Kiedyś Ranne Ptaszki, Nocne Marki czyli jak mija wam dzień

nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
27 grudnia 2008 13:31
ja nidgy nie myslalam ze lezenie moze sprawiac bol...
Averis   Czarny charakter
27 grudnia 2008 13:34
nesta Trzymaj się tam jakoś  :kwiatek: Nawet największy kac nie jest wieczny- kiedyś minie.
w Poznaniu zaczyna się widowisko o Powstaniu Wielkopolskim - przypominam, dziś 90. rocznica wybuchu powstania, w którym, jak rzadko 😉 , ZWYCIĘŻYLIŚMY!!!!  🏇


Tacy, jak my. Chcieli wolności, choć kosztowała  :kwiatek:
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
27 grudnia 2008 14:46
o przespałam się i jst troszeczke lepiej...
Koniec pracy do końca roku!! (długo co? 🤔wirek🙂
Wczoraj zamknęliśmy wypas lokal o 2 i oczywiście poszłam dalej... bo po co do domu? 🙄 szkoda tylko, że bez alkoholowo, bo samochodem...  😤
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
27 grudnia 2008 17:50
mOniska- tak czy siak masz tydzien wolnego. lepsze to niz nic 😉

poszłam z mama na zakupy i wróciłam wkurzona, bo nic w tych sklepach nie ma! musze czekac aż pojawią się nowe kolekcje. a mialam nadzieje, ze wroce dzisiaj obładowana jak wielbłąd  🙄
ale za to poszłyśmy na obiad do restauracji francuskiej i zjadłam na deser obłędny crème brûlée  😜
AN, byłaś czy ogladałaś w TV?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
27 grudnia 2008 18:42
a sama kupiłaś czy dostałaś w prezencie?


Zbierałam kase od lipca, urodziny, Boze Narodzenie itd. - wiec po czesci prezent po czesci moj wlasny "wkład" 😉
Edytka, pewnie, że lepsze niż nic🙂😉) dlatego się cieszę 💃

A co do pracy... właśnie zadzwonił mój szef wmawiając mi, że mówiłam, że będę pracować w sylwestra  🤔wirek:
Mimo, że od początku, jak był temat pracy w sylwestra, mówiłam, że wyjeżdżam 🤔wirek:
I weź tu gadaj z takim ******..... 😵
Właśnie oglądam jakiś głupkowaty film na TVN i czekam do północy bo mój Piękny ma urodziny i muszę mu życzenia złożyć... choć to może być trudne bo wkręcił się w jakąś grę i nic do niego nie dociera...
tajaa, też oglądam ten film 😁
A ja ogladam starego dobrego "Obserwatora" na jedynce.
Ja obejrzałam dzisiaj "Białą Masajkę" (musze przeczytać książki!), "Felon" no i zaczęłam "Pożegnanie z Afryką", ale już zbyt padnięta jestem, więc wyłączyłam  😁
Ja obejrzałam dzisiaj "Białą Masajkę" (musze przeczytać książki!), "Felon" no i zaczęłam "Pożegnanie z Afryką", ale już zbyt padnięta jestem, więc wyłączyłam  😁


Gdzie, gdzie jest "pozegnanie z Afryka"???
Ja dzisiaj mialam przysiasc w koncu na tylku i sie uczyc...
Ale jak zwykle mi nie wyszlo. Rano zdarli mnie z lozka, musialam dziadka do lekarza wiezc, bo sie zle czul. Cale swieta robilam jako kierowca  :/ i wszytskich wozilam.
Ale nie ma tak dobrze, musze sobie teraz odbic. Wlasnie siedze z winkiem.

Szybko ten czas leci, prawda?

A m0niska lepiej zmien prace! Jest wiele klubow, a masz doswiadczenie, wiec na pewno Cie przyjma.
jak mnie niesamowicie wk...rwiają ludzie, którzy nie mając nic wspólnego z nauczycielstwem czy szkolnictwem tłumaczą mi o co w nim kaman...

skąd oni mają tą wiedzę? bo mnie się zdaje, że z kosmosu  🤦 🤦 🤦
wszystkie filmy oglądałam na dvd 😉
małaMi, doświadczenie póki co mam miesięczne... więc nie za wiele;/
Spoko, poszłam tam, bo to chyba jedyny klub w Szczecinie, gdzie zatrudniali barmanki bez doświadczenia (skądś to doświadczenie trzeba zdobyć). Oczywiście jak zrobię swoje to uciekam, bo to również klub, w którym barmanki najmniej zarabiają:|
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
28 grudnia 2008 10:49
dopiero wstalam a nie pamietam jak i o ktorej wczoraj wrocilam 😲 tylko glosna muzyke i pelen samochod...

wypilam juz 1,5 litra wody i ide cos zjesc hihi

potem do koni🙂
Ja piję poranną kawkę, ubieram się i do konika 😅
AN, byłaś czy ogladałaś w TV?


słuchałam w radiu 😉 bo mi akurat na 16 przypadła kolęda (to się nazywa wyczucie ;D)

opinie po "wydarzeniu multimedialnym" dość podzielone (w końcu to Bajon, po "Szczonach" też niebardzo człowiek wiedział, o czym to było... :])

myślę, że ważne, że samo wydarzenie jakoś zaistniało w Polsce 🙂 bo w końcu... zwyciężyliśmy przecież! 🙂
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
28 grudnia 2008 13:05
A ja nadal się kuruję  🤔 
Póki co ogólnodostępnymi metodami.. Po antybiotyki wolałabym nie sięgać..
Eh.. Byle do sylwka przeszło..

Uchh ja tak samo :emot4: Nie chcę brać antybiotyków, bo to oznacza leżenie w wyrze do końca  :/ Nie ma to jak kreatywnie spędzone Święta 🙄 
Hyh...w Hiszpanii spadł śnieg. Duuuużo podobno.
W Hiszpanii? W ciepłym kraju spada, a u nas nic  🤔wirek:
Rysuję ten rys. dla lets-go i jakoś nie mogę  😤 Już prawie narysowałem, zostało mi tylko czoło i grzywka Lordka. Brr...
już 1/3 gipsu za mną, jeszcze tylko 4 tygodnie
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
28 grudnia 2008 15:47
dzień z bajkami Disneya  😅
obejrzałam już Herkulesa, Mulan 1 i 2. przede mna Piękna i Besta 1, 2 i 3 oraz Aladyn 1, 2 i 3  😜

mama juz w Pl, więc wreszcie mam spokój. a we wtorek raniutko do Londynu!  😀

w Portugali też niedawno padał śnieg  😉 a tam nawet nie mają grzejników w domach i życie toczy się na dworzu
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
28 grudnia 2008 17:22
a ja prawie caly dzien spedzilam w lozku....
przeprowadzilam deburdelizacje mojego pokoju  🤔 🤔


i powiem tyle.... nie pije juz... w takich ilosciach!
swieta baaaardzo imprezowe  😎
Nesta oglądał wczoraj taki śmieszny film, w którym często mówili, że już nie będą tyle pić, ale kiepsko im to szło  😁

Święta i po świętach, jutro znowu do pracy bleeh, ale jak dobrze pójdzie w styczniu wydrę tydzień cały urlopu ( po ponad 3 latach czekania  😤 ).
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
28 grudnia 2008 17:44
az po 3 latach?

ja od dluzszego czasu nie imprezuje tak czesto jak kiedys i nie pije w takich ilosciach jak kiedys... i dzisiaj wymiekam! stara juz jestem  🙄
Ja kiedyś imprezowałam non stop... alkohol też non stop. A teraz? popiję trochę i umieram...  🙄
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
28 grudnia 2008 19:18
To i ja sie chyba zestarzałam. Kiedyś browarka mogłam wypić spoooro. Teraz dwa piwka i zaczynam gadać od tyłu. Oj za mało treningu, stanowczo za mało
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się