Torwar 2012 22-25 marca

mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
22 marca 2012 11:15
Zieeew.. 1/3 stoisk potwieranych, nie ma nic ciekawego na razie.. Usypiam znów w prasówce..
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 marca 2012 11:34
no wlasnie ja tez obeszlam stoiska ale wiekszosc zamknieta. Pozostalo mi siedziec i sie gapic jak ogladaja parkur 🙂
Cieszcie się dziewczyny, że w ogóle jesteście, a nie siedzicie w pracy 😀

Misskiedis, a będziesz w sobotę? Może się jakoś złapiemy 🙂
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
22 marca 2012 11:38
no wlasnie ja tez obeszlam stoiska ale wiekszosc zamknieta. Pozostalo mi siedziec i sie gapic jak ogladaja parkur 🙂


A gdzie siedzisz? Może moja ziewająca postać Cię wypatrzy? 😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 marca 2012 11:42
Siedze w H na dole przy przejsciu 🙂

Dzionka, bede codziennie od rana 😉
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
22 marca 2012 11:47
Ha! To ja nad Tobą :P Teraz fajek, pićku i zaraz ruszamy 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 marca 2012 11:52
Chyba nawet widzialam jak wstajesz na tego fajka 😁
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
22 marca 2012 11:56
Jak człek zgarbiony, przeciągający się i zieeewający że cały torwar by zjadł to ja  😂
Kurcze, Rapcewicz wrzucił fotki z przejazdu na facebooka i wygląda to strasznie :/ Czy to kwestia niefortunnych zdjęć czy naprawdę Randon był zaciągnięty w mordzie aż trzeszczało, z otwartym pyskiem i spięty tak masakrycznie? Aż mi się przykro patrzy.
ash   Sukces jest koloru blond....
22 marca 2012 13:42
Dzionka, mam to samo odczucie 😡
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 marca 2012 14:04
to naprawdę TAK wyglądało... aż mnie bolały wszystkie kości...
Jedzie ktoś może jutro z Krakowa na Torwar samochodem i ma wolne miejsce ? Ewentualnie może ktoś wybiera się pociągiem i chce towarzysza ?  😉  Jestem trochę zagubiona bo od dworca centralnego nie mam pojęcia jak dojechać na Torwar. Komunikacja miejska w Warszawie jest dla mnie zagadką i pewnie zgubię się na samym dworcu znając swoje szczęście  😜 Tak więc proszę o wszelką pomoc i wskazówki takie by udało mi się dotrzeć cało  do celu  🙇
Happiowa   córka grabarza
22 marca 2012 15:37
a jest jakaś lista, kto startuje w jakim konkursie? bo znalazłam tylko taką ogólną
kujka   new better life mode: on
22 marca 2012 15:41
Jedzie ktoś może jutro z Krakowa na Torwar samochodem i ma wolne miejsce ? Ewentualnie może ktoś wybiera się pociągiem i chce towarzysza ?  😉  Jestem trochę zagubiona bo od dworca centralnego nie mam pojęcia jak dojechać na Torwar. Komunikacja miejska w Warszawie jest dla mnie zagadką i pewnie zgubię się na samym dworcu znając swoje szczęście  😜 Tak więc proszę o wszelką pomoc i wskazówki takie by udało mi się dotrzeć cało  do celu  🙇


dla wszystkich z podobnym problemem:
www.jakdojade.pl

najlatwiej isc do centrum (dla niewtajemniczonych - tam gdzie jest metro, domy centrum, rotunda, novotel), przejsc przez podziemie i pod NOVOTELEM wsiasc w 171, wysiasc na przystanku TORWAR.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
22 marca 2012 15:49
Od 5 rano jestem na nogach, zabawy z dzieciakami w sumie nie było, tylko krótkie oprowadzanki, dzieciaki nie dopisały (w sumie powinnam się cieszyć 😉 ) Zobaczymy jak będzie w sobotę. Z samych zawodów dzisiaj nie wiele do oglądania. Potwornie długie przerwy. Miałam okazję zobaczyć Ekwadora w stajni i....  💘 Uwielbiam tego konia. Jeszcze kilka godzin i będę wolna. Mam dość, a jutro będę spała aż do godz. 6(!)  💃
kpik   kpik bo kpi?
22 marca 2012 15:54
czy już wiadomo jak dluga przerwa bedzie przed dzisiejszym ostatnim konkursem?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 marca 2012 15:59
Ale jestem zla, na jednym zakrecie jest tak zryte podloze ze widac z daleka i juz kilka koni sie tam przejechalo ale wyrownuja tylko pod przeszkodami... Msciwojowi tak sie Victor poslizgnal ze myslalam ze sie razem wyloza 😲
No dokładnie!
Uchwatowi również koń się tam przejechał  👿
Mam nadzieję że ktoś to też zauważył i jak będzie równane to również tam  😉
Czy ten główny parking torwarowy jest ogólnodostępny, czy tylko dla wybranych, co to mają plakiety i vipowskie zaproszenia? Bo zastanawiam się gdzie jutro popołudniu stanę 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
22 marca 2012 17:19
Będę jutro od rana do około 14.00, jako że nie zaopatrzyłam się w czerwoną wstążkę, szukajcie czerwonego kwiatka w koku  😁

Przejrzałam zdjęcia Rapcewicza i... ała!
z powodu choroby odsprzedam 3 karnety za pół ceny... Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt pod nr 723 776 228
Do odbioru na terenie Zabrza...
Pech to pech....
Pooh, tylko dla VIPów 😉
co się stało z tym koniem co jechał przed Skrzyczyńskim? bo właśnie zaczęłam oglądać jak oni wyjeżdżali
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
22 marca 2012 19:00
Stoisk jest ogólnie dużo, tylko dzisiaj jeszcze dużo było zamkniętych, albo dopiero rozkładanych.

Randon na żywo aż tak źle nie wyglądał w porównaniu do pozostałych dwóch koni Rapcewicza. Zwłaszcza S.Rappe złe wrażenie u mnie pozostawił. Za to przejazdy Kasi Milaczarek na obydwu koniach bardzo mi się podobały.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 marca 2012 19:12
arabek, kon zakonczyl przejazd i zaczal kaslac krwia, z nosa i pyska, nie widzialam zeby sie udezyl czy cos... okropny widok 🙁 Ktos moze wie co z koniskiem?


edit. podobno cos z plucami. Wygladalo powaznie...
Właśnie też próbuje się dowiedzieć 🙁
Miejmy nadzieje że to nic poważnego...
Oglądam relację na żywo na świecie koni i mam wrażenie, że podłoże nie jest najlepiej przygotowane szczególnie po upadku zawodnika z koniem, czy ci co są na miejscu (Torwar  😉) mogą coś więcej powiedzieć na ten temat?
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
22 marca 2012 19:41
ładna gleba Gutkauskasa...chyba nadal nieciekawie z tym podłożem
Dlaczego nikt nie pójdzie do obsługi i nie zgłosi problemu z podłożem zanim zdarzy się jakiś wypadek?
Czy można wnieść ze sobą małą wodę jakąś, owoce i kanapki?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się