Torwar 2012 22-25 marca

Ja będę w sobotę i w niedzielę od rana, także też z chęcią kogoś poznam 😉
Ja będę całą sobotę. Czerwoną wstążeczkę też już mam 😅
kokakola, nie wiem jak Ty, ale ja cały czas uważam, że pisać umiem. A że palec mi się omsknął i zrobiłam literówkę? Kto nie robi...

No to ja Cię bardzo przepraszam, za moje paskudne podejrzenia  :kwiatek:, a swoją drogą bardzo ciekawie Ci się ten palec omsknął  😉.

Wszystkim odwiedzającym Torwar zazdroszczę, ja mam za daleko  🙁.
Ja będę piątek, sobota.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
21 marca 2012 10:58
ja będę cały piątek
Mam nadzieje, że uda mi sie być na całym Torwarze jak w zeszłym roku ale jeżeli sie nie uda to na pewno będę w weekend.
Wstążeczka z nickiem już jest tylko brak pomysłu gdzie ją zaaplikować by była widoczna.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 marca 2012 11:50
Kokakola, przecież "z" jest obok "s", mi tez się często zdarza że palec mi się zsunie na inny klawisz, zwłaszcza jak zmieniam klawiatury, raz zwykła raz mniejsza w netbooku 😉

Ja właśnie kupiłam wstążkę, będę miała na ręce (zapewne z napisem Re-Volta) i pewnie w formie paska żeby nie było, że ktoś pod rękawem nie zauważył 😁
Ja też już po wizycie w pasmanterii. Będę miała w kucyku 🙂
Pozdrawiam z torwaru  🙂znak rozpoznawczy rozowofioletowa apaszka
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
21 marca 2012 12:52
ja chyba przyczepię swoją gdzieś na głowie, tylko jeszcze nie wiem  gdzie
😀
To ja może sobie zwieszę z kieszeni "re-volta Alabamka" ? Tylko sie nagminnie ludziom po tyłkach nie patrzeć  😁
edit: literówka
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
21 marca 2012 13:22
mogłabym mieć samą kokardkę bez nicku? jak ktoś będzie chciał mnie poznać to i tak mnie zobaczy i rozpozna po mojej "białej plamce" na grzywce 😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 marca 2012 13:26
Nie ma wymogu pisania nicku, dla rozpoznania miała być po prostu wstążka, jak ktoś chce to wpisze nick 😉

Alabamka, ludziom
ja bede całą sobote...może na kogoś wpadne 👀
A jest w końcu wybrany jakiś sektor dla voltopirów?
Ja będę piątek, sobota i niedziela, jutro może na chwilę się z pracy wyrwę 😉
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
21 marca 2012 16:39
dołączam się do pytania Libelli
Ja będę po 12 w sobote i wstążka w kucyku 😉
Happiowa   córka grabarza
21 marca 2012 17:35
Dzionka mnie spotkasz  😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 marca 2012 17:41
A jest w końcu wybrany jakiś sektor dla voltopirów?
Ja będę piątek, sobota i niedziela, jutro może na chwilę się z pracy wyrwę 😉


Większość voltopirów proponowała H i H1, tak jak w poprzednich latach. Organizator Cavaliady zaprosił całą re-voltę w sobotę o 15 do sektora E, wypadałoby przyjść 😉
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
21 marca 2012 17:44
okeej 🙂 jako że jestem "nowa" na re-volcie, nie wiem czy mam tam iść...
Misskiedis Dzięki 🙂 O H wiem, ale słyszałam coś właśnie o takim oficjalnym. No nic, pewnie się gdzieś pokręcę 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 marca 2012 18:04
No właśnie część osób pisało że nie pójdzie do E bo tam słabo widać i im miejsce w H zajmą 🙄
Ja będę siedzieć zapewne w H1 ale na spotkanku w sobotę w E zapewne się stawię 😉

Wstążeczka z napisem Re-Volta już gotowa 😎
uff wrocilam🙂
sporo stoisk sie dzis rozkladalo-widzialam ihaha, wiem, ze bedzie dodson i prapra.
Podloze fajne, na rozpr tez🙂 cos majstruja na przeciwnej stronie do h
padam, bo mnie wymeczyli straszliwie, jutro jestem od 8 i w przerwach w zajeciach bede gdzies w h i h 1 no i na dole przy kamerze sk🙂
LatentPony   Pretty Little Pony :)
21 marca 2012 20:11
Ja też byłam dzisiaj na spotkaniu wolontariatu 🙂 Jakby ktoś nie rozpoznał, to właśnie ja chodziłam z czerwoną wstążką w kucyku 🙂 I prowadziłam wycieczkę do szatni ;D
Jutro będę po południu jako widz. A w piątek, sobotę i niedzielę będę po południu na parkurze.
ja niestety nie na wolontariacie , ale bede w sobote . Jutro ide kupić czerwoną wstażke , prawdopodobnie bede troche latać z nikonem na szyi  , i jestem dość niska . Wiec jak coś to podchodzić , chetnie poznam kogoś  🙂
edit.
dołączam się do grona ''uff już w domu''. Nie udało mi się wytrzasnąć czegoś w miare normalnego na bransoletkę, ale mam na aparacie zawiniętą mulinę na pasku tym na szyje, nooo, nie wiem jak to się nazywa  😂 mała zapowiedź, no i co było dzisiaj:
przed przeglądem

stajnia

do dalszej części dam link jutro 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 marca 2012 20:32
też będę 🙂
znak rozpoznawczy? wysoka, długie włosy i z nikonem w łapie 🙂 będę też się pewnie często kręcić z redakcją ŚK lub mam nadzieję z Karlą 😀
jeszcze jedno, już ostatnie  😁
nie wiem w zasadzie gdzie zapytać, ale pewnie tu będą osoby najbardziej zorientowane.
Ile czasu zajmie mi dostanie się z Dworca Centralnego PKP na Torwar? A jakbym jechała busem, to gdzie one się zatrzymują? Też w tej okolicy jest przystanek?
Ufff... Stoisko gotowe, wstążka także... Do zobaczenia re-voltowicze🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się