Galopem po plaży- gdzie nad morzem?

adriena, Łeba lub okolice niedalekie do 30 km max. Będziemy tam w sierpniu🙂
Magda27, ok bo jak coś to polecam Pogorzelicę.
zembria, dzięki 🙂
A Kołobrzeg ?
Gillian   four letter word
30 maja 2023 18:34
Jedna stajnia i to też trzeba się tłuc asfaltem kawał drogi. Trochę dalej obok Dźwirzyna - Mrzeżyno, przyzwoita stajnia i fajne tereny
Heeeej!
Jestem właśnie w Łebie - są tu dwie stajnie „Maciukiewicz” i „Senny”.
Łamie się nad powrotem w siodło właśnie tu. Czy ktoś kojarzy stajnie i konie?
Polecam Maciukiewiczów. Mają stawkę fajnych koni młp, które chodzą i pod dzieciakami na koloniach, i pod dorosłymi w tereny, nawet cross mają swój i często korzystają. Właściciele przesympatyczni, kompetentne instruktorki.
Dobrostan koni utrzymany - mają regularnie robione zęby, przyjezdza saddlefitter, córka właścicieli jest wetem, więc dba o nie.
Ja polecam Sennego, w tym roku mają całkiem fajną stawkę rekreantów, wszystkie konie miały dopasowywane siodła przez saddlefittera przed sezonem. Obie instruktorki to zawodniczki skoków z wynikami do N klasy (jeżeli to jazdy po długiej przerwie, to polecam jazdy z którąś z nich), właściciel jest trenerem I klasy. Teraz też w stajni powinno być bardzo spokojnie, bez dużej ilości innych jazd/ludzi.
Myślę, że jeżeli masz czas to warto się przejść i samemu zobaczyć stajnie, one są dosłownie obok siebie i zdecydować, która Ci bardziej pasuje.
Ja byłam u Maciukiewiczów i tam w końcu dziecko pojechało w teren, tylko dlatego, że pora była bardziej odpowiednia🙂 Polecam, wszystko w porządku, dziecko bardzo zadowolone, koniki zadbane. W Senny byliśmy chwilę, właścicielka bardzo sympatyczna, ale akurat mieli teren w dzień, kiedy już wyjeżdżaliśmy więc nic więcej nie podpowiem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się