Młode Konie

armara , wszystkiego najlepszego dla Juniora :kwiatek:
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
27 lutego 2012 09:21
armara bardzo proszę przekazać ode mnie juniorowi urodzinową marchewkę tudzież inny smakołyk🙂
odemnie tez!  😅

Quanta o jaaaaa normalnie obledny  😜
Dziękuję serdecznie dziewczyny  🏇 Miałam nadzieję na urodzinowe fotki, wyglądam za okno a tu śnieżyca  😁 🤔wirek:
Wojenka   on the desert you can't remember your name
27 lutego 2012 09:51
Niech Juniorek rośnie w siłę  🙂
agull   Dążąc do celu
27 lutego 2012 09:54
Ja też, ja też chciałam złożyć życzenia  😅 Zdrówka przede wszystkim  💃
Czochrać Młodego nie musisz, bo jak się do Was wproszę do sama dzieciaka wytarmoszę  😁
Wojenka
Merci i wzajemnie 😉  :kwiatek:

agull
Zapraszam serdecznie. Wrzuciłabyś Rudą, bo już prawi nie pamiętam jak wygląda  🤬
agull   Dążąc do celu
27 lutego 2012 12:38
Nie mam nowych zdjęć  🙁  Tzn mam ale kabelka do telefonu nie mam  😵
Mazia   wolność przede wszystkim
27 lutego 2012 13:39
Dziękuję Mazia za radę!
Nie ma żadnego problemu, żeby wstrzymać się z zajeżdzaniem, chodzi przecież o dobro konia. Do kiedy podawać te witaminy?

po koniu będziesz widzieć, jeżeli bedzie tłuściutki, błyszczący, na dobrym sianie albo zielonce i bedzie miał zapewniony ruch to możesz wtedy odstawić...
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
27 lutego 2012 14:00
armara WYŚCISKAĆ ! WYCAŁOwać ! obfocic! wymarchewkować ! i życzyć Juniorowi tysiące lat szczęścia  💃
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
27 lutego 2012 15:02
Quanta ja tez bym sie  nie zdziwila  😉 😁
Przyłączam sie do prośby armary.....  pokaz   to cudo  bez sprzętu 😍

slojma niech korzysta poki jeszcze moze  😎 niedziele juz nie beda takie wolne 😀
armara Wsiego Naj dla młodego ;] :kwiatek:
subaru2009, zabeczka
Wielkie dzięki, przekażę młodemu życzenia  💃


pozdrawiamy  🏇
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
27 lutego 2012 15:25
ale słodziak  😜 😍
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
27 lutego 2012 15:43
armara jak będziecie chcieli go sprzedać dajcie mi znać  💃
galopada_   małoPolskie ;)
27 lutego 2012 15:43
subaru2009 było kupować jak był na sprzedaż  😎 teraz to Juniorro zostanie ogierem  🏇
zabeczka
dziękuję 🙂
subaru2009
Będę pamiętać jak coś.

galopada
Oj póki co to on musi sporo udowodnić, bo tak naprawdę sami niewiele o nim wiemy. Do ogiera to mu jeszcze baardzo daleko  😁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
27 lutego 2012 16:56
galopada_ przegapiłam ten moment chyba ;/
armara 100lat mlodemu!  💃
Rzadko tu bywam, wiem.. dzisiaj chciałam tylko powiedzieć, że świętowałyśmy z Kometą urodziny 😉 Już piąte! 😉





Pozdrawiamy! :kwiatek:
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
27 lutego 2012 19:33
qaaaaaaaaaaaaaaaa ! Shantowa 173483940 lat ! 😀

Ale dzisiaj urodzinowo  💃
noo to serdeczne gratulacje!!! dwa z moich ulubionych revoltowych koni dzis maja urodziny, ale fajnie. Zdrowia przedewszystkim!  😅  :kwiatek:
armara, Shantowa moc całusów, dużo zdrowia, samych sukcesów i 100 lat dla konisk!  😅

muszę się pochwalić, że Rudy zrobił swoje pierwsze łopatki do wewnątrz dzisiaj !  😍
[s]pytalam w watku o zrebakach, ale tutaj w sumie przeciez tez sie takie mikrusy przewijaly:

czym /jak / w jakich ilosciach karmic zrebaka w wieku 11 miesiecy??

na poczatku zaznaczam, ze pavo podo odpada, ale moze ktos ma doswiadczenia z innymi dodatkami?

mala dostawala müsli epony+owies+wyslodki+jakies mineraly marstalla, potem ja kupilam i epone zmienilam na foal mix dodsona. Ale to sie daje tylko do 12 miesiaca zycia, wiec niedlugo pasuje zmienic.
i teraz pytanie: jezeli dawalabym yearling cubes dodsona to same czy z owsem? (w polsce zalecaja podawanie samego, a w de jako dodatek do owsa), lub lepiej moze suregrow+owies? lub lepiej wrocic moze do epony? (to akurat nie problem, bo mala stoi w dojczlandii, tam nie ma klopotu z dostepem do tej paszy). Tylko w jakich proporcjach to wszystko, jakie dawki??? czy moze jeszcze jakas inna kombinacja?

moja duza klacz byla zle karmiona jak byla zrebakiem i baaaardzo sie nameczylam z efektami (mam ochote dorwac jej wszystkich wczesniejszych wlascicieli i sobie z nimi 'pogadac'  :mad🙂, bardzo bym chciala nie popelnic bledu przy zywieniu tej malej klaczki.
[/s]
juz nieaktualne  😎
Dzieki dziewczyny! :kwiatek: Armara wyczochraj ode mnie końsko, 100 lat! 🙂
subaru2009
Junior był w ogłoszeniach krótko, jakoś na początku 2010 roku. Cena była dość zaporowa i koneic końców nie sprzedał się, czego zresztą nie żałuję  💃

breakway, ententa
Dziękuję !  :kwiatek:
Shantowa
Śliczne dzięki. Kometka wygląda pięknie. 5 lat, wow - czas leci !
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
27 lutego 2012 22:19
armara to dlatego mnie to ominęło  😁
slojma   I was born with a silver spoon!
28 lutego 2012 08:00
armara, Shantowa- zdrowia życzę i wielu przyjemnych chwil z kopytnymi  😅
galopada_   małoPolskie ;)
28 lutego 2012 12:23
moj maluszek, ktory totalnie opadł z mięsni i wygląda okropnie  🙁 mam nadzieje ze szybko podłoze pozwoli na powrot do pracy  😵





i Kary, ktory w tym tyg jedzie do szkoły  🏇



Fajny kary 💘
Ale się JW zrobił duży  😲  💃 Halusie żądzą  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się