NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

chodzi  mi ze 🙂 pewne osoby spozoru nie pozorne nie sa tymi za których ich uwazamy.. 😉  😅 chodzi mi o posty na temat powyzej... rozmowy ze tez zawiodlam sie .. i tyle 😉
poniewaz pw zablokowane,  a wy jestescie wtajemniczeni, a ona czyta ten watek....

Nadżafowa - co z moimi pieniędzmi?? przelew nie idzie 2 czy 3 tygodnie! jesli wyslalas - przeslij mi skan jak prosiłam ;]

no to koniec mojej prywaty (a moze nie prywaty?)
horse-art juz wysylam ci maila.
Nadżafowa, siodlo kupuje. i cos jeszcze jak czytalam. pewnie nie ma dla ciebie pieniedzy 😎
Co z tego, że siodło kupuję? a raczej już kupiłam. To moja prywatna sprawa co robię z moimi pieniędzmi. A horse-art dostała odpowiedź na swoje pytanie i wszystko jest umówione. Ma już do mnie stały kontakt i nie będzie raczej problemów. A skoro jesteś modem, to może wytłumaczysz mi czemu ja mogę wysyłać PW a inni do mnie mają zablokowane?
Nadżafowa, jeszcze nie oddałaś tych pieniędzy? Szczególnie w świetle sytuacji w jakiej znalazła się horse_art (pożar stajni) zachowujesz się totalnie niepoważnie :/
przelew poszedł, nie doszedł, może coś źle wpisałam. Jestem umówiona, że jeśli do czwartku nie dojdzie(dopiero wtedy mam możliwość sprawdzenia potwierdzenia) to puszczam jeszcze jeden. Napisałam, że wszystko ustalone, to ustalone
Czyli horse_art wciąż nie ma pieniędzy? Sprawdziłam, sprawa ciągnie się już 2 miesiące 🤔wirek:. Nadżafowa, jesteś zwyczajnie niepoważna.
Nadżafowa, ano to z tego, ze skoro kupujesz siodlo, za duuuuzo wieksze pieniadze, to zwrot 50 zl nie powinien stanowic problemu.
a ja jako mod nie mam pojecia o takich rzeczach, o jakich piszesz. tym sie zajmuje administracja strony.
majeczka   Galopem przez życie!
15 kwietnia 2012 06:45
Nadżafowa, może po prostu odblokuj ludziom pw, bo nikt do Ciebie napisać nie może. ja też czekałam 2 tygodnie na zapłate za zaklepany pad i tak byłam zwodzona co pare dni, na szczęście padzik znalazł juz uczciwego nabywce. Nigdy więcej jakichkolwiek interesów z tą osobą...never!
Anderia   Całe życie gniade
15 kwietnia 2012 09:18
Nadżafowa chodzi o to, że taki to dla Ciebie problem oddać 50 zł, kiedy pozwalasz sobie na dużo większe wydatki. Wiesz, nikt Ci do portfela nie zagląda, ale jak wstawiasz do KRM zdjęcie "Patrzcie, moja nowa szmatka", a tam Euro Star za 2 stówy (czyli 4 razy droższy), to wszyscy myślą "O, znowu ta oszustka", zamiast podziwiać szmatkę. Oddaj 50 zł dla świętego spokoju i zmień trochę podejście.
Napisałam już coś na ten temat i czekam. Może dałam dupy i źle kwitek uzupełniłam a może poczta. No zobaczymy. Jak do czwartku nie dojdzie to robie jeszcze raz tylko internetowo. Ba! mogę nawet wtedy tutaj wstawić potwierdzenie jak tak wam bardzo zależy. A co do szmatek, to wydaje mi się że nie znacie całej mojej kolekcji. Czyli za każdym razem jak będę mieć jakieś zdjęcia to oznacza, że mam nowy pad? w sumie fajnie. W takim razie mam dużo nowych rzeczy, których jeszcze tutaj nie pokazywałam. A co do PW to próbowałam, nie wiem nawet jakim cudem jest zablokowane. grzebałam w ustawieniach i nic to nie dało. A majeczka co do ciebie - napisałam ci w jakiej jestem sytuacji i decyzja do podjęcia należała do ciebie.
I jeszcze bezczelnie wstawiasz zdjęcia konia w nowych szmatach  😵 że Ci nie wstyd w ogóle się tu pojawiać .
emptyline   Big Milk Straciatella
15 kwietnia 2012 10:45
Za mój czaprak z wymiany mogę dostać 50zł, taką mam propozycję.  🤔
Nadżafowa, nie no wypas, od miesiąca zle wypelniasz kwitki? ile tych przelewów juz pusciłaś? wstaw tu ten kwitek z poczty, zobaczymy. dostajesz kopię, więc nie mów, że nie masz 😉

emptyline,  znaczy możesz za ten wytok zapłacic 150 a nie 200? nie no wypas
Gillian   four letter word
15 kwietnia 2012 11:23
poza tym skoro ma się kopię wpłaty z poczty/banku to mozna sprawdzic numer konta i będzie od razu wiadomo czy numer jest poprawny, po co czekac do czwartku?
kiedyś wysylalam pieniadze przelewem pocztowym.
jak zle wpisalam nr konta albo dane, to przelew nei przechodził - pani odrazu mowila ze jest coś zle, nie puszczała go więc, nie brala pieniędzy - poprostu kazala poprawić.

przykre jest to, ze dziwnie sie zachowuje, przyslala jakies drobiazgi na brzózki, a po moim wpisie pierwszym po pozarze obiecala troche wiecej przeslac (pewnie tyle co na przesylke 😉 ) że na stajnie...ucieszylam sie bo pieniadze naprawde potrzebne. nei cisnelam, uwierzyłam, cierpliwie czekalam.

ale fakt..moze poczta nawalila?
Horse art jeśli ona nie odda Ci pieniedzy i to z górką za wysyłke to daj znać. Przejadę sie do niej do stajni opowiem jaką mają małą złodziejke miedzy sobą i może nawet dotre do jej rodziców bo pełnoletnia raczej nie jest z tego co czytam .Nienawidze zakłamanych gówniar.
Nadżafowa faktycznie ma jakąś pocztę awaryjną- karta świąteczna od niej też nie dotarła  😁
może nie płaci to nie dochodzą 😉

a tak powaznie to tak ku przestrodze, zupelnie już ogólnie, o wszystkich takich:
- zobaczcie jak przez pierdoły można stracić twarz, opinie itd....

no i miala dostac bana, przynajmniej do czasu jak odda. a nie dostała.
może to by byla metoda na takich co? ban (czy inna kara moderatorska, albo np wpis na profilu, pod zdjęciem - tak zeby bylo widac odrazu w wątkach jak  coś napisze "nieuczciwy uzytkownik" np do czasu wyjasnienia sprawy ... moze by szybciej oddawali itp?
horse_art, jakbym jej dala bana, to by sie wiecej nie odezwala i tyle by bylo ze sprawy.
Kupiłam 2 tygodnie temu czaprak na allegro, zapłaciłam od razu przez paypal i w dalszym ciągu czaprak nie otrzymałam  😤

Kto na volcie wystawiał brilliant vss marone?  👀
horse_art, jakbym jej dala bana, to by sie wiecej nie odezwala i tyle by bylo ze sprawy.


też racja ;/
dlatego pomyślalam włąsnie o jakimś napisie na zdjęciu czy coś .... (chyba już poruszany był taki pomysł) -dałoby się coś takiego zrobić ?
majeczka   Galopem przez życie!
16 kwietnia 2012 07:52
Nadżafowa, nie rozśmieszaj mnie, przekładałaś 2 tygodnie termin odbioru, w między czasie kupowałaś setki innych rzeczy. Żegnam ze mną żadnych więcej interesów, co więcej myślałam że oddałaś horse_art,  kase, jakbym wiedziała że nie nawet nie podejmowałabym tematu z Toba!!!
majeczka, sądzisz że jakby oddała to bym was o tym nie poinformowala publicznie? i to pogrubieniem i dużą czcionką? 😉
przecież nie bede codziennie pisac, że nei oddala - bo to tylko spamowanie i zanudzanie, jak odda to poprosze o przekreślenie na liście. tak jak sie umawialismy już wczesniej

eh, dlatego wlasnei wazna ta lista i jej skrupulatne uaktualnianie, znaczek przy zdjęciu itp - bo wlasnie majeczka choć wiedziala ze dziewczyna jest niebezpieczna, jednak zaryzykowala transakcje bo sadzila ze wyjasnione.... jakby miala znaczek to by się  bardziej zastanowila...

a ban do wyjasnienia sprawilby ze moze ja bym doszla pieniadzy innymi drogami (pozew karny itp) ale inni by nie zostali oszukani...

albo znaczek... mi sie pomysl znaczkow spodobal.... moez byc np zielony ze czlowiek ok, zolty ze cos nie halo i czerwony ze napewno nie halo"  😉
majeczka   Galopem przez życie!
16 kwietnia 2012 09:24
albo taka gruba czerwona krecha na przekątnej całego avatara ;P
horse_art,  nie zaglądałam w sumie do watku od czasu kiedy napisała że pieniądze przelała czy coś takiego, nie przyszlo mi do głowy że nie... eh ręce opadaja
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 kwietnia 2012 09:26
bardzo byłoby przydatne oznaczanie takich oszustów przy avatarze typu "UWAGA OSZUST!"
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
16 kwietnia 2012 10:01
Robię podejście do aktualizacji. Rozumiem, że Medziiik ma być na czerwono, tak?

Co do zaznaczenia pod avatarem, to pewnie decyzja administracji będzie odmowna. Ktoś musiałby non stop śledzić listę i odpowiednio podpisywać avatary. Ale zapytać można.
Wcześniej, jak tworzyłam listę, korespondowałam z moderami o podobnym pomyśle. Chodziło o to, by pierwszy post, jeszcze w starych ogłoszeniach, edytować wraz z aktualizacją listy. Stanęło jedynie na linku do tego wątku. Także moje obawy co do podpisów pod avatarami mogą być zasadne.
Ja w styczniu kupowałam na allegro kurtkę zimową. Osoba normalnie prowadziła sklep i sprzedawała też na portalu. Kasę wysłałam odrazu....paczka "idzie" do dzisiaj. Jest spór na allegro, ale to i tak bezcelowe. I nie chodzi tu o kasę bo te 100 zł. to wiadomo szkoda zachodu...ale liczy się fakt. Wystawiłam sprzedającemu negatywny komentarz, na co mi odpisał, że to o czym mówię jest nieprawdą i że odda mi pieniądze jak usunę komentarz.... 🤔wirek:
asds   Life goes on...
16 kwietnia 2012 11:52
a jestem bardzo ciekawa co to za Luiza z re-volty mieszkajaca w MArkach, a trzymająca kiedyś lub nadal  konia w Słupnie ( gdzie nigdy nie byłam) daje mój nr telefonu obcym ludziom, którzy dzwonią do mnie i proszą o zwrot rzeczy któe rzekomo zabrałam z stajni?


Swój nr komórki podawałam r-v przy umawianiu się na odbiory osobiste, ale kurde...! 😤
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się