Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

In.   tęczowy kucyk <3
26 maja 2012 19:03
szepcik, 2. być to jest, swego czasu bardzo reklamowany w tv, ale nie pamiętam nazwy :P ja zawsze po prostu z google korzystam, wpisuję co chcę i nazwę ulicy/dzielnicę
In., o zumi.pl Ci chodzi?
Zumi! No wiedziałam, że jest coś, ale nie pamiętam jak się nazywa! 😉
1. woda o temp otoczenia najlepiej - te domowe szczegolnie bo one z tropików pochodzą(ale i zimniejsza najczęściej ok, zalezy od delikatnosci rosliny), bo naturalnie deszcz jest zimny - nie jest cieplejszy od powietrza, i tak rosliny sa "genetycznie" zaprojektowane", a przy goracej wodzie scinaja sie tez bialka...mozesz kwiatka ugotowac... moja prababka podlewając goraca herbata (alzheimer) skutecznie ukatrupila po czasie wszystkie...
2. tez cos mi swita...ale bez konkretow :P
3. niskie jest z zalozenia bezpieczniejsze - mniejsze cisnienie na sciany = mniejsze ryzyko uszkodzen. tyle ze niskocisnieniewiec (taki naturalny, nie ze choroba) jest "na nizszych obrotach" - wolniejszy, jakby ospały bardziej...tzn najczesciej bo to nie regula. ja mam tez nizsze niz 120/80 i raczej zywa jestem..zwykle. ryzyka chorób nie kojarze... ale moge spr jak ci zalezy bardzo.

edit 2 ...wlasnie - zumi 😀
ash   Sukces jest koloru blond....
26 maja 2012 19:14
Ja przeważnie mam ciśnienie 90/50 i ospała nie jestem 😀
In.   tęczowy kucyk <3
26 maja 2012 19:22
ankers, tak, zumi 🙂
szepcik osobom z bardzo niskim ciśnieniem grozi zapaść.
To najgrozniejszy skutek bardzo niskiego cisnienia
Oraz - w dalszej perspektywie czasowej - udar niedokrwienny, zakrzepica etc. W pewnym sensie krew o niskim ciśnieniu jest "gęstsza", łatwiej o zlepianie. Niektórzy lekarze polecają starszym niskociśnieniowcom malutką lampkę koniaku, czy kieliszek czerwonego wina (jako "rozcieńczalnik"😉.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 maja 2012 16:45
Czy ktoś z was ma problem z siecią t-mobile? Mój telefon od wczorajszego wieczoru odmawia współpracy. Odrzuca połączenia przychodzące, ja również nie mogę dzwonić. Po wyłączeniu i włączeniu komórki długo nie ma zasięgu. Zastanawiam się czy to komórka mi pada czy sieć nawala.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 maja 2012 16:48
U nas dwa telefony w T-mobile i nikt się nie skarżył ostatnio 👀
Jara, u mnei wszystko ok..
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 maja 2012 16:54
Kurde, już sama nie wiem. Dostałam smsa od mojego brata, że on też ciągle nie ma zasięgu i że ktoś się do niego próbuje dodzwonić.
U mnie dzisiaj tylko smsy do jednej koleżanki szwankowały, poprzedni się wysyłał dopiero jak napisałam następny. Ale do pozostałych bez problemu, a dużo wczoraj i dziś pisałam i gadałam.
JARA u mnie T-mobile też szaleje momentami. Tracę zasięg w centrum miasta, podczas rozmowy dwa razy mnie rozłączyło... I to jakoś w przeciągu ostatniego tygodnia 🤔wirek: Miesiąc temu w ciągu jednego dnia w ogóle nie mogłam smsów wysyłać.
JARA, miałam w piątek. Nie miałam zasięgu, nie mogłam dzwonić i odbierać smsów. Po godzinie było już ok.
Też ostatnio nie mam zasięgu w domu (t-mobile).
Mam wyrko, wersalkę. Tapczan. Whatever jak to się zwie.

Na początku naszej wspólnej przygody kocica wzięła i na nie nalała. ze 2-3 razy. Oczywiście wszystko wciekło do środka.
Łóżko teraz TRZESZCZY, SKRZYPI. Nawet, jak tylko kot po nim idzie.
Wyobrażacie sobie moją noc?  🤔

Czy takie łóżko idzie w jakiś sposób naprawić? Nie mam kasy na nowe
galopada_   małoPolskie ;)
27 maja 2012 19:56
potrzebuje filmików z różnymi ,,akrobacjami" gdzie chłopak podrzuca dziewczynę (jak w pamiętnej scenie z dirty dancing  😁 ). Co wpisywac na youtube zeby cos takiego znalezć?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 maja 2012 08:59
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, już rozwiązała się sprawa. Okazało się, że w pobliżu mojego domu zepsuł się jakiś nadajnik, dlatego wszystkie telefony dotykowe nie działają.
A co ma telefon dotykowy do zepsutego nadajnika? Jakoś inaczej się łączy z nadajnikiem niż ten zwykły?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 maja 2012 12:03
Nie wiem czy coś w tym jest, czy to zbieg okoliczności, że dotykowe nie działały. U mnie w domu dwa dotykowe nie działały, a dwa zwykłe działały. U mojego brata jeden dotykowy nie działał, a drugi normalny już tak. U mojego wujka też był problem i to właśnie on zadzwonił do t-mobile i poinformowali go, że coś im się na Gajowickiej zepsuło (przekaźnik czy coś) i w ciągu kilkudziesięciu godzin powinno działać.
galopada_ jeśli szukasz podnoszenia typowo z Dirty Dancing to wpisz "scena finałowa Dirty Dancing" (jeśli chodziło Ci o tą konkretną scenę z pierwszej części 😉 ). Jeśli szukasz po prostu jakiegoś podnoszenia to proponuję wpisać to słowo, ewentualnie dopisać "rock & roll sportowy (akrobatyczny)". Zawsze można obejrzeć filmiki Tańca z Gwiazdami, tam praktycznie w większości choreografii szczególnie w walcu wiedeńskim jakieś figury w powietrzu były  😀



.. TzG - musisz tylko poszukać czego konkretnie potrzebujesz 🙂
http://telewizja.tvn.pl/program/taniec-z-gwiazdami-show-taneczne/videolist/17

... i trochę akrobacji 🙂 (jeśli o to chodziło to proponuję szukać po nazwiskach tej pary)
cieciorka   kocioł bałkański
28 maja 2012 20:43
gdzie w warszawie są butiki z odzieżą autorską młodych projektantów i tym podobnych? kiedyś na powiślu było kilka i jeden w okolicy chmielnej, ale już nie ma.
majek   zwykle sobie żartuję
28 maja 2012 20:51
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 maja 2012 20:59
cieciorka   kocioł bałkański
28 maja 2012 22:25
majek, JARA, dzięki. Bardziej mi chodziło o coś w stylu np. Bubu, encepence. Takich ciuchów jak ze sklepów Jary jest w sumie pełno w każdym sklepie, niekoniecznie niszowym, poza tym, to wariacie na temat tego, co jest modne w pewnej sferze zawsze.
HELP ! Czy można w jakimś programie powiększyć zdjecie , żeby było takiej samej jakości jak jest teraz tylko jakieś 3 razy większe ?
pixeli - jakości sie nie dorobi, ale można poczarować np rozmazując je itd. polecam corel PHOTO-PAINT
Scottie   Cicha obserwatorka
01 czerwca 2012 08:38
cieciorka, 2.06 otwierają Jerozolimę al. Jerozolimskich 57 (dawny szpital dziecięcy Omega) i moja koleżanka (MituMitu)otwiera tam swój sklepik z ciuchami. Może będzie ich tam więcej.
[s]czy w wordzie 2010 przypisy same się "przesuwają"? tzn jeśli machnę na 15 stronie przypis nr 5, a potem dodam kolejny na stronie 12, to ta 5 zmieni się na 6?[/s]
ok, już wiem, przesuwa się
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się