Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Sorry, że post pod postem, ale to chyba zrozumiała. Podbijam wątek. Może komus sie przyda.

Kolejne ZT na Hipodromie w Sopocie. Niedziela 29.
http://hipodrom.sopot.pl/files/PDFy/PROPOZYCJE_ZTB_29_07_12.pdf

A dzień wczesniej, sobota 28 ZT w Łężycach.
[[a]]http://gth-gdynia.pl/dokumenty/Zawody%202012.pdf[[a]]
sobota, 11 sierpień 2012 godz 09😲0
Miejsce: Ośrodek Sportów Konnych
Miasto: Wyczechowo 21A, Hopowo, woj. pomorskie
ZT B

Ktoś zna ta stajnie ?? Jakie tam jest podłoże ?
Może wybiera się ktoś na ZT do Mikorowa i ma wolne miejsce w przyczepie?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 sierpnia 2012 15:36
Klami, nie było Cie jednak?

ja po przyjechaniu na miejsce,delikatnie mówiąc byłam przerażona,nawet rozważałam opcję schowania konia do przyczepy i pojechania spowrotem do domu...na szczęście podłoże wyschło,przed P zostało wyrónanane i jak wjechałam na parkur o 17.30 jak nie 18,to było bardzo ok...chociaż przed N myślałam,że konkurs polega na tym,kto nie zgubi mapy parkuru ten w nim wygrywa 😁

chesnut, a gdzie to i co to no i kiedy to?
Ktoś Mikorowo jest jakieś 25km za Lęborkiem. Organizują ZT już drugi raz w tym roku - http://www.czarnadabrowka.pl/zawody_jezdzieckie.html
Ktoś, nie. Nasi rano pojechali na LL / L i po zapoznaniu się z sytuacją (koszmarnym podłożem tak przede wszystkim) zastanawiali sie czy w ogóle konie z przyczepy wyciagać. Zapadła wiec od razu decyzja, że my sie na pewno nawet nie pakujemy, bo nie ma po co.

I generalnie odechciało nam sie prób wybrania na towarzyskie żeby coś postartowac jak nie ma normalnych zawodów. Kolejny raz potwierdza się, że towarzyskie to zazwyczaj oznacza byle jak, byle gdzie i na byle czym. Przynajmniej w naszej okolicy.
Ronin.   Każdy orze jak może.
12 sierpnia 2012 20:14
O Wyczechowie powiem tylko tyle ,że jak wysiedliśmy z samochodu i zobaczyliśmy jak wygląda parkur i rozprężalnia nawet nie wypakowaliśmy koni z przyczepy.Od razu wróciliśmy do domu.
MASAKRA.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 sierpnia 2012 13:44
fakt,jak ktos chciał jechac konkursy od mini LL do L,to podłoze na placu konkursowym nie zachęcało... ale z minuty na minute było coraz lepiej - przed P i N było na prawdę bardzo ok,100 razy lepiej,niz nie raz,nie dawa na rozpezalni w Starogardzie... podłoże po wyrównaniu (i wysłchło przez cały dzień jednak) yło porównywalne do podłoża,jakie pamietam z Owczarni na przykład....

rozpręzalnia nie była zła,ale na stoku...

parking - to była najwięszka bolączka,bo samochody z przyczepami topiły się w namokniętych łakach...i mało miejsc,bardzo mało...

brak ogarnietego parkurmajstra tez dał się we znaki. mistrzostwa świata w małych klasach, banalnie prosty parkur w P i las dragów w jednej części parkuru w N chyba najlepiej podsumowuje co się tam działo...przed N gdyby trenerzy i zawodnicy nie wkroczyli na parkur,to chyba jeszcze z godzinę czekalibyśmy na ustawienie parkuru....

jdno,co trzeba przyznac - bardzo atrakcyjne nagrody jak na ich rangę.
Pytanie trochę nie w temacie, ale "trójmiejskie".
Czy tu w ogóle jest ktoś komu moge dać do naprawy napierśnik (puściły szwy) i wodze (urwała się szlufka) i nie będę czekała pół roku na zwrot naprawionych rzeczy ??
Był ktoś w stajni http://www.stadninabialogora.pl/ ?
Ronin.   Każdy orze jak może.
14 sierpnia 2012 19:09
Tak  🙂
Ja też byłam.
Przesympatyczny właściciel, super tereny, rewelacyjny hotel, świetne żarcie ale boksy koło hali klaustrofobiczne  😲
Klami, wiem, że w Redzie jest jeden rymarz, do którego jeździli od nas z siodłami na drobne naprawy, jeśli chcesz to mogę się zapytać gdzie dokładnie tylko nie wiem, czy Cię tak daleko interesuje.
zonk, ech.. dzięki. Reda to mi kompletnie nie po drodze. Szkoda, kurcze, że też tu nikogo nie ma.
zonk mozesz powiedziec, ja mam calkiem nie daleko a mam pare rzeczy do naprawy
Klami , kolo swietojanskiej, jakby od baterego, gdzie tam w uliczkach byl zwykly szewc butowy, ktory mi nie raz naprawial  takie rzeczy, bo ma maszyny i chec.

A jak mi sie nie chce jezdzic to wysylam do p, Marka i za 2 dni mam spowrotem
crazy, ooo. Dzięki za info. To sie wybiorę do centrum któregoś dnia.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 sierpnia 2012 19:43
ktoś coś wie o towarzyskich w Łężycach za tydzień?


i tak wracając jeszcze do podłoża w Wyczechowie...
A słyszał ktoś cokolwiek o podobno planowanych zawodach w Stadzie ?? Miały być na koniec sierpnia a tu ani widu ani słychu.... ??
Ktoś pierwsze słyszę o towarzyskich w Łężycach. Jak będziesz wiedziała coś więcej na ten temat to daj znać😉
Klub Jeździecki Dajak
oraz
Przemysław Paneczko
mają przyjemność zaprosić na kolejną
edycję towarzyskich zawodów.
Na zawodach odbędą się następujące klasach:


-mini LL dokładności
-LL dokładności
-L dokładności z rozgrywką
-P dwufazowy
- N zwykły ( konkurs odbędzie się przy minimu 4 zgłoszonych koniach !! )


Termin: niedziela 26.08.2012 godz. 11.00
Miejsce: Folwark Dajak
Koleczkowo ul. Świętopełka Wielkiego 1
Podłoże: Plac i rozprężalnia piaskowe
Gospodarz toru: Andrzej Umiastowski

Zawody są nieoficjalne. Klub i stajnia nie ponosi odpowiedzialności za szkody i wypadki podczas konkursów.
Zawody klasy L będą odbywać się jako eliminacje nieoficjalnych amatorskich Mistrzostw Polski Północnej. Osoba , która zbierze największą ilość punktów podczas eliminacji na zakończenie cyklu otrzyma puchar i tytuł Mistrza

Nagrody: LL medale, L i P puchary
Flo 10 pierwszych par
Wpisowe 20 pln Startowe L i LL 15 pln, P 20 pln
Zgłoszenia do piątku: mail biuro@dajak.pl
info; tel 601 336 767
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 sierpnia 2012 20:44
szkoda,że nie ma N 🙁

kto pojechał do Kwiek?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 sierpnia 2012 08:12
podbijam...

wieśc gminna niesie,że jest szansa na zawody w pierwszy wrzesniowy weekend w Owczarni? Klami?xxxagaxxx? cos wiecie?
Mam dwie informacje.

Ad.1. JEst duża szansa, że w Dajaku odbędzie się N. Dziś będę miała powteirdzenie czy na pewno.

Ad.2. JEsli chodzi o zawody w Owczarni to na razie są w fazie bardzo wstepnej. Prawdopodobnie się odbędą właśnie w tym terminie, ale na razie niczego nie deklarujemy,
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 sierpnia 2012 10:09
Ad1 - trzymam kciuki 🙂
Ad2 - bardzo trzymam kciuki,od nas możesz liczyć plus 2 konie w razie czego 😉
UWAGA UAKTUALNIENIE PROPOZYCJI ZT B KOLECZKOWO !!
Niedziela 26.08.2012r.

KONKURS KLASY N ODBĘDZIE SIĘ PRZY MINIMUM 4 ZGŁOSZONYCH KONIACH !!

Także proszę się zgłaszać !!!
mam niepotwierdzoną oficjalnie  😉 info, że w Stadzie będą ZR w skokach 31.08.-02.09.; może ktoś jest lepiej zorientowany?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 sierpnia 2012 15:35
Klami, tak jak napisałam na fejsie,mnie już macie 😉

RioBrawo, no byłoby super...ale chyba muszę konia podkuć w takim razie,bo od 29.08 ma padać 🙁
deborah   koń by się uśmiał...
20 sierpnia 2012 16:21
Ktoś,  🚫 a nie myślałas o butach dla Integro na takie własnie awaryjne sytuacje? takie buty z hacelami. właśnie wypatrzyłam takie w wątku o butach i się mocno zastanawiam nad kupnem
deborah, zapytaj w tym wątku o butach, ale coś mi się kojarzy, że jednak na skoki regularne i wyższe to dziewczyny raczej nie polecały butów 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się