Młode Konie

efka, no nieźle się zmienia, wygląda jakby ewoluował w kierunku takiego mocnego, starszego oldenburskiego typu. W każdym razie jakbym rasy nie znała, to obstawiałabym w ciemno oldenburga 😀 Bardzo jest wysoki? Będziesz miała naprawdę kawał konia 🙂

ententa, dawaj filmika, poczekamy na wolnego neta 🍴

Azbuka, fajna młoda, to małopolanka? Po drugiej focie obstawiałabym dużo araba 🙂

lostak,  nie dziwię się zachwytom, ten Schumacher jest w necie na filmiku:


A mój, jak uwielbiał kłusować, to teraz luzem coś mu ciężko strzelić fotkę (fokę) 😉 w kłusie. Chyba sugeruje, że można mu zmienić branżę 😁 Nie wyjdzie z dresurą, będzie wkkwista 😀iabeł:










Quanta, no dzięki , w końcu ktoś zwrócił uwagę  🙂 Tak, małopolanka po arabie  😉
Twój młody cudny i jakie skoki  😀
quanta jest moc! bosko  😍
Azbuka, ładna dziewczyna i siwa, a ja mam ogromny sentyment do siwków 😀 Kiedyś też znałam podobną małopolankę, super fajna iskierka w pracy pod siodłem, z ogromną sympatią ją wspominam, a była szalenie podobna w typie.
A z arabem trafiłam, no fajno 🙂
Wsiadana jeszcze nie była?

Martuha, powered by Baileys 😉 Tyłek mu rośnie jak u quarterhorsa, a że ogona jeszcze ni ma, za chwilę z niego niezłe kuriozum będzie 😁

Fajnie, w ogóle w tym roku coś obrodziło pokolenie forumowych trzylatków 🙂
slojma - pod koniec maja, ale nie wiem czy na te pojedziemy, czy dopiero pod koniec czerwca 🙂
quanta - ależ on ma energii 🙂 pozazdrościć konia!
Quanta, surowizna  😉 ten wielki dzień może będzie w tym tygodniu  🏇
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
26 marca 2012 19:11
quanta ale ma power w du...zadzie 😎 torpeda ;]


Lancelot 🙂
Moje dziecko:

governmenthorse   więcej sprzętu, niż talentu...
26 marca 2012 19:47
Quanta, niewidzialne przeszkody?  🤣 Boski chłopaczek!
slojma   I was born with a silver spoon!
26 marca 2012 20:07
Quanta- ładnie szaleje czarna bestia 😉
grast- w sumie do końca maja jeszcze dwa miesiące, więc jak weźmiecie się do roboty dacie radę... tak czy siak trzymam kciuki.
Martuha, milusia
Dziękuję  :kwiatek:
slojma
Ślicznie młoda wygląda!  😍
[b]efka[/b]
Ależ Krzyś wyrósł. Wow 🙂 Kiedy wsiadasz ?
Thymos
Wow młoda pod siodłem ! Chyba dobrze Wam idzie ? Wygląda jak zwykle super 🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
26 marca 2012 21:31
Agaleon o nie mogę hahaha Twoje teksty najlepsze w tym filmiku  😂  co tam dalej było? : "biegaj jak ta dzika ł...."?? :p swoją drogą ciekawie możesz mieć przy wsiadaniu, widać wesoły strasznie chłopak  🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
26 marca 2012 22:15
Agaleon widzę, że nie tylko mojemu palma odbija hihih 😀 uroczy chłopaczek

armara wymiziać wykiziać od cioci ^^ mrr
slojma   I was born with a silver spoon!
27 marca 2012 05:44
armara- dziękujemy  :kwiatek:
slojma - dzięki 🙂 Przydadzą się 😀
iza90 - kolejny siwek - kolejne niespełnione marzenie :P Śliczny 🙂 W klacie chyba rozbudowany nieźle, patrząc na pierwsze zdjecie?
armara, dzięki :kwiatek: młoda jeszcze nie ma równowagi, i była spięta, bo ja sama byłam zestresowana... Dopiero jak ze mnei wszystko 'wyszło" i się rozluźniłam, momentalnie koń zszedł w dół i też odpuścił. Czeka mnie dużo roboty i samokontroli...
Quanta czarnulek jest przepiękny, wulkan energii.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
27 marca 2012 16:26
quantanamera, wiesz że wcale nie jest taki wysoki jak myślałam! Zmierzyliśmy go i ma 167 zdaje się 🙂
Musze sie pochwalic: dzis galopowalam na Libku pierwszy raz !!! Na zewnatrz, przy mega wietrze, no i bylismy sami. Kon biegl patatajkiem wokol ujezdzalni i nawet uchem nie ruszyl. A to, ze jest super wygodny jak fotel bujany to tylko taki ekstra mily dodatek.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
27 marca 2012 16:32
FirstLight, brawo!!!! 🙂
Mój mąż wydał wyrok: jutro przewieszamy się przez siodło. No w skończoność tego odsuwać nie mogę, więc jutro wielki dzień. Może nawet wsiądę?

FirstLight Też życzę sobie takich początków 🙂
Atea to trzymam kciuki! Ona ma równo 3 lata czy z hakiem?  😉

U nas było bezproblemowo. Przewieszanie i wsiadanie, każdemu życzę tak (na razie) bezproblemowego konia.
Być., 17 marca skończyła 3 lata. Ja też myślę, że będzie bezproblemowo. W końcu znam ją całkiem dobrze. Jest jednak lekkim wypłochem, ale w siodle sobie szybko z tym poradzimy (mam nadzieję, w każdym razie).
Moja też z marca, starsza o 10 dni.  😉

Mam nadzieję, że jak będzie już po to się pochwalisz.  😉
Ależ oczywiście! Nie wiem tylko kto będzie fotografem, bo u nas jedynym zdjęcioróbkiem jestem JA. W związku z czym mnie na żadnych zdjęciach nie ma. A ty kiedy wsiadłaś?
Żeby Cię teraz nie skłamać... Pierwsze wsiadanie na poważnie było 2 tygodnie temu, około. Umieściłam swój tyłek w siodle, posiedziałam, poklepałam i zeszłam. I w chwili obecnej mamy takie sesje krótkie, żeby siwa, po prostu była już obyta na 100%. Nie rusza się przy wsiadaniu, cierpliwie czeka i nie rusza jak się na nią wsiądzie, też czeka na jakieś polecenie, ale póki co to tylko wsiadanie. Aktualnie męczę kobyłę z ziemi i gubimy brzuch, co jest naszym sukcesem, bo dziś usłyszałam, że schudła i niedługo powinna być w sam raz.  😀
subaru2009
Wymiziam, wymiziam
FirstLight
Brawo, gratuluję  🏇
Thymos
Ładnie dziewczyna wygląda, naprawdę dzielne jesteście  👍
efka
No to faktycznie miniaturowy jest. Kawał byczka, on już miażdży, ciekawe co to będzie za 2-3lata  😜

Zaczyna mnie łapać stresik, Junior jutro wyjeżdża  💃 Mam nadzieję, że troszkę wydorośleje w "szkole"  😁 Ładnie proszę o trzymanie kciuków  😅
armara , kciuki będą :kwiatek: Na pewno będzie wszystko dobrze i nie ma się czym martwić 😀
Armara, będe trzymać nawet dwa  🙂
Quanta, co ja bym oddała żeby moja małolata miała taką energię 😜
Iza90, siwe miłe dla oka  🙂

A to my z ostatniej niedzieli..... Dzień stał się dłuższy, pogoda też niczego sobie więc wracamy do regularniejszych jazd....
[img]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/541060_280700458671815_100001955880979_646467_1737710416_n.[/img]
brzezinka , łapie za oko ta Twoja klaczka 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się