenia, gitara tak na prawdę już od roku w domu jest, gorzej z nauką niestety... Również spełnienia wszystkich marzeń Ci życzę  :kwiatek:
I dostałam list od JARY, dziękuję bardzo  🙂 Tak sie martwiłam, myślałam, że kartka nie doszła. Nie napisałaś czy mi umknęło?
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
22 grudnia 2011 17:09
Hanoverka przeszła samą siebie!  💃

zgadzam się 🙂 Wczoraj doszła do mnie paczuszka, a właściwie paczka od niej. Pierniczki wyglądają genialnie, tylko jeden ucierpiał. Jeszcze nie próbowałam, chcę najpierw zrobić zdjęcie wszystkich kartek i dodatków razem.

Ja nadal nie wiem czy moja ostatnia kartka dotarła  👀
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
22 grudnia 2011 19:09
Dostałam 1 kartkę ! Martva dziękuję bardzo bardzo :kwiatek:


Czyli u mnie wszystkie 3 doszły i również 3 dostałam 🙂


BAAAARDZO DZIĘKUJĘ RAZ JESZCZE!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Chess, JARA, Horciakowa cieszę się, że wszystko dotarło na czas i w dobrym stanie 😀 Jeszcze raz wszystkiego dobrego na te swięta :kwiatek:
Ja melduję, że dostałam kartkę od Presji, Maddie, liberian-girl, dzięki dziewczyny, kartki sa śliczne  😍

JARA ja ci dziękuję za list i fajne życzenia w nim, miło mi się zrobiło jak go przeczytałam, obiecuję się zrewanżować :przytul:

Oczywiście wszystkim życzę wesołych świąt, mnóstwa prezentów pod choinką i wszystkiego tego o czym tylko marzycie :kwiatek:
ChingisChan - dziękuję za kartkę  :kwiatek:

mam już komplet  😍
chyba, że ktoś jeszcze niespodziankę mi zrobi  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 grudnia 2011 06:35
I dostałam list od JARY, dziękuję bardzo   Tak sie martwiłam, myślałam, że kartka nie doszła. Nie napisałaś czy mi umknęło?

Umknęło Ci 😉
Dla wszystkich re-voltowiczów  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:
A gdy już nadejdzie ten wieczór
Świecami choinki zdobiony
Niech biały opłatek jak okład
Wsze rany Twej duszy uleczy
Niech serce Twe radość wypełni
Z nadziei co żłobek zwiastuje
Niech błogiej kolędy śpiewanie
Wyciszy Twe troski, zmartwienia
Niech słowa Twych życzeń serdecznych
Jak gwiazda zaświecą bliźniemu.
I gdy to wszystko się spełni
Odczujesz Wigilii przesłanie.

Życzy Monia z rodziną i inwentarzem  😉 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się