Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

Kami   kasztan z gwiazdką
26 grudnia 2011 12:00
Epikea jak to skierowanie prywatnie  🤔 to już nie mogę iść i zrobić sobie RTG kręgosłupa albo zęba bez skierowania  😲 powariowali  🤔wirek:
izkadul jedź na pogotowie i niczym się nie przejmuj, najwyżej lekarz się na Tobie trochę powyżywa, ale nie daj się zbyć, oni tak zawsze... i koniecznie powiedz, że to stało się wczoraj! Bo jak powiesz, że kilka dni temu, to Cie oleją.
honey dziękuję za informacje  :kwiatek:
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
26 grudnia 2011 18:17
Gdzie mogę znaleźć w Krakowie sklep z przebraniami karnawałowymi ? Chodzi mi konkretnie o różnego rodzaju peruki. Jeśli ma ktoś namiary na taki sklep to bardzo bym prosiła o pomoc  :kwiatek:


W SIMPLY ( dawna ELEA) na Mackiewicza jest wypożyczalnia http://www.ilcarnevale.krakow.pl/
co do sylwestrowych miejsc. Na pewno, całkowicie za darmo wstęp jest w : Pięknym Psie, Awarii, Spokój i Cisza. (Imbir - 20 zł, w tym szampan i jakieś ciastka i są miejsca siedzące do rezerwacji na pewno)
Miałam pisać jak się czegoś podowiaduję, wiem tylko, że w pięknym psie rok temu było podobno bardzo fajnie i do posiedzenia i potańczenia (ale też full ludzi 😉 )
Na Rynku mają być fajerwerki, życzenia i pokazane jakiś slajdów z rzutnika na sukiennicach.

No to życzę Szczęśliwego Nowego Roku 🙂
z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Cinema City na Zakopiance będziemy prowadzić pokazy i uczyć pierwszej pomocy 🙂 Zapraszamy od 14, na pewno każdy dowie się czegoś ciekawego i pozna podstawowe zasady udzielania pomocy, można będzie zadawać nam wszelkie pytania i rozwiewać swoje wątpliwości 🙂
dumkowa i gdzie ostatecznie się bawiliście? Bo my skończyliśmy w Esze. Dużo knajp było normalnie otwartych na Kazimierzu.
Szalenie ważne!!
KRAKÓW I OKOLICE!
PILNIE potrzeba KRWI AB lub 0, Rh- na ul. Rzeźniczej! W Banku nie ma nawet jednej jednostki a na krew czeka dwudniowa córeczka znajomej z pracy! Bardzo proszę o sprawdzenie swojej grupy i oddanie chociaż małej ilości! Ciebie to nic nie kosztuje a możesz uratować życie dziecku!
Proszę modów o nie usuwanie.
Dziewczyny, może któraś z Was robiła lub zna dobry i sprawdzony gabinet stomatologiczny/chirurgiczny gdzie można zrobić korektę wędzidełka wargi dolnej? Nie chcę iść do pierwszego lepszego i nic o nim nie wiedzieć, więc liczę na to, że można ktoś co słyszał, wie? dzięki :kwiatek:
dodzilla, na pewno Rh-? Jeżeli tak, to nie pomogę...
Kaktus bardzo spóźniona odpowiedź ale jednak 😉
Ostatecznie wylądowaliśmy w Diego i Bohumił - nagle  ludzie nas wciągnęli na zamkniętą imprezę i ( nic nie płacąc  😁 ) zostaliśmy do rana 😉

przy okazji, bardzo ciekawie miejsce wygląda od strony menu i atmosfery 🙂
a nie jest to tak,ze oddajemy krew(bez względu na gr.)na daną osobę i oni to rozporządzą? Jak byłam w szpitalu,to krew oddawana na mnie miała być wszelakiej grupy.Chodzi o bank krwi.
No tak, ale to rozumiem w wypadku, kiedy w ogóle są zapasy i można wymieniać...a jak fizycznie brakuje w centrum tej konkretnej grupy? I to jeszcze Rh-. A może ktoś się wypowie, bo faktów nie znam, ale mam niejasne przeczucia, że w zimie jakoś mniej chętnych krwiodawców...? 👀
mój kumpel oddaje regularnie w żeromskim swoją krew rh- (uderz do szpitala).
Czy ktoś mógłby mi udzielić instrukcji jak z Dworca PKP dotrzeć do WAJu (ul.Kopernika 26)?
DeJotka A chodzi o Dworzec Główny ? To na Kopernika będzie z 5min spacerkiem 😉
Najlepiej przejść przez ul.Lubicz, wejść w Radziwiłłowską, która dochodzi do Kopernika.
Tak,o główny,dzięki 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
23 stycznia 2012 22:17
Potrzebuję pomocy z dość nietypową sprawą 😁
Gdzie mogę kupić pończochy, ale te dopinane do pasa od pończoch? Nie samonośne. Byłam w Calzedonii i Intimissimi i pasy mają, a pończoch nie 🙄
Kami   kasztan z gwiazdką
23 stycznia 2012 22:42
Strucelka ja moje ślubne kupowałam chyba razem z pasem do pończoch w Intimo4you na Dietla  🙂 ale potem pamiętam, że kupowałam na zapas jeszcze w Bonarce, tylko nie pamiętam w którym sklepie...
Takie zwykłe, bez silikonowego paska to kiedyś na allegro kupiłam....
Ale przeważnie do pasa i tak ubieram pończochy samonośne 😉
Ja widziałam takie z Gatty w kiosku obok przystanku pod Jubilatem (oni tam mają całą ścianę różnych rajstop, skarpet itp.) - co ciekawe, w samym sklepie Gatty takich nie było. Natomiast są w ich sklepie internetowym
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
24 stycznia 2012 15:26
szepcik problem w tym, że mam dość krągłe uda i silikonowe samonośne zbyt mi się opinają 🙄 wolałabym więc właśnie luźniejsze, zapinane do pasa.

No nic, będę szukać dalej, może zajrzę na tego Dietla. Dzięki  :kwiatek:
A nosiłaś kiedyś takie zwykłe pończochy do pasa? Bo one z kolei o wiele łatwiej zjeżdżają z nogi...
Kami   kasztan z gwiazdką
24 stycznia 2012 15:38
Strucelka jak Cię kojarzę ze stajni to na pewno nie masz grubszych ud ode mnie  😉  ja mam dwie pary silikonowych i mi się nie wżynają, ale kupiłam "mój" rozmiar  🙂 i tak jak byłam przeciwniczką, bo mi się wiecznie rolowały to od ślubu zaczęłam coraz częściej nosić  🙂 teraz w szafie mam Gatty. Gdybyś nie mogła nigdzie znaleźć, a są Ci potrzebne to mam jedne nieodpakowane samonośne, beżowe, matowe - mogę Ci w przyszłym tygodniu podrzucić do stajni  🙂 poza tym raz zapięłam samonośne do pasa - nic im się nie stało, więc tak też można.
Kobietki, szukam jakiegoś fajnego salonu spa/kosmetyczki, zależy mi na peelingach kwasami, niedrogiego, ale dobrego  😎
Gdzie chodzicie?
Ja kiedyś do Dermedu, ale ceny to nie na moją kieszeń, niestety... Czasem chodzę do Ambra Day Spa, zwłaszcza na depilację,teraz zastanawiam się, czy tam nie wykupić pakietu peelingów za 600 zł (4 zabiegi).
Kiedyś wykupiłam karnet na grouponie na kawitację do New Image spa przy Dobrego Pasterza, dogodna dla mnie lokalizacja, bo teraz przeprowadzam się na os. Oświecenia. Jest tam tanio, jakiś większych zastrzeżeń nie mam... tylko te kosmetyczki takie młodziutkie, trochę się momentami boję  😎
Kami   kasztan z gwiazdką
24 stycznia 2012 18:50
Szepcik ja chodzę do http://www.studiokosmetycznebess.pl/ tylko, że na depilację. Studio prowadzi matka i córka - obie miłe, z doświadczeniem. Nie orientuję się jak cenowo to wypada, ale często mają różne promocje. Ja od czerwca za depilację brazylijską tylko raz zapłaciłam normalną cenę - tak to lecę na promocjach i płacę +- 1/3 regularnej ceny  🙂
DZIEWCZYNY, MAM NADZIEJĘ, ŻE WSTAWIAM W ODPOWIEDNIM WĄTKU.
DLA OSTRZEŻENIA!

"Niedawno na Baryczy znaleziono dwie dziewczyny z wyciętymi nerkami (informacja potwierdzona), jakiś czas później podobne trzy przypadki w Janowicach, zaginięcie dziewczyny z okolic Dobczyc i próba wciągnięcia do samochodu kobiety z okolic Śledziejowic.... Mimo to w... prasie i telewizji cisza.
Dyrekcja jednej ze szkół w powiecie rozmawiała ze Strażą Miejską, bo nie wiedziała, jak zareagować na tego typu doniesienia, bo podobnie jak wiele osób uznała, że to niewiarygodne, żeby takie rzeczy działy się „u nas”. Straż potwierdziła, że faktycznie tak jest i nie należy tego lekceważyć. Zostały przyjęte zgłoszenia i do Straży i do policji – nie chcą oni jednak tego nagłaśniać, żeby nie siać paniki.
Uważajcie na wszystko, bądźcie ostrożniejsze i z jeszcze większą rezerwą podchodźcie do prób podwiezienia Was gdziekolwiek przez osoby, których nie znacie albo znacie słabo, bo nie wiadomo, jak to może się skończyć.
To nie jest SPAM – podajcie to dalej, żeby później nie żałować, że zbagatelizowało się ostrzeżenie!"
W odpowiedzi na tę wiadomość kolejna koleżanka napisała mi
"wiem słyszałam. niedaleko u nas porwali dziecko, wycięli mu nerki i oddali zakrwawione w koszyku pod dom rodziców z karteczka, żeby zawieźli je szybko do szpitala bo ma wycięte nerki..."

TO NIE SĄ ŻARTY! Uważajcie na siebie....
Jeżdżą czarnym BMW. Porywają głównie dziewczyny w wieku 14-18 lat, gimnazjalistki. Z tego co mi wiadomo porwali więcej dziewczyn niż 1 w Dobczycach, znaleziono tam już kilka ciał. W Koźmicach w okolicach gimnazjum też już kilka porwali. Byszyce, Gorzków... Wczoraj wieczorem porwano 15 latkę wracającą wieczorem z przystanku, na Ul. Grottgera w Wieliczce, jej koleżance udało się uciec. Próbowali szczęścia też na Os. Lekarka, ale dziewczyna uciekła. Dziewczyny porywają na organy i do domów publicznych.



To są niepotwierdzone wiadomości, pochodzę z okolic Wieliczki i jeżdżę w stajni blisko Janowic. Naprawdę, uważajcie na siebie!



e: przepraszam za zaśmiecenie wątku. Od znajomego policjanta dowiedziałam się, że to nieprawda. Kamień z serca...
Jak mozna w cos takiego w ogóle uwierzyc?  :emot4: 
Hiacynta, uwierzyć nie uwierzyć, lekarka mi opowiadała, że były w zeszłym roku badajże dwa takie przypadki na rybitwach.
Trzeba na siebie uważać i tyle, szczególnie teraz gdy wcześnie robi się ciemno.
Jak mozna w cos takiego w ogóle uwierzyc?  :emot4: 


Przepraszam, jeśli boli Cię moja głupota, ale niektórzy opowiadali mi, że znali jedną z dziewczyn.
Nie uwierzyłam we wszystko, tylko w to, że trzeba na siebie uważać, bo różni ludzie są na świecie.

remendada tu chyba coś piszą o podobnych przypadkach: http://www.wieliczka.powiat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1781&Itemid=1
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się