matura

A ja dostałam się na psychologie stosowana na UJ  😀. Czekam jeszcze na Wrocław i UEK, ale chyba zostane przy tym  😉
Wyniki z Lbn będą po 15... Jakoś na innych uczelniach wszystko może być szybciej. Masakra.
Nesca92 Na UM w Białymstoku na stronie w zakładce rekrutacja jest link listy rankingowe 2012 i chyba tam, z tym że wyniki dopiero po 17 😉
Na onecie podobno jest ranking najbardziej obleganych uczelni i kierunkow w tym roku. Moglby mi ktos podeslac link, bo ja w komorce nie moge znalezc 🙂
Jasnowata nie wiesz o której u nas na tej hipologii będą wyniki?
Dostałam się na pierwszy kierunek, czyli technologię chemiczną. Pójdę na rok, co mi tam. 🙂 Mogę was prosić o kciuki w sprawie stypendium? :kwiatek:
Neśka, po 15. Byłaś na egzaminie wczoraj?
Fly, masz kciuki 🙂
Jeszcze 2h stresu? O nie  😵
.
A jaki poziom ludzi ogolnie? Prof Was ocenial?
Jak sie dostane na hipo, to ide, a za rok na wete jako drugi kirunek. Podobno jest 6 osob na jedno miejsce...
Ktoś na wete do Olsztyna? Dostałam się, przynajmniej gdzieś  😁 ale nie mogę znaleźć list rankingowych
Z tego co słyszałam od przyjaciółki (córka dziekana Politechniki) to ma być od przyszłego roku tak, że 2 kierunek będzie dla najlepszych studentów nie płatny. Ale czy wysoka średnia na 2 kierunkach jest w ogóle wykonalna?  😁

Edit. pomyłka
Byc najpepszym na hipologii? Wykonalne 😉
I na wecie?  😁
A to na 2 musze?
A to na 2 musze?


Tak i to ma być dla najlepszych z kraju 😉 Na razie jest taki "pomysł" nie wiadomo jeszcze czy wejdzie 🙂
Mission failed...
E tam, do przyszlego roku nie wejdzie.
Ja mam nadzieję że wejdzie, mimo, że zamierzam jeden kierunek studiować, bo znam masę zdolnych ludzi (z mojej ex. klasy na przykład) którzy maturę pozdawali na 90% up i nie byłoby ich stać na 2 kierunek na np. chcą studiować 2 żeby lepszą pracę znaleźć i w końcu wynieść się z tych swoich małych lubelskich wioseczek
.
Punkty za egzamin praktyczny już są w necie.

No i dostałam się też na UG. Nie wiem co teraz... 🙄
Punkty za egzamin praktyczny już są w necie.


Na hipo też składałaś?  😁  Idź na SGGW! Idź na SGGW! Muszę u kogoś spać co drugi weekend  😁
Składał ktoś na lek w Poznaniu?  🙂
http://www.perspektywy.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1434&Itemid=480 ranking uczelni


Edit. dostałam się  na ochronę środowiska i na zootechnikę, czekam jeszcze na wyniki na biotechnologii 🙂
http://wynikirekrutacji.umlub.pl/Lek.html Otwierają wam się te strony ? Czy po prostu jeszcze dane nie są wgrane?:P
galopada_   małoPolskie ;)
10 lipca 2012 13:51
nie ma jeszcze list
Masakra. Chce już napisać siostrze, że dostała się na tą medycyne czy nie i pojechać na konie, pomimo, że się rozpadało, a w planach był teren... How sweet ^^
Na gospodarce przestrzennej na UG jestem 4 na 585 kandydatów... łał 🙂

Arroch, no pewnie pójdę na SGGW, ale szkoda Gdańska, wiesz przecież jak go kocham 🙂
I na biotechnologię też się dostałam  🏇

Hmm teraz pozostaje mi tylko sprawdzić gdzie się najwięcej przedmiotów z wetą pokrywa i złożyć papiery
haha, jestem na hipo.
Jaki próg? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się