Galopem po plaży- gdzie nad morzem?

Insomnia, ja byłąm w Czaharach- to bardzo dobra stajnia. Zupełnie nie wakacyjna, prowadzona przez profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć, skorzystać z terenu na fajnym poziomie to na pewno tam!

A ja jadę wypróbować Rewal 😉 Jakie tam mają ceny?
Ja polecam stajnię "Jędruś" w Słajszewie. Przemili ludzie, który wiedzą co robić. Teren urozmaicony, świetny galop po plaży + chrzest dla tych, którzy pojechali pierwszy raz  😉 Nowęcin również rewelacja, tylko to okolice Łeby i niestety w sezonie mimo późnych wyjazdów i tak bywa "tłoczno" na plaży. Drewniana budka w Sasinie, niestety nie polecam..
Jakie są ceny terenu w Słajszewie?
seczuanowa,  wszędzie oprócz Grzybowa trzeba jechać przez drogę i to około godziny. Pisałam już o tym jakiś czas temu 🙂




Ale przecież w Grzybowie też się przez ulicę przejeżdża..
Ja byłam w stajni koło Sarbinowa (stajnia w drodze na Mielno) w terenie i generalnie nie polecam... Żałuję tylko straconej kasy i tego, że z koniem się musiałam użerać. Nigdy już nie wybiorę się w niesprawdzone miejsce.  🤔 Jeśli chodzi o stajnię w samym Sarbinowie to nie wyjeżdżają na plażę
A ja jadę wypróbować Rewal 😉 Jakie tam mają ceny?
[/quote]


Kiedyś było 50, więc taniej pewnie nie jest xd
Jakie są ceny terenu w Słajszewie?


Uważam, że jest tanio. 65-70 zł, ale teren trwał prawie 4 h.

A ja jadę wypróbować Rewal 😉 Jakie tam mają ceny?


byłam rok temu tam, cena za teren to chyba 65zł, ale nie wyjeżdżają końmi na plażę w sezonie, bo jest zakaz, więc tylko teren w okolicach wydm, pobliskie lasy i widok na morze z odległości - niestety  🙁
Gillian   four letter word
30 lipca 2012 13:48
[quote author=Gillian link=topic=7854.msg1475752#msg1475752 date=1343630371]
seczuanowa,  wszędzie oprócz Grzybowa trzeba jechać przez drogę i to około godziny. Pisałam już o tym jakiś czas temu 🙂




Ale przecież w Grzybowie też się przez ulicę przejeżdża..
[/quote]

naturlich, ale porównaj odległość od stajni do plaży w Grzybowie a gdzie indziej 🙂
No w sumie tak, ale co to jaka to za frajda przedzierać się przez łąki.  😜
Mrzeżyno-stajnia Pestka 🙂
polecam🙂 😉 😉 😉 😉 😉
Ja byłam w stajni koło Sarbinowa (stajnia w drodze na Mielno) w terenie i generalnie nie polecam... Żałuję tylko straconej kasy i tego, że z koniem się musiałam użerać. Nigdy już nie wybiorę się w niesprawdzone miejsce.  🤔 Jeśli chodzi o stajnię w samym Sarbinowie to nie wyjeżdżają na plażę



Niestety w tych okolicach nie ma dobrych stajni 🙁 od chyba 2 lat jest w Niegoszczu (chyba - hotel na wysokości wjazdu do Chłopów) ale nie wiem jak tam jest bo jakoś nie było okazji tam zajechać ale konie z ulicy wyglądają ok 🙂

Z Sarbinowa pare lat temu wyjeżdżałam  na plaże
polecam Jastarnię, pan ma 2 konie, Ty na jednym on na drugim i wzdłuż zatoki Puckiej, a potem na plażę  😜
Mona - mówisz o Panu od sklepu z deskami od pływania w prawoo?
Chuda no ja chyba właśnie byłam w Niegoszczu. Fakt, konie wyglądają ok, ale generalnie teren mi się nie podobał, chwila tylko galopu przez plażę, reszta kłus przez łąki. Miałam taką kobyłę, co jak mi ruszyła za innymi końmi na tej plaży, to za chiny ludowe nie mogłam jej zatrzymać. Zamiast się cieszyć z tego, że śmigam sobie przez wybrzeże, to tylko w głowie kombinowałam jakby tu się potem bezpiecznie zatrzymać. Cały teren konina szła ze mną jak chciała i tylko się namęczyłam żeby ją uspokoić. Wydaje mi się, że skoro płacę i przyjeżdżam 1 raz do jakiejś stajni, to powinnam dostać spokojnego konia, dostosowanego do moich możliwości.
nopebow  masz racje 🙂
ja jechałam pare lat temu może z 6 i pamiętam że była plaża, niestety krótko bo koleżanka spadała z konia i się bała i wróciliśmy do lasu ale była. Aha i my wyruszaliśmy chyba o 6 rano, żeby ludzi nie było
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
08 sierpnia 2012 08:35
Ja byłam w stajni koło Sarbinowa (stajnia w drodze na Mielno) w terenie i generalnie nie polecam... Żałuję tylko straconej kasy i tego, że z koniem się musiałam użerać. Nigdy już nie wybiorę się w niesprawdzone miejsce.  🤔 Jeśli chodzi o stajnię w samym Sarbinowie to nie wyjeżdżają na plażę


A ja mam zupełnie inne doświadczenia ! 🙂
W Sarbinowie są dwie stajnie, z tego, co zdążyłam zorientować podczas weekendowego pobytu😉, jedna, na ulicy Południowej - nie organizują wyjazdów nad morze (no chyba, że na własną odpowiedzialność) i druga, z którą przeżyłam bardzo fajny teren, choć jak sama właścicielka mówiła - miałam szczęście, bo trafiłam na dobry dzień i kobyły nie wywoziły:P - ranczowdolinie.ta.pl


edit: Mona, dlaczego nie napisałaś tego wcześniej, byłam miesiąc temu w Kuźnicy bardzo blisko Jastarni, miałabym aż dwa tereny nad morzem ! 😉
To o tej drugiej stajni niestety nic nie wiedzialam 🙁 Gdy wyjeżdża się z Sarbinowa, to jest znak w prawo "jazda konna". Czy to właśnie tam jest to "ranczo w dolinie"?
Ja w Grzybowie byłam 2 lata temu, płaciłam coś ok 70zł i wszystko byłoby fajnie gdybym nie dostała konia który panicznie bał się wody 😵 o czym zostałam powiadomiona już na plaży gdy próbowałam go do tej wody wepchnąć, cóż inaczej sobie ten teren wyobrażałam!

a co polecicie w okolicach Dziwnowa?
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
08 sierpnia 2012 11:44
To o tej drugiej stajni niestety nic nie wiedzialam 🙁 Gdy wyjeżdża się z Sarbinowa, to jest znak w prawo "jazda konna". Czy to właśnie tam jest to "ranczo w dolinie"?

Znak kojarzę, ale nie jestem pewna, czy prowadzi do tego Rancza 🙂



co do cen - ja za godzinny teren dałam 35 zł, więc baaaardzo przystępna cena.
Amarotsa nie wiem gdzie tam jest sklep z deskami, tam niedaleko Dragi
Ja dałam 60 niestety i strasznie żałuję. Trudno, kiedyś sobie jeszcze to odbije  😉
znacie jakąś stajnie w Karwi i okolicy ?
Kojarzycie może jakąś fajną stajnię nad morzem, położoną w pobliżu lub połączoną z hotelem SPA?
Gillian   four letter word
08 sierpnia 2012 20:49
Kampari, Erania Malechowo w Ustroniu Morskim.
HappyHorse W Karwi jest stajnia Promyk na ul.Ks Lewińskiego, ale jak byłam tam 3-4 lata temu to nie prowadzili terenów na plażę, a do tego stajnia jest prawie z samymi hucułami.
eh....  😕
no dziękuję 🙂
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
08 sierpnia 2012 22:51
HappyHorse byłam w tamtym roku w drodze z Karwieńskich Błot na Karwię jest stajnia🙂
HappyHorse byłam w tamtym roku w drodze z Karwieńskich Błot na Karwię jest stajnia🙂


o super, muszę wygrzebać w necie jak się nazywa, ale najważniejsze czy prowadzą tam jazdy  😀
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
08 sierpnia 2012 23:05
spróbuj znaleźć. znowu w drodze na Karwię z miejscowości (nie wiem jaka) pod którą podlega policja w Dębkach (musisz poszukać😀 - dostałam mandat i tam trzeba bylo zaplacic  :hihi🙂 coś na M chyba. jest tam mała stajnia i wielkie pola ogrodzone białym płotem z pcv.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się