Stajnie w Lublinie

Ja też, ja też  😅
Ja jestem ciekawa tylko czemu stajnia Drwal wzbudza tyle kontrowersji..
Jak już ktoś powiedział każda stajnia ma swoje lesze i gorsze czasy, ale nie rozumiem czemu w tym wypadku mówi się tylko o tych gorszych i wyciąga jakieś brudy z przeszłości. A na każdą pozytywną informację są albo bany 'że to reklama' albo ludzie są negowani.  Stajnia przeszła dużo zmian, z dnia na dzień jest coraz lepiej.
Od wakacji nie widziałam paszy złej jakości, bo od tego czasu jestem tam praktycznie codziennie, nie zdarzyła się żadna zgnilizna w boksie, regularnie wywożony gnój i owies sypany od serca naprawdę. Konie na wybiegu całymi dniami, kiedy się tylko da. Ładna hala, której regulamin ustalamy wspólnie całą stajnią i razem go dopracowujemy.
Każdy ma prawo głosu i bez krępacji może powiedzieć jeśli mu coś nie pasuje, wtedy razem szukamy rozwiązania. Ci którym nie pasowała ta bezpośredniość po prostu się wyprowadzili.
Atmosfera jest bardzo pozytywna, być może jeśli przychodzi ktoś obcy, posiedzi 3godziny, dzień lub dwa tego nie widzi, bo trzeba w to wejść, a nie patrzeć z boku. Stajnia jest przy tym otwarta na nowych ludzi- wiem, kiedyś sama byłam nowa.
Jeśli człowiek jest szczery i otwarty, a przy tym potrafi przyjąć konstruktywną krytykę i w kulturalny sposób zwracać uwagę lub po prostu czasem pomóc innym, bez niepotrzebych fochów, obrażań i awantur to napewno się tu odnajdzie.
Pozdrawiam  🙂
Jasnowata, Arroch,  zazdraszczam 🙂🙂
życzę miłego mieszkanka 🙂

Jasnowata, jeśli mogę zapytać, skąd będziesz dojeżdżać? Z puław? (czyżbyś była tak szalona? 😀 )
ratatuj   Moje rude szczęście
30 grudnia 2011 15:01
Ja jestem ciekawa tylko czemu stajnia Drwal wzbudza tyle kontrowersji..
Jak już ktoś powiedział każda stajnia ma swoje lesze i gorsze czasy, ale nie rozumiem czemu w tym wypadku mówi się tylko o tych gorszych i wyciąga jakieś brudy z przeszłości. A na każdą pozytywną informację są albo bany 'że to reklama' albo ludzie są negowani.  Stajnia przeszła dużo zmian, z dnia na dzień jest coraz lepiej.
Od wakacji nie widziałam paszy złej jakości, bo od tego czasu jestem tam praktycznie codziennie, nie zdarzyła się żadna zgnilizna w boksie, regularnie wywożony gnój i owies sypany od serca naprawdę. Konie na wybiegu całymi dniami, kiedy się tylko da. Ładna hala, której regulamin ustalamy wspólnie całą stajnią i razem go dopracowujemy.
Każdy ma prawo głosu i bez krępacji może powiedzieć jeśli mu coś nie pasuje, wtedy razem szukamy rozwiązania. Ci którym nie pasowała ta bezpośredniość po prostu się wyprowadzili.
Atmosfera jest bardzo pozytywna, być może jeśli przychodzi ktoś obcy, posiedzi 3godziny, dzień lub dwa tego nie widzi, bo trzeba w to wejść, a nie patrzeć z boku. Stajnia jest przy tym otwarta na nowych ludzi- wiem, kiedyś sama byłam nowa.
Jeśli człowiek jest szczery i otwarty, a przy tym potrafi przyjąć konstruktywną krytykę i w kulturalny sposób zwracać uwagę lub po prostu czasem pomóc innym, bez niepotrzebych fochów, obrażań i awantur to napewno się tu odnajdzie.
Pozdrawiam  🙂



Popieram. Z tym, że mówi się tylko o złych stronach to się jak najbardziej zgadzam. O tym że kiedyś w Bonanzie spaliła się stajnia (a w niej moja ukochana klacz Minerwa) bo stajenni rzucali pety gdzie popadnie- już nikt nie pamięta, bo po co  🙂 Ale skończmy już ciągnąć w nieskończone te posty która jaka to nie jest, bo to nie ma najmniejszego sensu. Proszę tylko nie krytykować nie mając pojęcia i nie nastawiać negatywnie potencjalnych pensjonariuszy.
Mam propozycję 😀 Zmieńmy nazwę wątku z "Stajnie w Lublinie" na "Miłość i nienawiść- odsłona I, Stajnia Drwal"

Hehe 😂
😅
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] nieregulaminowy post
Jasnowata, jeśli mogę zapytać, skąd będziesz dojeżdżać? Z puław? (czyżbyś była tak szalona? 😀 )


Challenge accepted!  🏇

A tak na poważnie. To prawdopodobnie tak, ale przez Lublin. Jednakze ponieważ mam babcię w Lublinie, to przyjadę sobie w piątek i będę od niej dojeżdżać do Famagusty. Albo też będę nocowała w domku stajennym z innymi 😉

Jasnemu się chyba stajnia podoba, albo jest tak przyzwyczajony do zmian i wyjazdów wszelakich, że ma na wszystko wywalone. Elegancko zabrał się za sianko, nawet końmi się specjalnie nie interesował.
Ahhh, jeżeli to wszystko co oferuje Famagusta, to taka najprawdziwsza, realna prawda, to jestem w niebie  💃
Słyszał ktos o nowej stajni gdzies w okolicach Pietrzaka? Ponoc jakis wypas (solarium i tp) i zaporowa cena...
ooooo wlasnie.
ktos moze byl? widzial?
martitka stała w MagRadzie, słyszałam same pochlebstwa i z chęcią bym kiedyś podjechała stajnie obejrzeć więc jakby się ktos z Lublina wybierał i miał miejsce to piszcie 🙂

myślę, że dobrze jest ten list rozesłać niech każdy przejrzy kontakty w tel. chociaż pewnie była to karta kupiona na raz i wyrzucona.
niezle o p. Bocianie , ale nie wiem o co chodzi , ;_0
a stajnia magrad nie na moja kieszen ;-(
Co do tego typu smsów to nie jest to nowość, gdyż słyszałam, że właśnie po świecie jeździeckim grasują takie smsiki oszczercze z różnych numerów. Ktoś najwidoczniej uznał za zabawne zmienianie sobie kart sim i wypisywanie różnych głupot. Zresztą tego już wcześniej było pełno, tylko nie o takiej tematyce - najczęściej pojawiały się ploteczki "kto z kim kręci", "kto na kogo co powiedział" i inne różnego typu niby tajne informacje. Sama kiedyś słyszałam, że się w tego typu wiadomościach pojawiałam, a numer, z którego tego typu smsy wysyłano po 2 dniach był już "martwy". Nie wiem czy złapią tę osobę czy nie, ale mam nadzieję, że chociaż autor tego typu smsów przeczyta informację i wreszcie się zamknie i zajmie własnym życiem, a nie tworzeniem nowych sensacji, które nie mają żadnego oparcia w rzeczywistości. 
Co do części o środowisku jeździeckim czy wypowiadaniem się pod nickami nie ma nawet sensu się rozpisywać przynajmniej moim zdaniem, bo chyba każdy z nas na własnej skórze doświadczył przyjemności i nieprzyjemności wśród społeczności jeździeckiej.
Jak dla mnie to trzeba mieć coś nie teges w głowie, żeby mieć czas i pieniądze na wysyłanie takich smsów, ludzie już chyba na prawdę nie mają co robić...
Co do części listu o forach internetowych bym polemizowała, każdy ma swoje zdanie, ma prawo do niepochlebnej wypowiedzi, chyba po to jest to forum? Żeby się dzielić doświadczeniem, a że nie wszystko jest zawsze pięknie, każdy pensjonat czy weterynarz idealny to już inna sprawa.
Jeśli chodzi o stajnie Magrad to zdecydowanie polecam, byłam, oglądałam, rozmawiałam, ponieważ mój tata zna się z właścicielem. Warunki dla koni super, wszystko co napisane na stronie to prawda- wybiegi cały dzień, super hala, monitoring, w boksach czysciutko 🙂 itd, wadami może być brak towarzystwa, dojazd no i moze cena(950zł) jadnak w porownaniu z innymi stajniami lubelskimi to warunki duzo lepsze dlatego i cena wyższa.... pozdrawiam =)
Ja obecnie trzymam konia w stajni, z której warunków jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona i uważam je za jedne z najlepszych w najbliższej okolicy, chociaż w pewnych kwestiach oczywiście nie dorównuje ona Magradowi, ale cena jest tym samym o wiele niższa. 🙂 W sumie sama chętnie kiedyś pojechałabym, żeby spojrzeć jak to wszystko w Magradzie wygląda.  👀
ktoś Julce pozazdrościł sukcesów, żal mi takich ludzi, tak jak piszą to ktoś naprawdę rozchwiany emocjonalnie...

co do wypowiadania się na forum też uważam że opinie jak najbardziej każdy powinien wyrażać taką jaką chce tylko bez złośliwości, zawiści, wyciągania na forum jakiś prywatnych spraw i chamskiego jechania po ludziach. Ale to znowu dyskusja jak rzeka, można tak ciągnąć przez kolejne 5 stron tego wątku i nie widzę w ogóle w tym sensu...

Sprawa jest bardzo przykra, bo powstało miejsce o naprawdę wysokim standardzie (za takie warunki nie ma co oczekiwać że pensjonat będzie niski) i ludzie dokonują czegoś fajnego a ktoś ze zwyczajnej zazdrości robi takie świństwa i to jeszcze w okresie świątecznym  🤔
🚫

co do wypowiadania się na forum też uważam że opinie jak najbardziej każdy powinien wyrażać taką jaką chce tylko bez złośliwości, zawiści, wyciągania na forum jakiś prywatnych spraw i chamskiego jechania po ludziach.


Tego wymaga kultura osobista i regulamin forum, inni wypowiadający się chyba są na tyle ogarnięci, że takiego usera by nie traktowali poważnie, przynajmniej taką mam nadzieję. Ale dobra skończmy to, bo faktycznie znowu się kilkustronowy offtop zrobi  😡

Poza tym zastanawiam się, czy to nie jest ta sama osoba, która już kiedyś zazdrościła Julce sukcesu na photoblogu...  🙄
Poza tym zastanawiam się, czy to nie jest ta sama osoba, która już kiedyś zazdrościła Julce sukcesu na photoblogu...  🙄

OT: ona zazdrościła a ja miałam nieprzyjemności 😀iabeł:
Tak z ciekawości pytam:
kto z forumowiczów trenuje o Andrzeja Dąbrowskiego, Elizówka?
matko jaka zawiść! I naprawdę dr Bocian straci pracę????
Już nie wspominając o tym liście i oskarżeniach.... 😵
pony   inspired by pony
31 grudnia 2011 09:14
Seta, a czy naprawdę uważasz, że dr. Bocian ma powód do tego by ją stracic? Zastanów się zanim narobisz rabanu,albo jeszcze raz przeczytaj list.
Ktoś głupot nawypisywał, zgodzę się z Zuzz- zazdroszczą Juli i to nie od dziś i nie od wczoraj.
Z listem się zgadzam- jest zawiść, bezsensowne przepychanki (często między dziecmi) i skupienie na plotkach zamiast na tym, zeby TRENOWAC i sie doskonalić.
podpisana imeniem i nazwiskiem ania kozak
matko jedyna... z smsa który jakiś kretyn porozsyłał ewidentnie jest napisane, że traci, więc normalnie w świecie pytam się was, czy straci???????????????????????

🤔wirek: 🤔wirek: 🤔wirek: 🤔wirek: 🤔wirek: 🤔wirek: 🤔wirek: 🤔wirek:
pony   inspired by pony
31 grudnia 2011 09:31
seta- tak jak napisałaś-kretyn to napisał 🙂 i mam nadzieje (wierze w to) ze napisał kretyńską głupotę.o
amen

no właśnie o to mi chodziło...
ale czas się przyzwyczaić, że ludzką karmą stało się dręczenie innych, oskarżanie, wyśmiewanie....
Dajcie już sobie spokój i idźcie na sylwestrową imprezę.
Ten wątek nie jest od biadolenia nad bezsensem lubelskiego środowiska jeździeckiego. Ja się nie dziwie, że ludzie z poza województwa mają o nas takie zdanie, skoro wystarczy do wątku zajrzeć i mają pełny obraz tego co się dzieje w lubelskim.
Później znalezienie jakiejkolwiek sensownej informacji jest niemożliwe w natłoku tych bzdur, narzekań i kłótni.
pony   inspired by pony
31 grudnia 2011 12:38
Dajcie już sobie spokój i idźcie na sylwestrową imprezę.
Ten wątek nie jest od biadolenia nad bezsensem lubelskiego środowiska jeździeckiego. Ja się nie dziwie, że ludzie z poza województwa mają o nas takie zdanie, skoro wystarczy do wątku zajrzeć i mają pełny obraz tego co się dzieje w lubelskim.
Później znalezienie jakiejkolwiek sensownej informacji jest niemożliwe w natłoku tych bzdur, narzekań i kłótni.


Nerunia, ale kto biadoli? Dyskutujemy nt listu i osobiście uważam, że lepiej naprawdę o tym normalnie podyskutować niż to przemilczeć. Bo jest o czym dyskutować.
ja tam nie wierze w takie informacje , chociaz w kazdej plotce jest ziarno prawdy , ale widze ze ludzie robia sie coraz zazdrosni /
🙄
Pony przejrzyj kilka ostatnich stron tego wątku to nie będziesz miała wątpliwości kto..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się