Młode Konie

galopada_   małoPolskie ;)
28 lutego 2012 12:30
armara no tak własnie mu sie urosło ostatnio  😁

Thymos no ba  😎

i jeszcze pozostale 3 latki:

Jarowit po Jurand



Day by day po Sadam



i Ruda Justine po Sadam

Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
01 marca 2012 20:27
Dzisiaj młody skakał rów i nawet daliśmy radę 🙂 Jestem z niego dumna.

A Tu przed jazdą 🙂

equusmoth   Gudi &Greeys &Fokus
01 marca 2012 20:33
Constantia gratuluję odważnego chłopaka 🙂
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
03 marca 2012 20:21
ja mam dalszy ciąg aktualizacji młodziaka 🙂 przyjechał świeżo zajeżdżony, właśnie mijają dwa miesiące odkąd wsiadłam na niego pierwszy raz w Centurionie 🙂 w siodle gościnnie zgodziła się zasiąść lostak, na codzień nasz niezastąpiony trener z dołu  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:



fotka by ewuś



mam nadzieję że nie przeszkodzi Wam ten kolejny raz, że wstawiam konia który jest na sprzedaż, ale bardziej chodzi mi o pokazanie różnicy z poprzednimi odsłonami  :kwiatek:
Efka fajnie pracujecie. Kary grzeczny? Moj Libek na lonzy wali barany az milo, ciekawe jak bedzie pod siodlem  😁
Dziś się mile zaskoczyłam. Mamy taką klaczuchę, rocznik 2006, która była trochę jeżdżona jak miała 4 lata, potem się źrebiła, nie chodziła pod siodłem, ostatnio ( w tym roku ) z 3-5 razy, bo ciągle problem z podłożem, a w terenie nigdy nie była. Dziś wiosennie, koleżance brakło konia- bierze kobyłę. I co? I koń szedł jakby robił to codziennie, zero płoszenia, grzecznie w zastępie, wszystkie kałuże z łąmiącym lodem zaliczone, rzeczka bez wahania, do stajni na luźnej wodzy....
Efka - kare niesamowicie piękne!
Marysia550 podziwiam koleżankę za odwagę 🙂 Zawsze trafiałam na konie płochliwe, a Młody jest baaaardzo spokojny. Momentami jest to juz nudne. 

My dzisiaj mieliśmy cudowną pogodę. Słoneczko, podłoże wręcz idealne, spociłam się w samej bluzie.  Konie linieją niesamowicie, cały czas nad głowami latają kaczki i łabędzie. WIOSNA idzie ! 🙂
I zaliczyliśmy dzisiaj trzecie skoki 🙂 Niestety zdjęcia może innym razem wrzucę.





efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
03 marca 2012 22:19
FirstLight, Kary pod siodłem jest bardzo grzeczny 🙂 chociaż na lonży też wali baranki 🙂 no cóż - wiosna 😀
merciful- a klaczucha była w poniedziałek w Skaryszewie, bo mamy parcie się jej pozbyć, bo jest totalnie niepotrzebna. Teraz sie zaczynam zastanawiać, czy to dobry wybór się jej pozbywać.
Siwa kończy 7 marca - 3 lata. Nie mogę w to uwierzyć. A kupowałam skubaną jak miała 2 i 3 miesiące. Jak ten czas leci. A panna jak dziecko, tak dziecko.  😁
no to akurat weekend na swietowanie  😀 8 dzien kobiet, to juz w ogole  🤣 zdrowka dla klaczuchny i wszystkiego dobrego  😅
Dziękuję. Będę się bawić razem z siwą. Torcik już w planach, mam wizję.  😜 Oczywiście jak dzisiaj dam radę to wstawię zdjęcia przyszłej solenizantki. Gdyby wiedziała, że jak skończy 3 lata to pańcia weźmie ją już poważniej w obroty to pewnie, by jej się odwidziało.  😁


pierwszy źrebcol w tym roku 🙂
Tortino
Pozujemy i pozdrawiamy.  😉
a wrzucilabys jakas fote, na ktorej cos widac, a nie pod slonce  🤣
galopada
No widzę, że coraz mniej do szczypiora podobny 😉 😎

Być
Najlepszego  😅
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
04 marca 2012 15:19
Tänzerin pytałam już w ZNK jak Twoja mała,ale chyba nie zauważyłaś,więc zapytam tutaj  😁
Jak Twoja mała źrebica?  😀
a przepraszam najmocniej, faktycznie nie zauwarzylam juz ide szukac i odpisuje 🙂 przenosze sie zatem do ZNK 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
04 marca 2012 15:33
wiosna, wiosna młodziaki zaraz zaczną pracę  🏇 Kary juz w szkole, reszta ma jeszcze chwilę wolnego zanim ujezdzalnia nam nie wyschnie. Dzisiaj mierzyłyśmy chłopaków i Day ma juz 166 a ma się jeszcze gdzie rozrastać, Jarowit 162  🙂
galopada
Zleciało szybciutko - dopiero takie małe bąble były a tu już czas do szkoły  😁 Wrzuć jeszcze jakieś foty Jarka  😜
Tänzerin , mówisz i masz.  😉 Siebie wycięłam, ale patrzymy obie na siebie i wyglądamy tak jakbyśmy gadały.
armara dziękuję. Jeszcze tylko 2 dni (już bez tego).  😉
Być
Widzę, że będzie miała co zrzucać  😁 Niesamowicie wyrosła 🙂
To zdjęcie sprzed prawie 2 miesięcy, a aktualne mam, ale znowuż nie takie dobre do oceny, ale mogę zapewnić, że trochę z brzuszka zeszła. Ale i tak musi zrzucić to, co ma.

Pogoda będzie nam sprzyjać i siwa będzie wyglądać wreszcie jak koń.  😉
hahaha a ja sie przejmowalam, ze moja jako trzylatka wygladala jak zrebna kobyla  😁
przeyslam wirtualna marchewe dla siwej, btw dawaj koniecznie foty jak bedzie siwiec, fajnie jest miec udkomznetowane poszczegolne etapy  😀
Dziękujemy za marchewkę! Ano, źrebna jest. No prawie, ale sianem też można się zapchać.  😁 Wybaczone, bo zima, ale teraz nie przepuszczę. W sumie nic konkretnego jeszcze nie robiłyśmy, prócz spacerów, pracy z ziemi i przyzwyczajania do siodła, także młodziak popuchł tam, gdzie nie trzeba.

A będę dawać! Teraz spod długiej sierści widzę miejsca już białe... Jestem przerażona, bo wolałabym by została taka jaka jest. Najśmieszniejsze jest to, że ma biały placek na kłębie. Komicznie mi siwieje.
galopada_   małoPolskie ;)
04 marca 2012 20:38
armara prosze bardzo:





jest taki śliczny i miły, że szkoda mi będzie jak się sprzeda. Taki zaczepialski supełeczek 😁
maleństwo   I'll love you till the end of time...
04 marca 2012 21:10
galopada, on jest zjawiskowy! Wzdycham i ślinię się regularnie... 🙂
a ja tak z innej beczki🙂
Kto z was bada nogi konia przed wprowadzeniem onia do pracy? chodzi mi oczywiście o komplentny RTG nóg.
Ja konsultowałam to z 3 wetami i zdania sa podzielone jeden i to chyba najbardziej chwalony wet stwierdził " i tak juz go Pani kupiła wiec po co badac?"
inni twierdza ze warto zeby stawu nie zniszczyć w razie gddyby były jakies problemy z kostnieniem (chipy)
jakie są wasze opinie?
sylwiaj, to kupowałaś i nie badałaś, czy Ci się koń wyhodował i stąd brak badań?
Ja bym dla świętego spokoju zbadała. Nie wiesz, co tam w środku siedzi, jeśli coś się dzieje, to będziesz wiedziała wcześniej. Nawet gdyby miały wyjść jakieś czipy, to będzie jeszcze sporo czasu na decyzję, co z zrobić.

efka, teraz to wreszcie mogę napisać - widać po koniu bardzo fajną robotę, naprawdę! Na tych poprzednich filmikach to on raczej nieszczególnie powalał, może to niestrategiczne, co napiszę w kontekście konia na sprzedaż - sztuczny kłus (kłusowały tam głównie przednie nogi), raczej przeciętny galop, no ogółem forumowe ahy takie mocno dla mnie na wyrost 😉 Jak na dwa miesiące bardzo się zmienił, na tym ostatnim filmie fajnie pracuje ciałem. Widać, że jest bardzo plastyczny i chyba też nieźle jezdny, a takie cechy są bezcenne 🙂
Jeśli się nie zdąży sprzedać, to macie plany na czempionaty?

A mój najmłodszy się aktualnie lonżuje, 8go marca ma urodziny - chłop się śmieje, że prezent na Dzień Kobiet mam już z głowy  😀iabeł: - czyli w marcu wsiadanko  🏇











Quanta
Superancki on jest, absolutnie mój typ  💃 Chyba niezbyt duży, prawda ?

galopada
Merci  :kwiatek: Ja nie wiem czemu Wy się go czepiacie - 3 do ZT byłby jak znalazł  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się