Kącik Ujeżdżenia

ashtray, jl, dzięki :kwiatek:
Fajnie!
Na pewno stracili na piaffach no i piruetach.
Zig zag fajnie zaczęty ale końcówka gorzej.
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 sierpnia 2012 12:56
wg mnie bez życia jechali, to samo van Grunsven (dostała 73 z hakiem, cienko jak na nią).
W niektórych momentach życie było, ale w innych, np. piruetach, czy stepie nie było go wcale.
ash   Sukces jest koloru blond....
02 sierpnia 2012 13:01
No właśnie te piruety....
Bardzo fajna ocena Michała, rzeczywiście przejazd dużo bardziej gładki i luźniejszy, niż ostatnie. Piafy w środku mogły być lepsze, ale ostatni ok i je uratował. Jak dziewczyny teraz pojadą fajnie, to liczę na dobry wynik drużynowo 🙂

A Salinero chyba brakowało świeżości - w sumie jednak ten koń ma 18 lat, trudno oczekiwać jakiejś demonicznej ekspresji, tutaj chyba do zawalczenia jest raczej precyzja.
wow! niezle sie trzyma japonczyk jak na 71 lat! 😀
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
02 sierpnia 2012 13:14
U nich to normalne 😀
Pozazdrościć tylko 😀
gdzie mogę on line obejrzeć przejazdy? jest gdzieś dostępne? podlinkuje ktoś  :kwiatek:
dziekować  :kwiatek: :kwiatek:
jejku ale tam deszcz leje  😲
wdg mnie jest ślepy na to oko

Też sie zastanawiałam co on ma z tym okiem i znalazlam.
Oko jest sztuczne.

Telde is back in the big time after a baby break and Santana was in an accident in which he lost his left eye.

http://www.eurodressage.com/equestrian/2012/04/03/come-back-kids-take-centre-stage-2012-cdi-toledo-spain
Szkoda przejazdu CAPITAL
co zdziałał ten Kanadyjczyk, że ma eliminację?
No? I nie odczulił Kanadyjczyk na folie? No i się źle skończyło. Szkoda.
p.s
mnie się zdaje,że koń się tych ludzi w foliach wystraszył.
Możecie jaśniej pisać?
nie każdy ma dostęp do relacji on-line :-(
wyskoczyli z czworoboku??
a dokładnie? nie oglądałam w ogóle przejazdów wtedy.
Nie wyskoczyli, ale mało brakowało. Capitol zrobił małe rodeo, jak zobaczył ludzikow w foliach. No a potem już reagował wspinaniem się na każdy kwiatek w donicy. Przerosło go to wszystko. A ładnie zaczęli.
nie nie wyskoczył tylko Kanadyjczyk nie dał rady realizować dalszego przejazdu . Bo koń zapolacz brykać i stawał dęby 
dzięki dziewczyny 🙂
_Gaga, wypłoszyli się na amen, koń się tym nakręcił, strzelił kilka świec, potem bał się już i szranek, i budek sędziowskich, bardzo szkoda - fajny zwierz i nieźle przygotowany.
A folie są stąd, że podczas ostatnich przejazdów konkretnie się rozpadało - obsługa czworoboku i spora część publiczności (bo dość dużo osób uciekło) ponakrywała się przeciwdeszczowymi foliowymi płaszczykami.
Ale z mi sie zpodobal ten kon z Australii co teraz jechal  😲 
amazonka mniej, ale kon wow!  😍
Koń fantastycznie idący do przodu i z fajną głową. A na amazonkę nie mogłam patrzeć - zawsze mnie zastanawia jak ktoś kto ma taki fatalny dosiad może osiągać takie wyniki...
orientujecie sie moze czy wchodzi ten nakaz startowania w kaskach?
rybka   Różowe okulary..
02 sierpnia 2012 14:14
Czy ten frak jest na suwak ????
Szkoda tych błędów u Hiszpanki (Painted Black) - podobała mi się, chyba ta para ma potencjał.
Który stratował Uthopia? Bo przegapiłam, i chciałabym znaleźć "retrospekcję".
O matko, jaki przepiękny jest ten kasztan. 😍
Gillian   four letter word
02 sierpnia 2012 15:22
wow, jaki kasztan  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się