Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

http://www.allekonie.pl/gielda-koni/page/show_ad/catid/2/adid/16324

Bardzo interesująca klacz!
Świetne pochodzenie, córka dwóch wyśmienitych ogierów, posiada pełny Holenderski rodowód;


podkreślenie moje - fajnie to brzmi 🙂
http://allegro.pl/piekny-malopolski-walaszek-jawor-i2193480762.html
Zdjęcia zachęcające, zwłaszcza 3. Poza tym koń jakby zmienia imię.


dobre podłoże mają!
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
19 marca 2012 18:13
Tamtam no co teraz promuje się otwartośc 😁
http://www.allekonie.pl/gielda-koni/page/show_ad/catid/2/adid/16324

Bardzo interesująca klacz!
Świetne pochodzenie, córka dwóch wyśmienitych ogierów, posiada pełny Holenderski rodowód;


podkreślenie moje - fajnie to brzmi 🙂


matka się szlajała  🤬
[quote author=jestemzlasu link=topic=190.msg1342835#msg1342835 date=1332154721]
http://allegro.pl/piekny-malopolski-walaszek-jawor-i2193480762.html
Zdjęcia zachęcające, zwłaszcza 3. Poza tym koń jakby zmienia imię.


dobre podłoże mają!
[/quote]

Cóż, Podhale. Tam się często nie przejmują...
ten koń się w końcu Jawor czy Jaguar nazywa ?
córka dwóch wyśmienitych ogierów


Ach, ta technologia, już nawet matka nie potrzebna.  😁
Dziękuje za odpowiedź. Ponowie pytania, na które nie dostałam odpowiedzi: 1. jakie jest dokładne pochodzenie, czy matki są z tytułem ster? 2. czy miały robiony tuv? 3. proszę o zdjęcia pokrojowe, może filmik w ruchu luzem. i następne pytania: dlaczego w ogłoszeniu jest cena 9 tysięcy złotych? dlaczego teraz pisze Pani, że są braćmi, skoro w ogłoszeniu jest napisane, ze nie są? i jak mogą nimi być, skoro jeden ma 3, a drugi 3 i pół roku? i w jaki sposób ojciec mógł być uznany jako dwulatek? (bo skoro koń ma 3 lata, to krycie odbyło sie 4 lata temu). na jakim poziomie wyszkolenia są konie (rozumiem, że cena jest czymś podyktowana?)
ogloszenie nie ja pisalam tylko moja koleżanka wiec są bledy z konmi.Krycie było niezapowiedziane stało sie bo stalo Ktos wypościł ogiera na podok z klaczam
😵 Ja też chcę napisać!  🤣
nie ma to jak zwięzła odpowiedź! to nic, że pomijając przy okazji 90% zadanych pytań 😀
Pytania zostały pominięte bo mniemam że w większości nie zostały zrozumiane  - to masakra jakaś - jaki jest cel ogłoszeniodawcy....
prosze o odpowiedz na zadane w poprzednim mailu pytania. z tego wynika, ze konie nie maja pochodzenia po ojcu? w jaki sposob zrebaki urodzily sie pol roku po sobie?
Konie mają tą sama matke i ojca. jeżeli JEST PANI Zainteresowana to zapraszam do szwecji za granicą !
To czy jestem zainteresowana uzależniam od odpowiedzi na poprzednie pytania. Nie mam zamiaru jechać oglądać koni bez pochodzenia, z nieczystym tuvem, wadami pokrojowymi itd.
Dlatego proszę o odpowiedz na poprzednie pytania:
1. jakie jest dokładne pochodzenie, czy matki są z tytułem ster?
2. czy miały robiony tuv?
3. proszę o zdjęcia pokrojowe, filmik w ruchu luzem.
4. czy ogier w momencie krycia byl uznany? (skoro miał dwa lata?)
6. jak to możliwe, ze zrebaki od jednej matki urodziły się pół roku po sobie???
7. na jakim poziomie wyszkolenia sa oba konie? wspominała Pani o predyspozycjach skokowych, na jakich przeszkodach były sprawdzane pod jeźdźcem?
Nie rozumiem Pani niechęci do odpowiedzi na pytania i dosłania zdjęć. Chce Pani sprzedać konie warte bardzo dużo pieniędzy, czy sądzi Pani, że jako potencjalny kupiec będę tracić czas i pieniądze, żeby jechać oglądać konie, którymi mogę nie być zainteresowana?

w sumie nie wiem, po co to ciagne...  🙄 jesli dostane jeszcze jakas odpowiedz, zapytam po co handluje wirtualnymi konisssiami.
taa, szwecja za granicą😀 a nie wiedzialam, ze jest jakis inny kraj o nazwie Szwecja nie za granicą😀

edit:

włascicielka czempionów szuka konika😀

Witam Chciałabym kupić konia do skoków i do ujezania a jak nie to tylko do skoków wałacha lub klacz. W wieku 4,5 lat Wzrost od 168 do 170cm do dużych skoków. Koń ma być łatwy w obsłudze i chętny do współpracy z człowiekiem . I tam żeby można było na nim np nauczył się skoków . Kon ma być odważny , łatwy w obsłudze , chętny do współpracy i pięknej maści. Proszę zdjęcia i charakter to pisać na e-meila Sandi2@onet.eu cena do 5tyś Koń ma tylko dobrze skakać i odważny. Najlepiej to walacha!! Maści to : kara , ciemno gniada i inne odcienie ale ciemnie Blisko zachodniopomorskiego


http://www.gieldakoni.com/index.php?strona=kupie2&id=34831

gogluję dalej 😉

no i jest :
http://kochanyzefir.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html?5,2010

POTRZEBUJE pilnie kto oda mi lub sprzeda tanio od 10 do50zł

Bardzo potrzebuje   siodła  obojętnie jakiego   (czaprak,strzemiona,puśliska,popręg),ogłowie(wedzidło,wodze  ),kantar  na walacha,lonże,bat  do lonżowania i szczotki  do czesania konia wszystko  dla dużego konia proszę  kto oda mi      kontakt mój  email sandi2@onet.eu i gg-11079831 jeżeli KTOŚ  Z  TYCH RZECZY MA   COŚ  I CHCE ODAĆ  TO  BARDZO BENDE  WDZIĘCZNA  LUB  JAK KTOŚ MA  JAKIEŚ  RZECZY DLA KONIA J  CHCE  ODAC  TO  PROSZĘ O KONTAKT .


Kupię  konia wałacha
W  wieku od  3 do 5lat
Od  163   do  167 wysokości w kłębie .
Spokojnego  i chętnego do współpracy z człowiekiem
Konik do skoków  lub
Koń do  sportu !
Czekam   na propozycje razem  z   fotkami , charakterem  konia i proszę pisać na e-meila lub gg.
Tylko wałacha.
Dla każdego jeżca koń ma być .
E-MAIL- sandi2@onet.eu
GG-  37727104
CENA  3,5tyś
Może być Piła, Szczecin, Bydgoszcz ,Poznań, Gorzów  i Wałcz


i oto i nasza mitomanka:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002238584108&ref=ts
Bardzo potrzebuje   siodła  obojętnie jakiego   (czaprak,strzemiona,puśliska,popręg),ogłowie(wedzidło,wodze  ),kantar  na walacha,lonże,bat  do lonżowania i szczotki  do czesania konia wszystko  dla dużego konia proszę  kto oda mi      kontakt mój  email sandi2@onet.eu i gg-11079831 jeżeli KTOŚ  Z  TYCH RZECZY MA   COŚ  I CHCE ODAĆ  TO  BARDZO BENDE  WDZIĘCZNA  LUB  JAK KTOŚ MA  JAKIEŚ  RZECZY DLA KONIA J  CHCE  ODAC  TO  PROSZĘ O KONTAKT .

A to na klacz lub ogiera jest jakiś inny?  🤔
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
20 marca 2012 17:22
No oczywiście! Na klacz różowy a na ogiera czarny z kolcami 😂
Korespondencja niesamowita 😀 Nie lepiej w howrse pograć? 😀
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
21 marca 2012 11:02
Isabelle  mieszkam w Pile koło Wałcza i znam stajnie i kojarzę dziewczyne.  Z tą Szwecją to pewnie chodzi o to ,że koło mojego miasta jest wieś o nazwie Szwecja .  😉    Ale nie wiedziałam ,ze to taka quniarka ;D
Widzę ogłoszenie na portalu jeździeckim
Praca dla instruktora rekreacji. No to piszę, spróbuję a co mi tam. Naskrobałam soczystego maila, jaka to ja jestem pracowita i zaangażowana, że odznaki, że papiery instruktorskie, ujeżdżenie klasa N-C, skoki P, praca z młodymi końmi i mimo młodego wieku doświadczenie też już jakieś tam mam, że mogę dać namiary na osoby z którymi współpracuję lub współpracowałam, wszyscy zadowoleni cud, miód i orzeszki.

JEST! Odpowiedź. Cytuję:


Dzień dobry
To dobrze,że trenuje Pani jeżdziectwo.
Pozdrawiam
Xxxx Xxxx
kajpo mistrzostwo !!!  😀  😂
kajpo, tylko tyle napisane? nic więcej? żadnego zainteresowania?  🤔
kajpo - może w tym nadmiarze informacji nie doczytali że masz papiery  😁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 marca 2012 12:19
kajpo: sądząc po odpowiedzi to w sumie to chyba dobrze że tam nie trafisz...
http://allegro.pl/walch-wist-s-k-o-k-o-w-y-r-o-d-o-w-o-d-i2221542382.html
Może trochę zły watek, ale po co on ma ten ogon.. zawinięty? zaklejony?
[quote author=Tamtam link=topic=190.msg1343244#msg1343244 date=1332179835]
córka dwóch wyśmienitych ogierów


Ach, ta technologia, już nawet matka nie potrzebna.  😁
[/quote]

Żaden wyczyn, technologia mało zaawansowana. Przecież był "Szurkowski, cudowne dziecko dwóch pedałów".  Tam potrzebna była technologia!

P.S. Na wszelki wypadek wyjaśniam, że pedaly to takie coś doczepione do roweru. Żeby nie było, że kogoś obrażam.
ElaPe
Tamtam
Watrusia
idaczerwcowa


Postanowiłam wskoczyć na adekwatny poziom konwersacji, może się dogadamy. W pierwszym mailu także poprosiłam od razu o szczegóły: jakie godziny pracy, jakie obowiązki, jakie pieniądze. Postanowiłam że spróbuję raz jeszcze.


Dzień dobry

Oczywiście, trenuję jeździectwo. W przeciwnym razie nie odpowiadałabym na ogłoszenie dotyczące pracy jako instruktor jazdy konnej.
U kogo mogę uzyskać szczegółowe informacje dotyczące pracy?
Pozdrawiam
Xxxx Xxx


Daniella_283
Ja tak zawijałam jak koń musiał chodzić po błocie. Może tak było i w tym wypadku, tylko na chwilę weszli na suchy teren sąsiada bo akurat ktoś miał aparat 😉
kajpo to miejmy nadzieje, że teraz odpisze sensownie  🙄
nie rozumiem tylko, po co podawać maila do ogłoszenia, jak się potem nie zajmuje odbieraniem korespondencji ktos, kto podał dany adres ew. osoba mająca pojęcie o temacie 😵
[quote author=Daniella_283 link=topic=190.msg1345263#msg1345263 date=1332333850]
http://allegro.pl/walch-wist-s-k-o-k-o-w-y-r-o-d-o-w-o-d-i2221542382.html
Może trochę zły watek, ale po co on ma ten ogon.. zawinięty? zaklejony?
[/quote]

Daniella_283, koń jest dopiero zajeżdżany, ergo młody, opisany w aukcji jako wałach. Na 99% po kastracji, a ogon ma zwinięty, żeby nie zapaskudził / uszkodził sobie rany.
Zawijanie ogona w czasie błota to zupełnie powszechna praktyka, ja nie widzę tu nic nadzwyczajnego 😲
W takim razie przepraszam za zamieszanie, pierwszy raz się spotkałam z tak zawiniętym ogonem (widziałam raz czy dwa zawinięty, ale nie aż tak mocno, tylko do połowy) 😉
ja też napisałam do sandi2 😡 zapnijcie pasy.

witam,
jestem zainteresowana kupnem konia Piorun, o którym ogłoszenie znalazłam
na stronie gieldakoni.com. chciałabym dowiedzieć się, jaka jest cena za
jednego (tego konkretnego) konia oraz jakie koń ma obecnie umiejętności
pod siodłem.
pozdrawiam.


w cenie jest bład. Konie sprzedaje razem . Jeden kon 50tyś . Dwa konie
cena do negocjanci- 70tyś


dziękuję za odpowiedź, proszę jeszcze o opisanie umiejętności
konia Piorun pod siodłem.

pozdrawiam.


Piorun ma dobrą technikę skoku.SKacze do 150cm. Startuje w zawodach
skokowych jaki i w ujezowych.



Piorun ze wzgledu na młody wiek więcej nie skacze pod jeżcem niż 150cm
. W korytarzu  skacze do 180cm.Konie aktualnie misezkaja za granicą w
Szwecji . Jezli pani jest zainteresowana kupnem konia(wolałabym sprzedac
je razem) nawet na 50tyś bo sa od małego razem! Jest możliwosc
przewiezienia koni do Polski za zwrot kosztów !


she made my day  😅

EDIT: nie wytrzymałam, napisałam jej żeby jak już się bawi w sprzedaż wirtualnych koni to żeby chociaż to miało ręce i nogi... ciekawe, czy dostanę odpowiedź 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się